Spolehlivost tehotenského testu?

ma_h
16. led 2006

mile nevesty, rada bych vas pozadala o radu

s pritelem se snazime o mimi neco pres rok, nyni jsem 5. den po vynechani menzes, tehotensky test pozitivni (delala jsem si jich vice), k dr. jsem objednana az na konec tydne, ale stale me boli bricho, jako predmenstruacni syndrom...muzu byt tehotna?..na kolik je spolehlivy teh. test?
stalo se nektere z vas, zde jste byla tehotna a presto vse nasvedcovalo tomu, ze "to dostanete"?

budu rada za kazdou radu, vim, ze musim pockat na vysetreni, ale nemuzu 🙂

pekny den.

vladimura
20. lis 2008

ahoj zuzu,já si myslím že když ta čárka byla silnější že by jsi měla ještě týden počkat.A jaký jsi teď den cyklu? Buď ti vyjde testík líp a je to ještě brzo nebo prostě příjde MS. 😉

vladimura
20. lis 2008

Ono některé ženy mají normálně MS i po celé těhotenství jako třeba moje mamka. A nebo mě taky napadlo jetli nejsi třeba ve stresu a proto místo MS to špinění,no jinak to budeš muset vydržet až na tu gyndu.Těžko říct. 🙂

zuzu28
20. lis 2008

Ahoj vladi, diky moc za reakci 🙂. Ted jsem presne 36.DC. Ja bych si tak strasne moc prala, abych byla tehu... Pritel taky, oba jsem na mimi uplne nadrzeny... Vsichni znami kolem nas maji ratolesti a ja v jejich blizkosti tak strasne cejtim, jak mi tikaji biologicky hodiny (je mi 28), to materstvi, resp. touhu po tom, se o to ditko starat, mam proste v sobe... 🙂 Stres u me ted nepripada v uvahu, jsem takova 'desperate housewife' - nepracuju, uzivam si..takze vlastne vubec ne desperate.. 🙂. Pred menses mam vzdycky PMS, hlavne to vzdy citim v podbrisku, ted nic, jen mam prsa jak dolly buster 🙂... No uvidim, ted stejne nic nezmuzu, tak proste jen budu cekat... A pokusim se nedelat si plane nadeje 🙂. Jeste jednou diky!

alleycats
25. lis 2008

Ahoj holky, nevím do kterého tématu bych já napsala svůj ,,problém", tak to zkouším zde 😒 Můj problém je, že jsem si dělala testy, den dva poté co jsem to měla dostat...byly negativní.Je to už 22 dní co se mi menstruace zpozdila. Gynekoložka mi dala injekci, abych menstruovala a nic, i když mám bolesti, že bych mohla rodit ježky 😀 Mím dalším problém je, že jsem dost na nervy 😅 Chodím k psycholožce, no a poslední dobou je to fakt hrozný.Cejtím se věčně nasr....á, v práci na každýho řvu, ve společnosti se nedokážu pořádně bavit,a manžel mi začíná bejt protivnej ☹ i když je mi to líto, vyvolávám hádky....prostě si myslim, že za to můžou trošku i ty nervy ne??Myslíte že by bylo možné, jít na nemocenskou a trošku se ,,sebrat"? práce mě baví, nejsem typ, co by se ulejval...ale kvůli tomu, abych se nervovala a nemohla otěhotnět...poraďte díky ☹

tynushka.cz
7. únor 2009

zdravím všecky,chtěla bych se zeptat,vim,že je to hrozný,to jsem psát,k těm spokojeným maminkám a ktěm,který po miminku moc touží...Ví te,věk na těhotenstní mám opravdu nízky,17 let,nejsem ani plnoletá s přítelem,se mi stala nehoda a vyspala jsem se snim bez ochrany,bohužel oba litujeme, a chtěla jsem se zeptat,dělala jsem si asi 4 dny po styku test vyšla mi dvě čárky s toho tamta uplně průhledná uplně nepodstatná,ale zaregistrovala jsem ji asi po 2 dnech co jsem test udělala a skoumala,nevim jestli tam naběhla až po těch 3-10 minutách a nebo do 3 minut:(..tak jsem si udělala další ráno nový,ale to už nebylo z ranní moče,jakože bylo,ale až s té druhé,a ten vyšel pro mě,díky bohu negativní,jenomže,ve mě převládá strach,mám hrozný strach,že jsem těhotná,vůbec si nedokážu představit,jak by se naši tvářili:(..mohl by jste mi někdo poradit,jaká je pravděpodobnost?prosím,opravdu prosím,a vám některým,co tohle neradi čtou a mají o mě názor,že dyštak budu vraždkyně ,se od srdce omlouvám,kdyby to bylo pozdějšim věku,ale já nemám ani školu a s přítelem,to na svatbu ještě opravdu nevypadá:(

gabikri
25. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
\vím, že se ptám dost brzo, ale MS mám po 25 dnech a to pravidelně jak švýcarské hodinky. Dnes je teprve 26
den, včera jsem si dělala test a jen jedna čárka 😒 Ptám se proto, že mě už asi týden bolí strašně prsa ( jako by mi měly prasknout) to jsem nikdy předtím neměla a celý víkend mi bylo dost divně..pořád jsem spala.. i bolest v podbříšku jako bych to měla dostat. Je možné, že těhotná jsem, ale ještě jsem si to dělala brzo? Díky za odpovědi 😉

blondynka400
25. kvě 2009

gabkri, určitě to možné je.... Počkej tak ještě dva dny a pak zas zkus testík.... Někomu se to ukáže až později 😉.
Já jsem dneska 14 DPO (dnes měla přijít MS) a testík je krásně pozitivní.... 😉

gabikri
25. kvě 2009

blondynka400: díky 😉 A Gratuluji !!!

Už má tady někdo takovou zkušenost, že se to ukázalo až poněkolikáté?

blondynka400
25. kvě 2009

gabkiri, no v předchozích dvou těhu se mi to ukázalo vždy později, ale ty bohužel pak nedopadli....

Každopádně opravdu ještě vydrž, když mám kratší cyklus, můžeš mít i kratší LF. A jestli se mimi uhnízdilo později, cvhíli to potrvá, než se to na testu ukáže 😉

gabikri
25. kvě 2009

blondynka: díky za milé slovíčka, mám pocit že už mi hrabe..ale jak tady brouzdám, zdaleka nejsem jediná 😀
Asi se přesunu do tématu " jak se z toho nezbláznit"
Jo a asi jsem opravdu mimo, ale co je to LF ?? 😕

blondynka400
25. kvě 2009

gabkiri, neboj, ono to nějak dopadne.... Taky si myslím, že nejsi jediná 😀
LF = luteální fáze (od ovu do MS)

gabikri
25. kvě 2009

blondynka: Díky, a přeji, ať Ti vše dobře dopadne 😉

lucinka1104
25. kvě 2009

blondinka no parada gratulujem super

krista
29. kvě 2009

lili01 • 2d • 12. srpen 2007 ve 20:55
Našla jsem zajímavý článek o spolehlivosti těhotenských testů

http://zena.atlas.cz/deti/tehotenstvi/120814-je...

kacka.va • 1d • 13. srpen 2007 v 15:35
díky za odkaz, zrovna řeším, že si budu muset udělat další test, protože mi vyšel negativně, i když mám 5 dní po termínu předpokládané MS

m465
1. srp 2009

AHOJ VŠECKY VÁS SRDEČNĚ ZDRAVÍM.JSEM TU NOVÁ.MOC BYCH VÁS CHTĚLA POPROSIT O RADU UŽ MÁM ČTYŘI DNY SPOŽDĚNÍ.DĚLALA JSEM SI TEST PŘED TŘÍ DNIMA I DNES A VYŠEL MI ŽE JSEM TĚHOTNÁ.JSEM TAK STRAŠNĚ MOC ŠTASTNÁ ŽE JSEM TO I OBREČELA.ALE CO MNĚ TRÁPÍ JE TO ŽE MNĚ BOLÍ BŘICHO JAK KDYŽ TO MÁM DOSTAT.V ÚTERÝ DU K DOTOROJ ZÁROVEN SE TĚŠÍM ALE ZÁROVEN SE BOJÍM.MYSLÍTE ŽE MOHU TOMU TESTU NATOLIK VĚŘIT.POUŽÍVÁM MAMATEST.ZATÍM SE MĚJTE PĚKNĚ. 🙂

m465
1. srp 2009

zrovna se vám všem omlouvám že jsem psala velkými písmeny.prominte ☹

janakavalkova
21. zář 2009

Ahojda lidicky.Mam takovy problemek. Beru HA pred polovinou uzivani tabletek jsem mela s pritelem "nehodu". Pak jsem uzivali jeste chvili prasky, potom zapomela dva uzit tak jsem prerusila uzivani a udelala si pauzu.MS se dostavila, klasicky s bolestma jako vzdy. Delala jsem si tehu test a vysel negativni.Presto jsem se celou dobu nervovala a pak prisli i dalsi problemy do toho a ted cekam druhym dnem na MS a ona nikde.Misto toho je jen spineni.Myslite si ze muzu byt tehotna ?

maladama
3. lis 2009

Po přečtení celého tématu bych si možná odpověděla i sama, ale člověku to nedá 🙂
Jsem dneska 18. DPO (cca 5 dní po vynechání, luteální fáze mi hapruje 11-13 dní), teplota pořád vysoká.
V neděli ráno mi vyšel první pozitivní test (GS mamatest) - ale právě až kolem těch 10 minut, a jen velmi slabounká čárka. Totéž včera a dneska. RapiClear mi vyšel negativní.
Já normálně na fyzické příznaky PMS netrpím (prsa mě bolí od ovulace dalších 7 dní a křeče v podbřišku mám buď taky při ovulaci, nebo až po začátku ms), ale teď se tady pomalu svíjím bolestí a včera jsem vážně uvažovala, že si vezmu pod pyžamu podprsenku, jak mě bolely bradavky...
Tak nevím, je to těhotenství nebo ne? Doktor mě vezme až 19.11. ☹

pajinka0027
25. lis 2009

Tak jsem z toho taky takova cela pomatena..
Na zacatku zari jsem vysadila po mnoha letech HA, cyklus kupodivu v pohode po 33 dnech.
Menstruaci jsem mela ted tedy dostat podle mych vypoctu 18.11. a porad nic...uz 2 testy (ruzne znacky) mi vysly negativni..muzu byt presto tehotna? Mam strach, jestli se mnou neni neco v neporadku, nebo jestli to je jen moje telo zmateny dlouhodobym uzivanim HA a ted je ¨bez hormonu¨. K doktorovi jdu az v polovine prosince.Ma nekdo podobnou zkusenost? ☹

slnieckokati
25. lis 2009

Ahoj pajinka,
ja mam tu istu skusenost. HA som vysadila este v auguste, enstruaciu som mala dostat 8.11., tyzden po meskani som si robila test a vysiel negativny. tak sa to opakovalo cele 2 tyzdne az na jeden jediny test, pri ktorom bola ciarka uplne slabucka, ale vsetko nasvadcovalo tomu, ze tehu som. kupila som vsetky druhy tehutestov, ktore som v Bratislave zohnala. RapiClear mi vysiel negativny, nevydrzala som uz dlhsie cakat a na druhy den som isla k svojej lekarke. tehotenstvo mi potvrdila a hned v ten den som videla na sone moju malu gulku v brusku. uuuuzasneeee..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pajinka0027
26. lis 2009

slnieckokati, blahopreji!!! snad mi to take vyjde 😉

pajinka0027
29. lis 2009

no tak jsem si dneska delala dalsi test, uz 11 dni zpozdeni, porad bez menstruace a zase negativni.
tak to se mnou bude asi neco v neporadku, uvidime, co rekne doktor ☹

andysok
29. lis 2009

viete nad cim si lamem hlavu? embryologicka pri transfere povedala ze ki vlozili jedno dvoj a jedno trojbunkove embryio......od kedy existuje trojbunkove embyo, manzel aj potom volalz embryologoma ten mu tiez povedal to iste ...jedno dvoja jedno troj.....neviete mi to niekto vysvetlit? dakuejm

vlcatko
6. pro 2009

Ahojky, tak já už mám také 11 dní zpoždění a testík, vlastně testíky také negativní :((((((.. Volala jsem Dr. a objednal mě na 5. ledna!!! dřív mě prostě nikam nenamáčkne... :((((
Testy si dělám skoro každý den :(((( nějak to nemůžu vydržet - vždycky si říkím.. to je poslední a další až tak za tři dny.. houby!!! To čekání je nekonečné!!!
Takové zpoždění jsem snad ještě neměla :(((( !!!
Ale test už by asi těhotenství poznal, že????
Ach jo...

milinoj
12. pro 2009

Ahoj holky? Máte některá nějakou zkušenost s Gravitestem (apotheke)?

strouzek
12. pro 2009

mili gravitest je dobrej řekla bych že ten jako jeden z mála mi nikdy neukázal falešně (a že jsem falešně poz. testů měla za ty dlouhé měsíce snažení plno)dokonce mi při minulém těhu ukázal čárku dřív jak mamatest 😉

milinoj
14. pro 2009

tak to jsem ráda, děkuji za kladnou zkušenost, mě totiž dvě čárky ukázal - tak se mu snažím věřit 🙂

strouzek
14. pro 2009

mili jestli tam jsou i dnes tak gratuluju 😵

milinoj
14. pro 2009

strouzek - testovala jsem v sobotu, další test už nemám - do města do lékárny se jen tak brzo nedostanu, ale MS zatím nedorazila a cítím se tak nějak jinak 😅

darinka1231
24. kvě 2010

ahojte. vcera som si spravila tehotensky test, aj po pol hodinke boli obe okienka stale prazdne, tak som tam vycitala ze to znamena ze ten test je neplatny. dnes som ho isla vyhodit, pozrem nan, v prvom okienku bola cervena ciarka a v druhom taka slabsia ruzova. nestalo sa vam niekedy nieco podobne?