Lubrikační gel při snažení. Je možné otěhotnět i pro používání obyčejného gelu?

lenivekotatko
16. únor 2021

Ahoj, ted jsem se dočetla ze pokud se snažíme o miminko není doporučováno používat lubrikační gely. Koukala jsem i na gel na podporu početí ale moc se mi za to nechce dávat taková pálka... Myslíte že je možné normálně otěhotnět bez problému i při používání nějakého obyč gelu? Nebo kokosák?

inah91
16. únor 2021

@lenivekotatko nepoužívala bych žádný "obyčejný" - když už, tak jen ten pro podporu početí....

klokanka31
16. únor 2021

@lenivekotatko Při výběru dát pozor aby nebyl spermicidní.

sniper787
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monika3456
16. únor 2021

@lenivekotatko vybornej je convine gel, otěhotněla jsem hned na poprvé.

nihanin
16. únor 2021

Bych nepouzila žádný gel

michaelarousova
16. únor 2021

@lenivekotatko pokud je opravdu potreba tak bych zkusila ty na podporu poceti( nam teda nepomhly) a nebo jsou ruzny prirodni ale cenove to bude urcite dost podobne☺️Uplne obyc bych nepouzivala

malenka3
16. únor 2021

Pokud netlačíš na pilu, vybírej neparfémovaný na bázi vody. Pokud tlačíš, tak investuj raději do těch, co jsou na podporu početí, tam budeš mít jistotu, že to neublíží spermiím.

@nihanin to někdy ale není možný, což může být tenhle případ, když se paní ptá 🙈

leniczka23
16. únor 2021

Buď žádný nebo ten na podporu. Všechny ostatní opravdu nedělají dobrotu. U nás Conceive gel vyšel hned na první pokus, možná náhoda, možná ne..

majena39
16. únor 2021

@lenivekotatko dokud jsme používali obyčejný, tak nic. Hned první cyklus s conceive jsem otěhotněla. Takže se nejspíš investice vyplatila 🙂

martiniquest
16. únor 2021

Pouzijte kokosovy olej a je 🙂 my nic jineho nevedeme a deti se nam dari napoprvé

maaaadlaaaaa
16. únor 2021

@lenivekotatko Otěhotněla jsem normálně a používám gel od swede. Je teda asi taky dražší, ale nic se nestane , když ho sem tam olízneš a udržuje správné ph v pochvě. Plus obsahuje přírodní složky jako aloe vera, heřmánek atd.

lenivekotatko
autor
16. únor 2021

No docela jste mne nalomily teda... Premyslim o tom kokosaku, ty obyč gely nebyly nikdy nic moc..😏

nikynikol25
18. únor 2021

My podruhé concieve gel použila jsem jak při prvním a druhém tehu jen jednou.Nedam na něj dopustit