• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské testy, jejich přesnost a kvalita

12. prosince 2012 
autor
petrulinko jsem z Trutnova :wink:
8. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čekám jestli to dostanu nebo ne ale už se to asi chystá bolí mě podbříško jsem uřvaná jak želva každá blbost mě nadzvedne tak že asi zase těhu nebude :frowning2:
8. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je vždycky napětí jestli jo :slight_smile: nebo ne :frowning2: ale test si nebudu dělat i když bych nejradši už jo ale uvidíme
8. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak kde neska jste koukejte někdo příjít pokecat :wink:
8. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jitousku, a kdy to máš dostat?
8. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdy no brzo do neděle tomu dávám :slight_smile:
8. únor 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže může to bejt i jinak nejzašší termín je úterý :unamused:
8. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:
8. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš!Třeba mrška nepřijde :slight_smile: ?!
8. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky už je to tady mrška přišla béééé :cry:
9. únor 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale taky dobře tak příště další kolo před náma :wink:
9. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je Jitousku skoda, ale mas pravdu, další měsíc může být úspěšnější :grinning: !!!!
9. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda radi jsi tu?
9. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:
9. únor 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jen jsem jeste koukala jinam :slight_smile:
9. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. mám dotaz - dnes ráno jsem si dělala test RapiClear a // :wink: Akorát nevím, jak moc je tento test spolehlivý...myslíte, že se můžu začít radovat? :dizzy_face:
10. únor 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda lentilko tak s tímhle testíkem bohužel nemám zkušenost ...ale myslím že ti můžu :wink: gratulovat ....ale raduj se potichoučku a v co nejbližší příležitosti zajdi na krev ta je 100%
10. únor 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitousek: zajdu zítra a uvidí se
10. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Ti lentillko gratuluju, jen ať je mimčo zdravé a správně se vyvíjí!!!! Krev Ti pravděpodobně dělat nebudou, ale už mimi bude vidět na ultrazvuku :slight_smile:!!!
10. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
radusik: jo?? no já mám teprv 2 dny zpoždění, nevím jestli by na ultrazvuku něco viděli. ale se mnou je to složité víš - byla jsem na IUI, snažíme se už strašně dlouho...
10. únor 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gratuluju moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccccccccc :grinning: :grinning: :grinning: !!!! Hlavně, abys to nedostala a miminko se vyvíjelo tak jak má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
radusik: moc děkuju :dizzy_face: Snad to není předčasné....toto byl náš poslední pokus, příští měsíc už by mě hnali na IVF :confounded: . Tak jen ať zítra doktor řekne že fakt :sweat_smile:
10. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě mi napiš!!! Budu na Tebe myslet!!! A co je IUI a jak se dlouho snažíte? A ty testy byly pozitivní v té době, jak mají být a normálně viditelné dvě čárky, viď?!
10. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
radusik: :slight_smile: děkuju, jsi hodná. IUI je intrauterinní inseminace. S manželem navštěvujem centrum asistované reprodukce, on tam podaruje spermijky a mi je zavedou přímo do dělohy...samozřejmě že s předchozí stimulací hormony, ale nebudu ti tu dělat přednášku :slight_smile: Snažíme se 2 roky. Na testíku mi vyjela ta druhá čárka hned po tom, co jsem ho namočila a pak ještě trochu ztloustla (ale není tak silná jako kontrolní, ale taky to není žádný stíneček). Na tenhle test jsem tu ale četla docela špatnou reakci - Rapiclear
10. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Špatnou??? Já si myslím a navíc mi bylo řečeno, že těhotenský hormon, který je produkován placentou po oplodnění není zaměnitelnej, pokud ty čárky jsou viditelné a jsou tam v limitu!!!!! Tak to je super!!!!!!! Hlavně, se teď nestresuj!!!! Uvidíš, mimi tam je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva roky, to je docela dlouho :frowning2: a můžu se Tě zeptat kolik Ti je let? A je to první mimi?
10. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to první a je mi 23
10. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
10. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: děkuju moc
10. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky chtela jsem se zeptat jake mate zkusenosti s tim,kdy se na testu muze poprve prokazat ,ze jsem tehotna?kolik dni po predpokladanem otehotneni?
11. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek