Snažíme se - kdy dělat test?

babymama1
16. pro 2018

Dobrý den, mám dotaz.. jelikož se snažíme o miminko a jsme nedočkavci, myslite, že udělat tehotensky test tyden pred menstruaci je zbytecnost a radeji mame pockat? Dekuji.

hermij
16. pro 2018

@babymama1 Nejdříve 10. den po ovulace, spolehlivý výsledek by měl být 12. den po ovulaci. Odpověď na Vaši otázku je tedy "nemá smysl". Menstruace totiž přichází vždy (bez výjimky, to je čistá fyziologie našeho těla) 10-16 dní po ovulaci. Zdravá luteální fáze je aspoň 12-16 dní, ale už i s tou desítkou se dá počít, ale častěji bývají potraty.

miba10
17. pro 2018

@babymama1 zkusit to můžeš cca 10-12den po ovulaci. Já zkoušela testy cca 3-4 dny před MS (ale mela jsem ovu uprostřed cyklu) a vždy ukázal spolehlivě.
Takže je to na vás, jen musíte počítat i s to možností, že dostaneš MS a nedopadne to. Hodně štěstí a držím palce

jaja01k
17. pro 2018

Týden před menstruací je opravdu hodně brzy. I kdybys těhotná byla, test by to s největší pravděpodobností stejně neukázal. Zkus to ještě vydržet 🙂

marketa1218
17. pro 2018

@babymama1 zbytečně budete třeba zklamaná moc brzy, my už na miminku nějaký ten čas pracujeme a dříve jak v den menstruace už netestuji. Držím palce 🙂

jednaholkaa
18. pro 2018

Az tak 1-2 dni zpozdeni bych testovala..

malaprincezna0
19. pro 2018

Ahoj. Říká se v den očekávané MS. Dřív většinou test nic neukáže i když třeba tehu budeš. Já mám mít MS 27.12. Tak uvidíme

malinkaelinka
20. pro 2018

Netestovala bych dřív, než v den očekávané MS. Já jsem teď testovala 3.zpoždění, na mamatestu jen jakýsi stín, spíš nic a čárka se ukázala až 5.den. Clearblue digi ukázal pozitivní výsledek už ten 3.den a měl by i dříve. Ale já bych fakt dřív netestovala, co když to odejde s MS - budeš jen zklamaná. Prostě se zabavit a vydržet. Testy se nic neuspíší.

bajbyna
13. kvě 2021

Můžete mi poradit aspoň vy kámoška tam vidi prej ducha je to možné

rejzekl
13. kvě 2021

@bajbyna vůbec nic tam není 🤷 máš opožděnou MS?

bajbyna
13. kvě 2021

@rejzekl prej ano dala si to na černobilou fotku

bajbyna
13. kvě 2021

@rejzekl nemam uz mam po ms

rejzekl
14. kvě 2021

@bajbyna z obou pohledu .. za prvé: pokudto,že máš po MS znamená,že už jsi ji dostala,tak ne.. vážně nejsi těhotná
Za druhé : pokud to znamená,že ti mešká,tak ani v tom případě Evidentně těhotná nejsi... Po zmeškané MS už by tam byl duch asi silnější.
Takhle asi k tomu. Ale evidentně nebereš odpověď NE jako směrodatnou a pravdivou a stojíš si za tím,že je ten test pozitivní 🤷 tak to asi těhotná budeš a nemusíš se nás tu potom ptát,ne ? Pochybuju že ti tu nekfo bude potvrzovat něco,co zkrátka není 🙂

bajbyna
14. kvě 2021

@rejzekl ale ja řeším jen to ze kámoška tam něco vidí nic víc 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️a ja uz mam tak 14 dni po ms... Takze těžko mi ted přijde menstruace ale diky za info

rejzekl
14. kvě 2021

@bajbyna a proč si děláš 14 dní po MS těhotenský test ?

bajbyna
14. kvě 2021

@rejzekl proč třeba ze chci

rejzekl
14. kvě 2021

@bajbyna aha, tak to dá rozum 🤦😂😂😂😂😂