• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spolehlivost tehotenského testu?

31. července 2011 
Ahoj Darinka, stalo...nespravne som drzala test - tu cast co sa nechava v prude moca som drzala hore a pritom mala byt naklonena smerom dole - ak rozumies...v kazdom pripade aj mne sa po par hodinach objavili 2 ciarky...bol to mamatest.
25. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten moj bol First test, tak som si o tri dni spravila druhy RapiClear a objavila sa aj ta druha ciarka asi po troch minutach, nie taka silna ako ta prva ale je tam :slight_smile: volala som mojmu doktorovi, na vysetreie mozem ist az ak mi menzes meska min. 2 tyzdne, takze cakam :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka hrozně dlouho jsme se s manželem pokoušeli o miminko a nejspíš se nám to povedlo.Dnes jsem si udělala 2 těhotenský test a opět se objevily 2 čárky.A bříško mě bolí jako když to mám dostat,jak jsem četla Vaše příspěvky je to zřejmě normální. V pondělí jdu k doktorovi ale bojím se jak to bude probíhat jestli to není moc bolestivé nebo drastické to vyšetření ?? Děkuji za odpověď Petra
25. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se snažíme o druhé miminko a mám dotaz, dnes jsem si dělala mamatest a vyšla mi druhá čárka,sice ne úplně silná, ale hned tam naskočila....tak nevim...asi počkám pár dní a zkusím to znovu...co vy na to? Jinak bolest břicha před menstrucí dnes zmizela, prsa mě bolí už celý týden a vytéká mi i mlezivo....
:wink:
26. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapeta Už mám jedno mimčo....a neboj, vyšetření je naprosto v pohodě.... gratuluji
26. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... Chcem sa opýtať.... S priaťeľom sa snažíme o bábatko... Teraz som si robila v priebehu pár dní 3 x MAMATESt a stale mi vyšiel pozitívny výsledok. Avšak ako tu čítam, mám strach že bude falošný čo by ma úplne zlomila , lebo som plná nádejí... I keď moje príznaky ktoré by to mohli potvrdzovať je neskutočná chuť do jedla , je mi blbje z vôni v kuchyni...obzvlášť z pečeného mäsa a mám bolesti v brušku a v podbrušku avšak stale na inej strane... ak som tehotná tak rátam že tak cca v 3tom týždni a moja lekárka má dovolenku takže sa mi nedá íeť tento týždeň na krv a ja sa idem zblázniť z neistoty. Poradte mi prosím :wink:
11. črc 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka1231

nedá sa ísť na test skôr? mne testy ukazali pozitivne výsledky, ale menzes mi ešte nemeška...:(
11. črc 2011 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@freeda
tak skus iny test (inu znacku) - ak pochybujes ...
mne mamatest ukazal dve ciarky cca 15 dpo a boli pravdive :slight_smile:
- predtym mi nikdy ciarky neukazal :confounded: bol snehobiely - takze ja s nim mam len dobre skusenosti - co sa tyka pravdivosti
11. črc 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ianitka
teraz si ma moc ukludnila....ja s nim mam tiez take skusenosti ze ked som si ho v minulosti robila tak bol vzdy negativni, len sa asi bojim uverit ,aby som nesla moc sklamana od lekarky ak by tzo nahodou nebolo ono...A dakujem moc za radu :slight_smile:
11. črc 2011 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@freeda
neboj.. ja ked som pred tym niekedy mala taky zvlastne dlhy cyklus - meskanie aj 10 dni... tak tiez nic neukazal...

mala si tie ciarocky take silne alebo len tien? a kedy si testovala?
11. črc 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovala som sa v piatok , t.j. 23 dní po poslednej menštruácii...robila som si 3 mamatesty a všetky boli pozitívne spôsobom ,že negatívni pásik bol silne ružový-až fialovy a pozitívny bol slaboružový.... avšak dnes som musela odísť z práce, lebo som sevírka a prišlo mi tak špatne z výparov, že som sa povracala a strašne mi vadí mäso..
11. črc 2011 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ianitka testovala som sa v piatok , t.j. 23 dní po poslednej menštruácii...robila som si 3 mamatesty a všetky boli pozitívne spôsobom ,že negatívni pásik bol silne ružový-až fialovy a pozitívny bol slaboružový.... avšak dnes som musela odísť z práce, lebo som sevírka a prišlo mi tak špatne z výparov, že som sa povracala a strašne mi vadí mäso..
11. črc 2011 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@freeda
myslim, ze je to jasne... :slight_smile: tak tak potichucky drzim palce...
klud, pohoda ...
11. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ianitka budem najšťastnejšia na svete....moj snúbenec sa mi už prihovára brušku s istotou, že je v ňom bábatko, preto sa tak bojím toho sklamania...ale myslím a verím, že ten test bol pravdví a ja porodím zdravé bábetko
A inak, veľmi pekne ti ďakujem,ani nevieš,ako mi tvoje slová pomohli a povzbudili ma :slight_smile: VĎAKA :wink:
11. črc 2011 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@freeda pripadne odfot testik a hod tu foto...
11. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnééé..zajtra ich sem šupnem :slight_smile:) :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2011 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem si delala tehu test a byl negativni- ale asi 15 minut po limitu se na testu (znacku neznam) objevila slaba carka . Cela zmatena jsem test odpoledne opakovala(jeden den pred ocekavanou menses) a situace byla uplne stejna, zase az po limitu cca 15 min a slaba carka. Dnes (tedy v den ocekavane menses) jsem si delala test hned rano (zahranicni znacka) a uz v limitu se ukazala uplne slaboucka ruzova carecka (pridavam fotku). Tehu priznaky zadne celkem nepocituju. Krome slabych bolesti v podbrisku, jako bych to mela dostat. Hlavne ve vecernich hodinach. Taky se hodne nadymam. Ale jinak nic. (jenze unavena jsem posledni dobou porad, a z pachu se mi dela zle i netehotne ). Tak co myslite? Muzu byt tehotna, nebo ne?
Jak pisu, vim ze muj dotaz je asi komicky, a ze uz to tu bylo probrano tisickrat,ale ja mam hroznou potrebu se zeptat osobne..
Moc Vam dekuju za odpovedi.
29. črc 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sitrunamelissa já bych řekla že těhotná jsi, zkus mamatest, je hodn dobrý. Ale já si test normálně i prosvěcovala proti holé žárovce a když tam nebylo nic, tak nic, ale i když tam byl slabounký duch, tak jsem opravdu byla těhotná.
29. črc 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat zda někdo nevíte jestli může MS respektive krvácení v době kdy sem měla pozitivní testy, ovlivnit výsledky.Tím, že je v moči příměs krve? Díky moc za odpověď.
30. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2adelkaa : Ahoj, krev ciste teoreticky ovlivnit vysledek muze. (falesna pozitivita), ale je to dost vzacne.. Myslis tim, zes dostala normalni meses a mela pozitivni test? Zkus si test udelat za 2-3 dny znova.
30. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sitrunamelissa měla jsem pozitivní testy víc jak týden..tohle je spíš jak potratové krvácení...hodně masivní ale BT neklesla..test pozitivní je ale hodně slabě.Takže to bohužel ais nevyšlo....dávám si ascorutin a piju kontryhel ale jestli to pomůže netuším.
30. črc 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sitrunamelissa Když jsem si dělala test objevila se jen jedna čárka,tak jsem ho vyhodila do koše.Po čtvrt hodině mi to nedalo a šla jsem se na něj znova kouknout a byla tam slaboučká růžová čárka. Dneska už jsem v pátém měsíci :sunglasses:
30. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@2adelkaa : To je mi lito :frowning2: Kazdopadne ascorutin a kontryhel zkousej dal a uvidis. Pokud je to hodne silne krvaceni a carka bledne, asi to neni uplne dobra znamka, ale kazdy clovek je individualni... Takze to zkus za 3 dny znova a uvidis. Drzim palce.
@ronyx _ Kez bys mela pravdu :slight_smile: Bylo by to super. Zitra si budu delat dalsi test, tak uvidime.
30. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sitrunamelissa Díky zkoušim co se dá.
30. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sitrunamelissa Tak držím palečky. Já se včera dozvěděla,že je to na sto pro kluk,tak mám radost. Foto z 3D. Jen škoda,že se nechtěl ukázat předem
30. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ronyx : Dam zitra vedet. Jen me desi, ze nemam zadne, priznaky. Fakt me jen boli bricho - presne jako bych to mela dostat a nemam moc hlad...
Fotecka super, a uz mas jmeno??? :slight_smile:
30. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@sitrunamelissa Neboj to bude o.k. Mě taky bolelo břicho. Udělala jsem si test a měla tak týden do těch dní.Test vyšel, ale i tak jsem se strachovala a čekala jestli to příjde nebo ne. Aaaa nakonec nepřišly. :slight_smile: No chtěla jsem Matyášku,ale je jich poslední dobou stáááášně moc. Tak to asi bude nakonec Zachari. Přítel nemá české příjmení,tak se to bude k sobě alespoň hodit :sunglasses:
30. črc 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx No doufam, zitra rano se testnu a dam vedet :slight_smile:
Zachari je zajimave jmeno, a hlavne pokud ma pritel cize znejici prijmeni. Jeste mas 4 mesice na rozhodovani :slight_smile:
30. črc 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ja jsem zjistila ze mi normalne asi uz preskocilo. Cely dnesek se tesim na to, az si zitra udelam test a ted se zacinam bat (samozrejme toho, ze bude negativni). To je fakt hruza...
30. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska vstala tak brzo (nemohla jsem dospat) a test je hotov. A jsou tam // :slight_smile: Jupiiiiiiiiiiiiiii!!!
31. črc 2011 ve 04:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek