Snažíme se o mimi. Máte zkušenost s vitamíny na podporu?

verunda18
1. únor 2020

Ahoj chci se zeptat, celé dva roky jsem brala ha katya, a pak změněny na leverete
A s pritelem jsme se rozhodli pro miminko, už celé dva měsíce neberu ha.
Máte nějakou zkušenost s nějakými vitamíny na podporu nebo tak.
Děkuji za nějaké info.

jbouckova
8. únor 2020

@nufik55 Super! Tak držím palce!

lenickamimi
8. únor 2020

@nufik55 no právě dnes je to 2 den zpoždění MS a teď jsem si namerila teplotu 37. 4

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi teplota vypadá hodně nadějně :*

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka no právě že mi to nejde do hlavy nemocná nejsem jen mě poboliva dole v podbřišku a teď ty teploty tt byl včera negativní 😣

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi ten test nevadí zítra už může být pozitivní. Ty teploty ukazují že to fakt vypadá dobře 🙂 ty jsi to měla dostat kdy?

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka právě MS měla přijít už včera 6.2

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka a takhle to mám už od včerejška ty teploty nejdou pod 37

lenickamimi
8. únor 2020

A ve sprše sem si všimla že mám tmavší bradavky ty dvorce kolem sou tmavší 🙏🙏

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi no tak je to víceméně jasné :* tiše gratuluji. Uvidíš ještě co ten test. :* A jinak jak dlouho se snažíte? Viděla jsem co jsi začala brát 🙂 asi pomohlo

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka tt byl negativní včera už se bojím testy dělat abych nebyla zase zklamaná

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka snažíme se asi 3 roky po potratu proto teď už se bojím

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi jo my se snažíme taky 3 roky. A nový cyklus začnu pít taky čaj s.peti bylin co mi doporučila známá,fertipronu a začnu chodit na Mojžíšovou už jsem objednaná.

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka tak ti přeji hodně štěstí ať se dočkáš miminka a já hold budu tiše doufat že se dočkám taky ♥️

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi děkuji :* budu na tebe myslet a zítra napiš co a jak 🙂

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka děkuji a určitě napíšu to pomáhá když vím že v tom nejsem sama 😍

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi jj přesně a taky že je někdo kdo se taky snažil dýl 🙂

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka ano a kolik je tobě jestli se můžu zeptat 😋

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi 28 🙂 a tobě?

lenickamimi
8. únor 2020

@dendasubaristka jejdaaa tak to je dost velký věkový rozdíl mě je 43 😂

dendasubaristka
8. únor 2020

@lenickamimi :D aha,ale víš jak hlavně na kolik se cítíš 🙂

niki1107
8. únor 2020

Holky, mně třeba pomohl drmek, objednala jsem si ho na netu. Měla jsem anovulační cykly po 10 letech braní HA a podařilo se nám po 2 měsících (celkově 7 měsíců snažení) v době, kdy jsem už měla od doktora předepsanej clostillbegyt na podporu ovulace a jen čekala na ms, která už nepřišla 🤰. Jinak jsem brala ještě Pregnafolin vitamíny. Kontryhel mně osobně nepomohl vůbec, totálně mi rozházel cykly.

nufik55
8. únor 2020

@lenickamimi Však jo,já čekám na plodný dny teď v únoru tak snad to vyjde 🙏 únor lásky čas 😉

nufik55
8. únor 2020

@jbouckova Děkuji 🙂

monikabarinova
8. únor 2020

@lenickamimi mužu poprosit o email? Pošlu info v pdfku .)

monikabarinova
8. únor 2020

@lenickamimi mě se zase neukazuje moje odpoved tak nevím jestli je to netem :/ mužete mi napsat na monika.kandaras@kikoshop.sk , pošlu info do mailu.....dekuji

luhn
11. únor 2020

@gbp
@jako_mala_holka Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste Inofolic užívaly jen jednou nebo dvakrát denně?

gbp
11. únor 2020

@luhn ja dvakrat

jako_mala_holka
11. únor 2020

@luhn inofolic tusim jednou denne, to uz si presne nepamatuju, ale nepomohl mi... pak jsem nabehla na nosifol forte, nejdriv jednou denne, pak dvakrat a snad po 2-3 mesicich se zadarilo... dr mi rikal, ze staci brat jednou, no ja uz byla zoufala, tak jsem to nakonec navysila 🙂 neni treba se toho bat, 2 sacky jsou v pohode i z hlediska obsahu vitaminu, zadne predavkovani, spis akorat mi to prislo... i jsem nekde parkrat cetla, ze aby byl inositol opravdu k necemu, maji se brat 4g denne, coz jsou ty dva sacky... jen ta spotreba je pak vyssi a s tim i cena no... ale zas je sance, ze se zadari rychleji

lenickamimi
12. únor 2020

Ahoj holky prosím jak se dá stáhnout graf bazální teploty do mobilu máte nějaký typ jak snadno a přes jakou aplikaci to jde líp děkuji

dendasubaristka
14. únor 2020

@lenickamimi ahoj tak jak to s tebou vypadá? 🙂