• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snižují lubrigační gély šanci otěhotnět?

5. května 2013 
Jo, tak to naprostý souhlas, že výzkumy nebyly (a asi ani nebudou), protože není důvod je dělat :slight_smile: A jasně, souhlas i s tím doktorem... Spíš jsem tu měla pocit, že se tak obecně řeší, že by někdo rád otěhotněl, zkouší to pár měsíců, zatím nijak neplaší, jen tak přemýšlí, zda-li v tom ten gel nehraje roli... Mimochodem, my jsme idiopati, co jim to nejde bez gelu :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, som rada ze sme sa pochopili :wink:
14. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jee, holky, nehádejte se tady :wink: Len to pochopila správně, tuhle diskuzi jsem založila přesně z toho důvodu, jak napsala (akorát že jsme se snažili právě první měsíc) - pracuju ve zdravotnictví a medicínské a jim blízké otázky mě prostě zajímají také z profesionálního hlediska, tak jsem chtěla zjistit vaše názory a informace...
14. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrous ja tiez pracujem v zdravotníctve takze ja viem svoje tiež :wink: a my sme sa nehadali len sme si vysvetlili urcite veci :wink:
14. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak :slight_smile:

Tygrous, takže napoprvý, jo? :grinning: No, někdo holt ty statistiky držet nahoře musí, když já je tak úspěšně táhnu ke dnu :grinning:
14. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrous to je super ze sa hned zadarilo :wink:
14. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len: jojo, napoprve:wink: Vubec jsem to necekala, je nam s manzou 29, ja mam navic myom na deloze, tak ted jen doufam, ze se embryoko udrzi a myom nebude zlobit jako nezlobil do ted...Uz bych chtela jit k Dr.,aby mi to potvrdil a rekl,ze je vse ok, ale jeste je fakt brzo. Jo, ale asi jsem se trochu pricinila, protoze jsem nasadila vsechny zbrane (mereni BT a ovutesty),abychom se trefili do toho spravneho dne :wink:
14. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
flyangel: A co presene delas? Ja v lekarne :wink:
14. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pracujem v nemocnici ako zdr sestra na gynekologii a porodnictve :wink: myom ved ten mam aj ja a to uz od 19tich...a aky je velky?tygrous...noo myslim ze skoro to nie je pretoze treba vzdy zavcasu diagnostikovat ci to nie je mimomaternicové tehotenstvo...cim skor tym lepsie..ja keby som mala na tehu teste // hned by som sla :wink:
14. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
no ja som čitala viacero člankov o tom ako aj ked nie je gel spermicídny tak ked ich nezabije tak ich minimalne velmi spomalí a deformuje. preto sme lubrikačny gel vyhodili. no to sa niekedy nedalo existovať. tak som si kupila špecialny gel - vola sa pre seed - je strašne drahý ale je super - musim povedať že najlepší aky sme kedy skusili - dlho vydrží, nemôžem kriveho slova povedať. a som si ista že spermiam nič nerobí - boli sme s nim na teste v care :slight_smile: takže to mam z prvej ruky a teda sama na sebe a na manželovych spermiach vyskušane. :wink:
14. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my používáme nějaký johnson and johnson KY jelly, je prý založený na vodě a prej ho používám doktoři, je moc dobrej. :wink:
micham s tím svěděním jsem to měla taky, vyzkoušela jsem jich asi 5 druhů a vždycky špatné až ten johnson mi sedl a neštípe ani manžu:wink:
14. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
strouzek - taktiež znižuje ph - ale ty nie si snažilka asi že? takže tebe to zatial vadiť nemusi.
14. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry já jsem snažilka, no doufám že to tak zase moc neva :confused: snažím se tam dávat jen kapičku, předtím jsem používala mnohem víc a normálně jsem otěhu
14. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
flyangel: Muj Dr. mi rekl pri preventivce pred 2 mesicema, ze mam prijit tak 14 dni po vynechani menstr... No dobre, zitra se k nemu objednam:wink: Myom mi zjistili pred 2 lety a je velky 3x3,5cm a vyklenuje se z delohy ven, takze by teoreticky nemel vadit. Navic se za ty dva roky vubec nezmenil. Pry muze v tehu i zmizet, to by bylo fajn :wink:

Jerryjanka: A kolik ten gel stoji?
14. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - no ja fakt neviem - len som čitala nejake članky - nie jeden lebo som sa o to dosť zaujimala
no a tento čo mame teraz som skusila dať aj pred testom na protilatky proti spermiam z hlienu z krčka maternice a ten dopadol super - takže viem že ten čo mame naozaj spermie neovplyvnuje...
14. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že trocha neva,ten co používám je fajn a je založený na vodě. předtím jsem používala olejový a normálně jsem otěhu. podle mě jsou nejhorší ty voňavé barevné, u těch bych snad i věřila že snižují plodnost ale u těch čirých si to nemyslím
14. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to fakt neviem - to by som musela isť na test s inym gelom. nie s tym čo mam - len hovorim čo si myslim a čo som si naštudovala.
14. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry janka...noo tak to moze byt ze spomaluje spermijky lebo tazko sa im v tom hybe ale ak uz obcas pouzijeme tak vazne len kvapku,pre lepsie preniknutie :wink: jerryjanka a je to fajn ze ste si to dali otestovat :wink:
tygrous a ja mam asi 1x1,5cm a tiez zatial je to neaktivny myom...a v tehu to moze robit problemy..hrozi potrat a predcasny porod...urcite to nenechaj bez dozoru...problem moze nastat ak sa mimi uhniezdi pod myomom a pri rasne nan moze myom tlacit :frowning2:
14. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám Gyntima gel. A právě jsem se dočítala, že je antibakteriálný. V tom přípdě podle mě může být aj spermicidný, poněvadž bakterie se od spermií moc neliší. Co myslíte?
14. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
deenakee...gyntima gél je dobry kvoli tomu ze dezinfikuje posvu a predchadza mykoze...ale spermicidny nie je...takze ich nezabija ale moze byt ze ich spomaluje ako sme tu pisali :wink:
14. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já otěhotněla s femigelem od australian bodycare :wink:
14. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz si tehu ameliie?
14. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flyangel: ano
14. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak blahozelam..a ktory si tt?lebo to nemas zaznacene
14. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
8TT, označím časem :wink:

jen píšu, že femigel jde :wink: :wink: :wink: a to jsem si ho tam namatlala kilometr
14. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tak drzim palceky aby si mala zdrave mimco a bezproblemove tehulkovanie :grinning: :wink: nuz a ja verim ze ten gel vela neovplyvni :wink:
14. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka ...ako sa presne vola ten gel, ktory pouzivate? a kde ste ho kupili?

dik.

L.
21. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, mám na predaj spomínaný gél, už ho nepotrebujeme :grinning: ak by mal niekto záujem, nakuk:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=440772&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
21. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,slyšela jsem že gely škodí,ale ten gel pre-seed je na udržení spermií...má někdo zkušenosti???? užitečný? nebo jen tahají z nás peníze?dik :slight_smile:
5. kvě 2013 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek