Těhotenský test Clearblue. Je spolehlivý?

monyscerna
13. bře 2023

Ahoj holky, chci zeptat mate některá zkušenosti s testem clearblue ultra časný? Tento test slibuje že testovat jde již 6 dní před očekávanou MS.. Je spolehlivý? Ukázal opravdu některe pozitivní test a nakonec byla opravdu tehulka? 😊😊

mydlova
13. bře 2023

@monyscerna za mě ne. Ukazuje falešné čárky i velmi slabou čárku, která na jiných testech je jasnější. Za mě nejlepší je Clear blue digitální a mamatesty

lencaa11
13. bře 2023

@monyscerna je to 50/50 někomu ukáže někomu falešne asi bych udělala 4-5 dní do Ms

clairexr
13. bře 2023

@monyscerna Na co to potrebujes vedet tak brzo? Minimalne ctvrtina tehotenstvi do MS zmizi 🤦‍♀️

laxesis
13. bře 2023

Mě nikdy žádný test nic falešného neukázal a clearblue považuju za jednu z nejspolehlivějších značek... plno falešných testů navíc není skutečně falešných, ale ukážou třeba biochemické těhotenství (chytilo se a odchází), případně reaguje na něco jiného v moči - občas zachytí cystu, ovulační lh hormon, nebo jen prosvítá ryska a podobně. Je jen opravdu malé procento žen (ano jistě, tady jich bude plno, protože je to tady nakumulované ženskýma, které testují jak divé, mě nevyjímaje=) ), kterým ukáže "falešnou" čárku..