Strach před 1. kontrolou v těhotenství

snazilka2018
9. pro 2018

Ahojky všechny,
vím že tady nikdo není vědma ani lékař ale pořád se nám nedařilo otěhotnět (pco, štítná žláza, anovulační cykly) jsem od léta po laparoskopii. Byl mi nasazen clostilbegyt a hned napoprvé proběhla ovulace a mám i pozitivní těhu testy i digitální... posledni MS 4.11. jenže gynda až 14.12. v pátek a sem tam mě picha v podbřišku více vpravo někdy i vlevo a někdy vůbec mám teď strach z mimodelozniho vím ze mám myslet pozitivně ale po tom všem úsilí mám strach a taky to mám v hlavě od přečtení přitažlivého l. clostilu....

snazilka2018
autor
9. pro 2018

@snazilka2018 ***příbalového letáku clostilu

alassel
9. pro 2018

Hlavne se nenervuj. Pichani, boleni, spineni apod je normalni.. hlavne si nic nepripoustet

alassel
9. pro 2018

A hlavne verit miminku, ze s vami zustane☺

nikolspace
9. pro 2018

Myslím, takový strach mělo hodně z nás, taky jsem měla po takové době snažení. Na začátku těhu jsou ale tyhle bolesti běžné. Vlastně bolestí podobné ms nejsou nic neobvyklého. Bohužel ta prodleva do první prohlídky nepřidává, ale člověk si musí uvědomit, že doktor něco tak malého ještě nemusí vůbec vidět.. 14.je za chvilku, to už vydržíš a na Vánoce už budeš happy 😊😊

snazilka2018
autor
9. pro 2018

@alassel moc děkuju někdy tu myšlenku hned zavrhnu že to prostě bude dobré a tečka ale máme z toho s přítelem takovou radost že se tam někdy vkládají ty obavy ...

snazilka2018
autor
9. pro 2018

@nikolspace moc děkuji za podporu❤ člověk je potom vyplaseny z každého píchnutí ... moc se těším až budu v pátek vědět na čem jsem a snad nás čeká krásný vánoční dárek

nikolspace
9. pro 2018

Neboj se, měla jsem to úplně stejně a teď začínám 28.tt, užívej se to vše, budeš ráda vzpomínat 😊

merope
9. pro 2018

@snazilka2018 Asi tak - každá blbost vyděsí, každé špinění a hned bychom letěly na pohotovost. Mě pomohlo si přečíst, že bolest podbřišku je tím větší, čím silnější máš břišní svaly (uvolňují se). A špinění je normální věc. Mimoděložní v této fázi podle ničeho nepoznáš, ale je jich minimum.

snazilka2018
autor
9. pro 2018

@nikolspace moc gratuluji a přeji zdravíčko a ať je vše vpořádku ☘☘🍀🍀❤

snazilka2018
autor
9. pro 2018

@merope moc děkuji za povzbuzení asi jsem to potřebovala takhle s někým rozpitvat 😊❤

Neboj. Dokud každá z nás neviděla, že tam je. Napadá nás cokoli. Ale nestresuj se. Píchání je normální. Mě teď u druhého bolelo břicho docela dost a bylo to úplně jiné. Ale chce to nestresovat. 🙂 Gratuluji 😊

snazilka2018
autor
10. pro 2018

@veronikaveronikaveronika moc děkuji 😊... do pátku už to snad nějak uteče 😊😊

@snazilka2018 určitě jo.. musí 😁 já jdu v pátek na screening. Minulý týden se nějak nepovedl tak máme repete..takže ti utéct musí 😂😂

snazilka2018
autor
10. pro 2018

@veronikaveronikaveronika tak držím palečky ať je všechno tak jak má být ❤😊

@snazilka2018 díky ☺️😉

marketa1218
11. pro 2018

@snazilka2018 Gratuluji, bude to dobré uvidíš 🙂 A dej nám v pátek vědět, jak jsi dopadla. Držím pěstičky.

snazilka2018
autor
11. pro 2018

@marketa1218 děkuji ozvu se 😊

mufinka26
11. pro 2018

Ahoj, taky se bojím první kontroly, letos dva potraty, poslední v září, kdy byl malej zavrtanej v jizvě po císaři... Takže strach mám, aby byl tentokrát na správném místě a aby se udržel. Poslední ms byla 2.11 a kontrolu mám 13.12. Zatím mi to utíká.

snazilka2018
autor
11. pro 2018

@mufinka26 ahoj věřím že to těžké už bude za tebou a teď bude vše dobré ☘👶😊dej po kontrole vědět...

brookmichaela
23. pro 2018

@snazilka2018
@mufinka26 jak jste dopadly holky? Všechno v pořádku?

mufinka26
23. pro 2018

@brookmichaela jj, vše ok. Srdíčko krásně blikalo a odpovídá přesně na den 🙂

merope
23. pro 2018

@mufinka26 Když to čtu, tak vzpomínám, jak jsem se akutně "vnutila" k doktorce někdy jako 6+2, že špiním a zda je vše ok a tak. Doktorka sice že nic neuvidí, ale vzala mě a prohlídla (ještě v CAR) - vše bylo ok, srdíčko samozřejmě ještě ne, jen viděla, že tam není hematom, není to mimoděložní a uklidnila mě. No, už jsem zdárně 24tt, prcek do mě kope a říkám si, že teď kdyby něco, tak už ho snad i zvládnou doktoři zachránít.