Snažíme se o miminko 2019

monib66
10. led 2019

Pojďme si zkrátit chvíle na čekání 🙂 Jsem maminkou 1,5l chlapečka a od listopadu jsme se začali snažit o druhé miminko.
Pojďme sdílet grafy baz.teplot, ovulační testy a také těhotenské testy. Předávat si rady, zkušenosti 🙂
M.

petula.bir
21. srp 2019

@leilinkaa
Ahojky, no uvidíme 🙂 dneska jsem pidišpinila 😂😂😂 včera takový krvavý vlásek a teď jak mám výtok tak jsem zašpinila - tak uvidíme 😂🥰
A s čím marodite? My jsme zatím všichni v pohodě ale dávat tomu měsíc a bude to rýma, a kašel a tak 😂😂😂

katerina20
26. srp 2019

Ahoj tak se po delší době hlásím.. 🙂 naostro jedeme od července.. Minulý týden v pondělí byla ovulka, dnes je to týden, poboliva mě břicho a malinko špinim (jen na papíru), pořád bych spala. Přisuzuju to ale spíš nervům (ve středu mi umřel děda) MS by měla přijít 3.9. tak uvidíme 😊

leilinkaa
26. srp 2019

@petula.bir manzel angina, any tri dny horecky a ted uz ok. Ja ryma a kasel 😂😂 no uz zase zacne super obdobi nemoci a tak 😁 v ramci rekonvalescence jsme tak dvakrat sexovali, tak by to byl zazrak 😂😄

petula.bir
26. srp 2019

Holky, tak dneska ovulace 🥰 sice 19DC Z 28DC ale aspoň, ze je ...

@leilinkaa
Ahojky, tak my zatím nic takového - naštěstí 🙈

leilinkaa
26. srp 2019

@petula.bir takze spineni bylo spis priznak ovulace, tak hop na to 😂

petula.bir
26. srp 2019

@leilinkaa
Spinila jsem minulý týden myslím středa 😳 ale nevadí, dneska je plán jasný 😂

leilinkaa
26. srp 2019

@petula.bir tak tojo, data jsem si nevsimla 😂🍀

petula.bir
26. srp 2019

@leilinkaa
V pohodě, tak jsem zvědavá jak to bude tento měsíc 🥰😂

karinkar
23. zář 2019

Ahoj holky , tak je tam jen jedno 😁 zato me teda dává zabrat. Ve dne v noci je mi soufl. Foto z dneska kdy jsme 10+4 a zatím vše OK.
A co vy holky , držím vám moc palce ♥️

leilinkaa
23. zář 2019

@karinkar gratuluji, mi jsme ve fazy cekani. Uvidime kdy k nam druhatko dojde 😉 za tyden mam dostat ms, rak uvidime zda dojde nebo nee😉

nina004
23. zář 2019

@karinkar velka gratulacia 🙂 my sa tento mesiac opat snazime. Ovu by mala byt zajtra tak snad to bude ten spravny mesiac aj pre nas 🙂

balogis
24. zář 2019

Ahoj holky já dnes 11+2,včera jsem byla na krvi v porodnici kvůli genetice,2.10 jdu na velký utz kde rovnou budou i výsledky z krve,tak držte prsty 🤗zatím mi je úplně dobře,ještě furt chodim dvakrát týdně cvičit-tabata a TRX a krásně mi to pomáhá na únavu a psychiku.Unava jinak neuvěřitelna. Všem krásný den