Snažíme se o mimi. Máte zkušenost s vitamíny na podporu?

verunda18
1. únor 2020

Ahoj chci se zeptat, celé dva roky jsem brala ha katya, a pak změněny na leverete
A s pritelem jsme se rozhodli pro miminko, už celé dva měsíce neberu ha.
Máte nějakou zkušenost s nějakými vitamíny na podporu nebo tak.
Děkuji za nějaké info.

lenickamimi
4. únor 2020

@jako_mala_holka nicméně zvětšují se mi prsa a tvrdnou mám je jako bych měla horečku vřelé 😁a svědí mě bradavky možná vsugerace to být nemůže cítím to opravdu a bolesti v kříži sou jen takové tupé

luciedurcakova121
4. únor 2020

Ahoj, holky. Mám zpoždění 25.12. byla poslední MS. Před týdnem jsem si dělala test a nic ani duch.
Měla bych test zkusit znovu ?
Moje doktorka tam teď neordinuje, tak chci počkat až bude v ordinaci. Snažíme se totiž o miminko.
Mám doma čaj z kontryhele ale nevím zda začít pít? Děkuji za rady 🙂☺️

jako_mala_holka
4. únor 2020

@lenickamimi tak jeste pockej a testik pak koncem tydne zopakuj, tohle je zajimave 🙂 ja jsem mela prsa strasne citlive, tak me to napadlo, ale taky jsem si rikala, ze si to mozna jen namlouvam... a ono ne 🙂 moc drzim palce

lenickamimi
4. únor 2020

Děvčata když beru první měsíc femibion 1 a mám ještě na 1 týden mám koupit další balení a mám pokračovat v užívání do té doby než se podaří mimčo co byste mi poradili

jako_mala_holka
4. únor 2020

@lenickamimi klidne uzivej dal 1 🙂 tu dvojku az se podari a budes ve druhem trimestru

jako_mala_holka
4. únor 2020

@luciedurcakova121 zatim bych ho nepila...

lenickamimi
4. únor 2020

@jako_mala_holka děkuji za odpověď no doufám že to pomůže znovu protože před 3 roky jsem ho také brala a do 3 měsíců jsem otěhotněla bohužel 4 týden samovolně jsem potratila protože jsem vůbec neměla tušení že můžu ještě být těhotná

snazimese
4. únor 2020

@verunda18 Ahoj. Ja v lednu pro sebe a manzela poridila poprve Fertility Blend pro par, ktery oba poctive zobeme a ted cekam, jestli to pomohlo nebo ne 🙂

monikabarinova
4. únor 2020

Ahojte, urcite kyselina listova a pak maji moje kamaradky dobrou zkusenost s cajem z Kolumbie, same bylinky, vsechny otehotnely, i ty ktere se snazily nekolik let a nic. Jsem strasne rada, ze uz se netrapi a maji nebo cekaji ty sve drobecky. Kdybyste mely zajem napiste, musi se pit pravidelne-kazdy den. Je to maly zazrak ty miminka nase...preji hodne stesti.

lenickamimi
4. únor 2020

@monikabarinova dobrý den no a vy máte název těch čajů já tedy zatím piju ten kontryhel už 2 týdny teď jsem ho vynechala čekám až dorazí Rusy haha jak rikavala moje babička to znamená MS 😘

jbouckova
5. únor 2020

Je velice důležité brát ten metylfolát a ne "obyčejnou" kyselinu listovou. Prý až 60 % Evropanů není schopo přeměnit dostatečně kyselinu listovou na folát. A měl by se brát už při plánování, protože je důležitý hned zkraje těhotenství - v prvních týdnech. Je například ve Femibionu. V Dr. Max mají Pregnafolin 800 a ten má téměř stejné složení, jen je levnější.
Já jsem užívala také Inofolic a partner Folandrol, což nám doporučila gynekoložka. Jestli to pomohlo, nevím. Měli jsme asi dvě balení a potom se to podařilo.
Dobrý je prý i kontryhel, Maca (tu má např. firma Energy nebo Incabotanica), kotvičník pro muže a kapky Gynex pro ženu, které se mají vysadit, jakmile se těhotenství potvrdí.
Nelíbí se mi složení GS Mamavit, protože je tam mimo jiné železo, zinek i vápník. Vstřebávaní železa ale zinek a vápník snižuje. Proto je lepší užívat železo zvlášť. Pokud máte sklony k anémii, doporučuju Maltofer na předpis. Volně prodejné železo je na těhotenství slabé.
Omlouvám se, že opakuji některé věci od odstaních přispívajících.

jbouckova
5. únor 2020

@lenickamimi Můžeš zkusit Dr. Max Pregnafolin 800. Je levnější než Femibion 1.

monikabarinova
5. únor 2020

@lenickamimi babyhope z jizni ameriky, doveze mi ho sestra pro kamaradky, nechci se rozepisovat ostatnim uz pomohl...tak doveze zase... kdyz tak napiste, poslu info do emailu. Ty co pily poctive uz jsou tehotne po 2 mesicich, svagrova pila 1x tydne( pije se kazdy den) a nepomohl, nechapu, ze nekdo neumi vypit caj kazdy den, kdyz chce tak moc otehotnet :/ Takze tak...nejvic me tesi ty, co cekaly vic jak rok, dva a cekaly je zakroky a po caji jsou tehu a zazkrok se nekonal, ani doktor neveril, ze to pry bez zakroku nepujde vubec...jinak jsou to certifikovane caje, pestovani, suseni bez chemie, samosber a letita studie. Pomohl tem, co maji jeden vajecnik, polycysticke vajecniky, po umelem oplodneni, ktere nezabralo ...jsem se nakonec rozepsala 🙂no a uz maji 1000 zen, ktere jsou tehu, nektere cekaly i 11 let a vyzkousely uz vsechno a kazda rekla nejaky caj mi nepomuze...a pomohl 🙂

lenickamimi
5. únor 2020

@monikabarinova dobře moc vám děkuji za informaci a kolik to stojí měla bych taky zájem prosím

lenickamimi
5. únor 2020

@monikabarinova šlo by to zaslat i poštou já bych vám to zaplatila i to poštovné

lenickamimi
6. únor 2020

Ahoj děvčata jaký je váš názor na femibion 1 a čaj kontryhel

veruuu_kubesovic
6. únor 2020

@lenickamimi
Femibion je možná fajn, ale za mě to jsou fakt velké tablety, což je na zvážení....
Kontryhel někomu pomůže, někomu naopak celé snažení zkomplikuje (třeba mě komplet rozhodil cyklus ač jsem ho pila jak se mělo)

lenickamimi
6. únor 2020

@veruuu_kubesovic no tak a co je podle tebe lepší aby to zabralo 😔

veruuu_kubesovic
6. únor 2020

@lenickamimi mě pomohla Fertiprona na srovnání cyklu a čaj Početí a plodnost od Mojžíšové 🙂

nufik55
6. únor 2020

@jbouckova Já beru Pregnafolin 4 měsíc a nezabírá zatím

jbouckova
7. únor 2020

@nufik55 Ty vitaminy jsou hlavně, aby bylo se počaté miminko zdravě vyvíjelo. Na podporu početí jsou prý třeba ten kontryhel, Gynex, Inofolic pro ženu a kotvičník a Folandrol pro muže. Maca asi pro oba. Mně se vyplatilo snažit se podle ovulačních testů - osvědčily se mi Lady Max z Dr. Max. Moc držim pěsti!

nufik55
7. únor 2020

@jbouckova Já mám teď objednaný ten Nosifol tak uvidíme 🙏 už by se mohlo zadařit ❤️ Též mám ovu testy z Dr max a za mě jsou výborný vždy ukážou přesně 😉 mám i ten kontryhelovy čaj doma koupeny, ale nevím jestli ho užívat nebo ne 😕zase abych neměla těch vytaminu moc. A četla jsem že někomu spíš uškodil než pomoh tak nevím 😕 já mám cyklus jak tak pravidelný takže to chci jen podpořit ❤️

lenickamimi
7. únor 2020

@jbouckova aha no tak děkuji za informaci a ten gynex to jsou kapky nebo tablety a jakou mají funkci na ovulace

lenickamimi
7. únor 2020

Tak holky dnes je první den co meska MS podle ovulacniho kalendáře by měla být mezi 23 až 27 ledna včera jsem v práci měla ještě mírně bolesti v podbřišku ty trvali 5 dní a dnes je mi skvěle ale MS nikde 😁to Teda nevím mám to tak poprvé

lenickamimi
7. únor 2020

A test opět negativní 😣

nufik55
7. únor 2020

@lenickamimi To ještě nemusí nic znamenat 😉zkus za 2 dny znovu

lenickamimi
7. únor 2020

@nufik55 tak děkuji za útěchu zkusím tt a kdyby dorazila MS tak tady fajn aspoň mám šanci příště

lenickamimi
7. únor 2020

@nufik55 teď tedy mě překvapil teploměr celý den se drží nad 37 poslední před hod byla 37.2

nufik55
7. únor 2020

@lenickamimi když nedorazí MS tak zkus ten test za ty 2 dny,když stále nepřijde tak běž na gyndu
Já mám cyklus pravidelný jak hodinky a v prosinci jsem měla 10 dni zpoždění testy negativní a pak ta mrška dorazila. Tím tě nechci nějak strašit...

jbouckova
8. únor 2020

@lenickamimi Gynex jsou bylinné kapky a mají harmonizovat hormonální systém ženy. Tak předokládám, že by mohly pomoct normalizovat menstruační cyklus.