Spolehlivost tehotenského testu?

ma_h
16. led 2006

mile nevesty, rada bych vas pozadala o radu

s pritelem se snazime o mimi neco pres rok, nyni jsem 5. den po vynechani menzes, tehotensky test pozitivni (delala jsem si jich vice), k dr. jsem objednana az na konec tydne, ale stale me boli bricho, jako predmenstruacni syndrom...muzu byt tehotna?..na kolik je spolehlivy teh. test?
stalo se nektere z vas, zde jste byla tehotna a presto vse nasvedcovalo tomu, ze "to dostanete"?

budu rada za kazdou radu, vim, ze musim pockat na vysetreni, ale nemuzu 🙂

pekny den.

syslica
31. črc 2011

@sitrunamelissa To je krásny dôvod, prečo o takomto čase nespať 😉. Tak budem dnes asi prvá, kto ti pogratuluje! Gratulujééém! Držte sa a veľa zdravíčka, lásky a pohody celých 9 mesiacov a ešte aj mnoho rokov potom!
Mimo tému, ale nedá mi, lebo som príšerne zvedavá: tvoj nick je medovka, meduňka, Zitronenmelisse -ale v akom jazyku, žeby fínsky?

sitrunamelissa
31. črc 2011

@syslica : Dekuji moc, sama tomu nemuzu uverit, protoze se to povedlo hned prvni mesic... Ted uz jen verit, ze vsechno bude v poradku 🙂
Jinak je to tak je to ve finstine citronova medunka. Mam tu bylinku hrozne rada a byla jsem si skoro jista, ze ji tu jeste nikdo nebude mit 🙂
Jeste jednou moc dekuju!!

syslica
31. črc 2011

@sitrunamelissa Niet za čo ďakovať 🙂 , veď na takú skvelú správu som jednoducho musela zareagovať... ja som otehotnela 3x na prvý šup, mám dvoch krásnych syslíkov a hádam k nim niekedy rovnako bezproblémovo pribudne aj syslinka.
A vo Fínsku som bola kedysi dávno na jazykovom kurze, nuž som rada, že som ešte všetko nezabudla 😀.

sitrunamelissa
31. črc 2011

@syslica : Teda to je krasne, 3x na poprve. Ja jsem rok pracovala na porodnim sale a potom rok na klinice reprodukcni mediciny (IVF) a to na me zanechalo nasledky. Proste jsem si myslela, ze to jen tak nepujde. O to jsem stastnejsi a vdecnejsi... A kdy se ma syslinka narodit? 🙂
Jinak s tou finstinou, to jsi tady studovala finstinu? Finsko je krasne, ale ja osobne tu s finstinou dost bojuju 🙂

syslica
31. črc 2011

@sitrunamelissa Som sa vyjadrila trochu nepresne, ale uvediem na pravú mieru: jedno z mojich tehotenstiev nebolo bohužiaľ úspešné, syslinka je ešte len v pláne a aj kvôli veku dúfam, že keď konečne nastane ten pravý čas, tak sa podarí 😉 Ja som si tu na MK práve prečítala, že žienky pracujúce s deťmi na novorodeneckom odd, prípadne s pármi v CAR sú úplne bezproblémové, čo sa otehotnenia týka 🙂
Hej, študovala som fínčinu fakultatívne na UK a na letnom kurze v Raume, dokonca som kedysi bola taká dobrá, že som čítala Kalevalu v origináli, ale to bolo ozaj dávno, už dlho som ten jazyk nepoužívala... ☹
Keď ma sysle naštvú je najpoužívanejšia fínska veta u nás: Mene suolaan! 😝 😀

tatiana28
31. črc 2011

ahojky ,ktorá by mi vedela poradit,alebo mala taky pripad nedostala som menštruaciu 25 ale odvtedy mavam bolesti na ladvinach a podbruskom ako každy mesiac pri mojej menštruacii len troska silnejsie,27 som bola u gynekologicky urobila som si baby est vyšiel pozitivne tak slabucke ciarky , povedala ,že nevidi naznak gravidity,ale krv mi zobrala a bolesti mavam nadalej silne najhošie je ,že neviem ci som tehotna kym nebudu vysledky testu krvi a ci sa da do 4 tyzdna gravidita odobrat male inekciou

krtek82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz