Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snížit imunitu alkoholem? Podařilo se vám tak otěhotnět?

bellarat
1. čer 2012

Ahoj, mám asi šílený dotaz, ale možná někoho napadlo anebo napadá to samé ... Snažíme se s přítelem o miminko už pár let. Před 3,5 lety jsem poprvé otěhotněla, ale v 8 tt nastal konec - zamlklé těhotěnství. Letos po imunologickém vyšetření užívám Prednison a Anopyrin, s tím, že se má snížit imunita vůči spermiím, které moje tělo údajně zabíjí a proto se nám nedaří otěhotnět znovu. Nedávno jsem podstoupila 1. IUI, nepodařilo se a jsme z toho zklamaní. Několik kámošek, nezávazně na sobě, mi říkalo, že se mám opít "do němoty" a pak na "to" skočit. Tělo se bude zabývat alkoholem a nebude mít čas řešit spermie.
Jak to tak po sobě čtu, tak si říkám, že to bude pěkně prdlá diskuze, pokud se někdo chytne, ale ráda bych "slyšela" vaše názory 😉

naomi6
1. čer 2012

@bellarat Ahoj, osobně s tím zkušenost nemám, ale znám pár holek, které po prohýřené noci opravdu otěhotněly, ani nevěděly jak 😉 takže všechno je možné. Akorát takhle plánovaně to asi nebude mít to kouzlo. Navíc pít na léky není úplně ideální. Nevím, každopádně držím moc palce. A písni, jak to dopadlo 😉

pehaka
1. čer 2012

přiznávám se, že u prvního synka jsem taky měla pár promile v krvi taky jsme k němu přišli ani nevím jak... 😉 ale je zdravý, krásný a velmi šikovný - žádné následky to na něm nenechalo... 😀 pak už jsem se chovala vzorně jen občas malé pivečko 😉 a určitě né do němoty....a´tz toho taky něco máte...🙂 nikdy jsem teda s otěhotněním problém neměla a léky taky žádný neberu takže těžko říci!

timbouctou
1. čer 2012

@bellarat hlavně se opij jen tak, aby jsi budoucího tatínka nepozvracela 😀 my to zkoušeli přes rok a nic, nakonec jsem se smířila s tím, že mimčo nebude, nechtěla jsem podstupovat umělé oplodnění. A pak se to stalo po jedné bláznivé pitce nejspíš, dokonce asi 2 dny před MS, která se i dostavila, ale mimčo to ustálo. Myslím si, že to tak jde udělat, jen se nesmíš opít s tou myšlenkou v hlavě 😀

bellarat
autor
2. čer 2012

Ahojky, díky za odpovědi. Určo nemíním pít na tabletky, určo je přestanu užívat. A zvracet se mi taky nechce hahaha

llluckaaa
2. čer 2012

Mám kámošku, která neplánovaně otěhotněla přes antikoncepci. Byla opilá tak, že si ani nepamatovala, že měla nějaký sex 😀 Třeba se vám to povede, zas tak moc prdle mi to nezní 😉

jesterkaa
2. čer 2012

Něco na tom bude,taky sem otěhotněla přiopilá🙂 slavili jsme přítelovo narozky,oba byli v náladě (ne namol) a přítel se rozhodl,že "to" prostě zkusí. Vím že sem nebyla ani nervozní,protože sem nevěřila že by to vyšlo takhle napoprví a dělala si srandu že "je" měl přiopilí,tak tam netrefí:D a ono ejhle,sem v 8 týdnu ani nevím jak🙂

bellarat
autor
2. čer 2012

@llluckaaa Ahoj, tak to asi musela byt kamoska celkem v soku 😀

pajiskazemlyna
2. čer 2012

Že bych to s mužem taky tak vyzkoušela ? 😀

slundo
2. čer 2012

Opravdu zajímavý téma 😀 Ale vzhledem k tomu, že některým se to ( ač nechtěně) povedlo, tak zjevně alkohol nevadí při oplodnění, tudíž bych se nebála a šla do toho ;) Ale asi ne každý měsíc 🙂

bellarat
autor
2. čer 2012

@pajiskazemlyna Taky se trápíte zkoušením a nic z toho?

bellarat
autor
3. čer 2012

@slundo Tento měsíc ještě jím tabletky, zítra ale jdu do CAR a řeknu tam, že s dalším IUI počkáme na podzim, dáme dovču a uvidíme. V plánu je možná i laparoskopie. Ale raději bych si dala to vínko .... 😀

pajiskazemlyna
3. čer 2012

@bellarat
Bohužel ... ale ještě to není tak hrozná doba, že "by se to nedalo přežít" ..... Snad to brzy dopadne, jak u vás, tak u nás 😵

slundo
3. čer 2012

@bellarat dovča + víno a je to tutovka 😀 moc držím pěstiky ;)

bellarat
autor
5. čer 2012

@pajiskazemlyna Přeji, aby nám všem to dopadlo co nejrychleji a co nejlépe 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli