Snažíme se. Je tady někdo, kdo se také snaží nebo už nějaká těhotná budoucí maminka?

lucinkaab
7. říj 2019

je tu nekdo kdo se snazi nebo uz zjistil ze je v tom???? chtela bych najit nakou budouci maminku o sdileni snazeni nebo tehu ( kdyby byla okres Beroun jeste lepsi)
my se snazime o druhe ut mame 14m holcicku 😘.
klido piste i sz 😉

maki82
25. říj 2019

@danask88 👏👏👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙉 Byl jak Zombie

maki82
25. říj 2019

Holky, jdou vám sem vkládat fotky? Já vám chtěla ukázat dnešní testování 👏🙈

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 neke ? Fakt? 🙂 mě taky nejdou fotky ...

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova Jsou tam dvě čárky. Ta první testovací už není žádný duch, ale už je hezký vidět. Je sice světlejší barvy, ale je tam. Tak mám radost a zároveň trochu strach. Jestli to není moc brzy. Moji druhé dceři nebyl ještě ani rok. Jsem po císaři a Dokror mi řekl, že bych měla minimálně rok mít pauzu.

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 tfuj tfuj tfuj . Držím pěsti ať vše dobře dopadne. Já jsem po dvou císařích a pokud se ti to dobře hojilo a neměla jsi s jizvou problém můžeš být v klidu . Pokud ti začne bolet řekni to hned Dr a on si to pohlídá . Popřípadě by jsi porodila dřív . Zkus test opakovat klidně zítra či pozítří já dělala každý den a bylo krásně vidět že sílila 🙂 zítra začínám 5tt a v 10 dopolko jdu na kontrolu. Jsem ráda že můj gynekolog dělá i v sobotu 😀

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 až to půjde pochlub se 🙂

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova Děkuju, ty jsi tak moc hodná. Ke konci 2.těhotenství jsem měla trochu problémy s jizvou, tak jsem musela hodně odpočívat a šetřit se. V práci jsem byla do 6.tydne před plánovaným císařem. No dnes jako mazec. Bylo mi celý den divne, oběd mi nechutnal, na kafe už nemám vůbec chuť, začínám plynatět (ta nejstarší mi dnes furt říkala, že prdim). Nevím po čem 🙂 V lékárně jsem koupila listovku a čaj pro kojící, přeci jen pořád kojím. Nevím, jestli ten čaj mám pít, nebo radši ne. Co myslíš?

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 to je milé ☺️děkuji ☺️ já co se týká čaje pro kojící nebo těhotné tak to jsem nepila nikdy tak nemohu posoudit, piju normální sypané čaje a turecký čaj co mám z dovolené 😁 ten miluji . Jinak s tou plynatostí? Kdybych mohla lítám tu jak balónek 🤣 kávu taky už nepiju nechutná mi ne přesně to mám jako ty . Listovka je super, taky ji užívám hned od té doby co jsem to zjistila už ti půjde vložit fotka? Jsem zvědavá promiň 😇

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 teď jsem si vzpomněla Dr mě doporučila na kojení plyskavice řecké seno , vím že jsem si to sypala všude do jídla. Je to na podporu kojení a je to super , jen nevím jak je to pro těhotné to by ses musela poradit. Ale myslím že by to nemělo vadit

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 pískavice jsem chtěla napsat.

maki82
25. říj 2019

Já se zkusím zeptat sestřičky, až budu volat k Dr. na objednání.

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova Patříš už do nějaké skupiny podle termínu porodu? Já jelikož vím, že budu muset opět na plánovanou sekci, tak si napíšu asi dřívější termín. To už bych spadala do červnovek. Jinak mi to vychází na červenec.

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 já jsem v červnových ale spíš jsem na fb než tady tady mě ta skupina přijde hrozně nepřehledná 😀

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 jmenuje se to červnová miminka 2020 na fb

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova aha a to je nějaká uzavřena skupina?

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 já nevím kam dřív psát 😀 jj výhoda je že tam ostatní nevidí

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 je nás tam asi 39 tady na mk asi 100 😁

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova A když jsi se tam přidala, tak ostatní viděli, že jsi se stala členem te skupiny? Mně jde o to, aby to nevěděl někdo z mé rodiny, přátel.... Aby to bylo tajné

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 tak to raději použij mk skupinu než to ostatním řekneš , skupina je soukromá , ale ne skrytá. Jestli to jde či nejde nastavit na profilu aby ostatní neviděli kde všude jsi ve skupině to netuším

terezatomesova
25. říj 2019

@maki82 já se zkusím zítra na to podívat ☺️

maki82
25. říj 2019

@terezatomesova Děkuju, to budeš hodná.