Snažíme se. Je tady někdo, kdo se také snaží nebo už nějaká těhotná budoucí maminka?

lucinkaab
7. říj 2019

je tu nekdo kdo se snazi nebo uz zjistil ze je v tom???? chtela bych najit nakou budouci maminku o sdileni snazeni nebo tehu ( kdyby byla okres Beroun jeste lepsi)
my se snazime o druhe ut mame 14m holcicku 😘.
klido piste i sz 😉

donika
9. říj 2019

@katerina_j
@lucinkaab holky, já též teď v červenci ZT v 10tt se to zjistilo, ale už v 7+3 přestalo bit srdíčko..
Tak kéž teď už máme všechny víc štěstí. 😊

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@zikisek jj je dobry i na to zmenit prostredi 😉 tak gratuluji 😊

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika a snazite se dal???

donika
9. říj 2019

@lucinkaab no, já jsem ty // našla minulý týden, ale právě čekáme, co z toho bude.. G měla podezření na mimoděložní, protože v děloze byla tekutina, jinak nic neviděla, a nízké hCG 5,7.
Ale byla jsem tam ještě pak.. tekutina se zmensuje-nastesti ( to byla ta velká bolest), hCG roste krásně už 1800, ale v děloze furt nic.. Takže se modlím, aby už teď v pátek něco bylo vidět. To budu 5+1tt.🙏

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika aha tak v 5tt uz by melo byt videt 😉 drzim palecky das v patek vedet jak si dopadla??

donika
9. říj 2019

@lucinkaab no, právě.. to by mělo.. 😱 Jsem celá nervózní taky.. nejradši bych šla až za 14dni.. ale G říkala, že dokud se nevyvrati to mimoděložní, tak mě holt budou hlídat.. 😬 Určitě dam vědět. 😉

lucinkaab
autor
9. říj 2019

@donika tak hlavne ze te chteji hlidat aspon budes vedet na cem jsi 😉

terezatomesova
9. říj 2019

Holky já vám to tak přeji 🙂 těším se, až se také budu moct pochlubit //. Zatím máme smolíka , ale člověk si z toho nesmí dělat velkou hlavu. Je tu vlastně ještě někdo krom mě kdo není těhotný a snaží se ? 😀

katerina_j
9. říj 2019

@terezatomesova jáááá 😉

danask88
9. říj 2019

@terezatomesova já! Jsem hrozný nedočkavec, minule to bylo hned a teď se nemůžu dočkat // nejraději bych si dělala těhotenský test každý den 🤦‍♀️ Ale pak to zklamání.

kikkulina
10. říj 2019

Jaa, zkoušíme od minulyho mesice, ale nepodařilo se, zjistila jsem, ze mam krátkou lutealni fázi, tak to nevyšlo.. Začala jsem brat pyridoxin + listovku, teď uvidíme, jestli se to posune, jsem na začátku cyklu..

terezatomesova
10. říj 2019

Já jsem spíš taková snažila typu Buď to přijde , nebo ne . Nedělám si ovu testy ani si neměřím teplotu. To bych se dřív zbláznila a s mojim "štěstím" díky tomu neotěhotněla vůbec....Samozřejmě mě to zamrzí když dostanu ms , jako každé snažilce, ale snažím se z toho nedělat "pro mě kovbojku" září nevyšlo , říjen se uvidí . Ms mám dostat za 10 dní myslím
Teď ani z hlavy nevím.

danask88
11. říj 2019

Dneska jsem to dostala takže zase nic. Mám z toho trochu špatnou náladu. Snad příště!

terezatomesova
11. říj 2019

@danask88 mě třeba pomohlo když jsem to v září dostala tak jsem si tak říkala že když to v říjnu nedostanu narodí se mimčo v červnu a už jsem začala plánovat co je na červnu super oslava narozenin společná s nejstarší dcerou 😀 budou krásné teplé večery takže budeme moct být déle s mimčem venku konec školního roku tak víc času zapojit i děti co máme , co vše podnikneme prostě banality , ale díky tomu je mi lépe 🙂 pokud to u mě ani do konce roku nevyjde tak se mohu třeba začít těšit na těhu bříško v šatech 🙂 doufám že to píši nějak srozumitelně .

danask88
11. říj 2019

@terezatomesova Chápu a děkuju! Děťátko si samo vybere kdy přijít a jestli vůbec přijít. Nemůžu chtít všechno hned.

kikkulina
11. říj 2019

To přijde určitě! 😊.. Můj chlap zas bývá doma jen na dva na tři dny, takže to není tak jednoduchý se trefit do správných dnů,proto hlídám ovul. Testy.. Pak je to o nervy, ze vám to nevyjde zrovna když je v práci.. Jsem zvědavá, jak dlouho nám to bude trvat.. 🙄

eliskaamichal
11. říj 2019

Ahoj holky my se taky snažíme v červnu jsem prodělala ZP v 10tt. Počkali jsme klasický 6 nedělí, a snažíme se dal. Zatím bez úspěchu. Do toho mi zjistili Leidenskou mutaci. Ale to prý není až tak závažný. No uvidíme zda přijde MS na konci měsíce. Jinak gratuluji všem novým maminkám. ♥️😇

terezatomesova
14. říj 2019

sice týden před ms udělaný test , ale holky prosím , držte mi pěsti <3 duch se objevil hned ani jsem nestačila říct švec .

mimisef
14. říj 2019

@terezatomesova tak to je teda pořádný duch 👻❤️držím palce....

maki82
18. říj 2019

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Jsem nová snažilka. Máme 2 dcery a do třetice bychom si přáli chlapečka. V pondělí jsem našla na ovulačním testu 2 silné čárky. Sex proběhl v sobotu (dva dny před) a v úterý (den po potvrzení ovulace). Dnes je pátek a mne začalo silně lupat v tříslech a cítím podbřišek. Na obličeji mi vyskočilo pár beďarů, které normálně nemývám. Lesknou se mi oči a začínam mít citlivé bradavky. Zatím ale nemají tmavé dvorce. Uvidíme, co z toho bude. Všem snažilkám hodně štěstíčka.

terezatomesova
19. říj 2019

@maki82 Držím palce 🙂 také máme dvě dcery tak uvidíme kdo přibude do party 🙂 já testovala týden před Ms . Musela jsem. A čárka furt sílí clearblue mě ukázal 1-2 + a dle poslední ms bych měla být dnes 4+0 tak zítra budu volat k Dr ať mě dá nějaký termín . Dej pak vědět jak ti to dopadlo 🙂

eliskaamichal
19. říj 2019

Ahoj holky tak my nic tak pojedeme další cyklus opět 😔... Hezký den všem

maki82
19. říj 2019

@terezatomesova To je krásné, tak mockrát gratuluji. A kéž by se zabydlel chlapeček, viď? Ať mají holky doma nějakého raubíře a nebo pak jednou ochránce. Já zkusím testnout za týden 😉

terezatomesova
19. říj 2019

@maki82 díky moc 😊 asi nejjednodušší by bylo kdybychom čekali holčičku , přeci jen by lecos mohla podělit 😀 a i co se týká hraček 🙂 ale chlapec by byl zase příjemná změna a manžel by dobudou na měl komu přenechat firmu 😀

terezatomesova
19. říj 2019

@maki82 omlouvám se za chyby v textu

maki82
20. říj 2019

@eliskaamichal Hlavu vzhůru a neboj, ono to přijde. Všechno má svůj čas. Miminko si k vám musí najít cestu. Furt lepší, když to nevyjde na začátku, než když by byl nějaký problém po delší době. Držím ti moc palce. A teď už se můžeš těšit na další snažení. Zkusíš něco pozměnit?

eliskaamichal
20. říj 2019

@maki82 teď mě čeká hematologie a pak se uvidí. Už se to nepovedlo 2x. 2017 SP a teď v červnu 11+4 ZP. Zjistili mi Leidenskou. Beru vitamíny kyselinu listovou, Vitamín C a kapky na podporu vaječníků. Tak uvidíme co ještě ta hematologie.

maki82
20. říj 2019

@eliskaamichal Tak to mne moc mrzí. Asi to byly slabší jedinci. Bude to dobré, uvidíš. A Clostilbegyt ti nedoporucili? Já ho brala u předchozího těhotenství několik měsíců. A pomohl.

maki82
20. říj 2019

@terezatomesova Jak máte staré dcerky? My 5 let a necely rok.

eliskaamichal
20. říj 2019

@maki82 ještě ne. Teď až po ty hematologii budeme vědět co a jak. Ale i tak děkuji taky věřím že to dobře dopadne