Těhotenské testy, jejich přesnost a kvalita

jitousek
7. únor 2008

Ahojda snažilky tak jsem se rozhodla založit témátko...možná nebude uplně specifické ..ale zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s testíkama a přesností.......já jsem totiš asi ojedinělej případ. Mám za sebou zajímavé story......je to přesně měsíc co jsem se ocitla na gyndě..... S tím že jsem si udělala 3x testík a 3x mě vyšel že jsem těhotná // ....poprvé to bylo užasné zjištění a radostná novina 😉 ....nechtěla jsem nic nechat náhodě jejikoš dělám fyzicky náročnou práci a 2dny jsem ještě stihla do tej práce jít.......a pak se oběvilo lehké špinění ...ouha nedá se nic dělat musíme za panem doktorem (chtěla jsem k němu ve čtvrtek zajít je u nás totiš jen ve čtvrtek) tohle bylo v pondělí večer. Tak hned v úterý ráno jsem šla do porodnice na gyndu ....tam mě vyšetřil jeden mladej čerstvě promovanej doktor 😒 nemůže za to ale byl strašně nerozhodnej a i k ultrazvuku jsem ho musela dokopat no a pak mě poslal na příjem ........samo sebou byla jsem vyjukaná jako puk protože v nemocnici jsem ležela naposledy se zlomenou rukou ......

jitousek
autor
13. únor 2008

Ahojda tak ve směs se uvadí hned první den v očekávané MS když to nedostaneš a pak každej den když se nic neoběví můžeš testovat alelůja 🙂 ....je to tak 7 až 10 dní po oplodnění píše se to tak....ale já říkám co kus to originál taky můžeš bejt těhotná a nic se Ti neukáže nebo naopak je to individuální ...já patřím k těm ojedinělejm co maj něco extra však si můžeš přečíst na první straně tohoto tématu proto jsem to založila ........testíky podle pánů doktorů ale nejsou 100% ...ale co lékař jinej názor a jak už jsem psala co žena to individuální případ......držím palečky aby to vyšlo podle Tvých představ 😉

bari
14. únor 2008

Ahojky, je možné, že bych mohla být těhotná, ikdyž test doma mi vyšel negativní? Stalo se vám to někdy? Test jsem opakovala 2x a se stejným výsledkem. MS má zpoždějí již 10 dnů ☹

spaagetka
14. únor 2008

čus holky, celkem dlouhá diskuse o těhu testech a jejich spolehlivosti už je tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉

monca.v
14. únor 2008

Ahoj holky,
taky přispěju troškou do mlýna 🙂
Já jsem byla těhu celkem 3x (bohužel vyšlo to jen jedenkrát ☹ ), testy vždycky ukázaly pravdu. Když jsem byla těhu, tak se sice objevily //, jedna byla třeba hodně slabá, ale já byla fakt těhu, testovala jsem hned po vynechání mršky. No a když jsem těhu nebyla a mrška meškala 11 dní, tak byl těhu test stále negativní. Důvěřuju jedině mamatestu, ty jsou fakt nejspolehlivější. 😉 Při dalším testování použiju zase jen mamatest.

magdicka1
12. pro 2012

Ahoj 🙂 , me zatim testy vysly vsechny jak meli, pri prvnim klukovi jsem mela slabou druhou carecku a snazili sme se pul roku.ted se snazime o druhe a zatim to nejde. mela jsem to dostat pred 14dny, tak jsem si udelala test a vysel pozitivni, ale druha carecka zase slaba.dnes jsem byla na krvi, tak uvidim. je zajimave, ze kazdej doktor vam rekne neco jineho, pritom maji vystudovanou stejnou skolu.

xgynekolozka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz