Test Clearblue - pozitivní. Jaké máte zkušenosti s testy?

flucber
18. říj 2023

Ahoj holky, prosím test clearblue ultra časný mi vyšel 3dny před Ms pozitivní a na testech Dr Max mám slabounké čárky 🤷
Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s testama? Dělala jsem si i digitální a ten byl negativní, ale ten jsem si dělala večer 3dny před Ms🤷

helen_h
18. říj 2023

Digitální je tuším až od 25 jednotek, tedy ten jste určitě použila moc brzo.Tyto klasické zachytí od 10 jednotek. Jinak čárky jsou zřetelné, vypadá to nadějně. Držím palce

flucber
autor
18. říj 2023

@helen_h děkuji moc🙂 uvidíme, dnes jsou to dva dny do Ms tak snad budou čárky sílit❤️

lilian2111
18. říj 2023

Myslím že by to mohlo dopadnout dobře 😊 zkus tyčinku od mamatestu/sluníčka. Ukazuje hezky. 🙂

flucber
autor
18. říj 2023

@lilian2111 děkuji, vyzkouším🙂🌻 tyto jsou dnes z rána🙂

julie290
Autor odpověď smazal
Zobraz
chybadel
18. říj 2023

@flucber nechci byt pesimista ale já tedy zatiim nic nevidim..

julie290
18. říj 2023

@flucber vidíš niečo na mojom? Od styku prešlo 14 a 8 dní. Užívam HA čiže som teraz mala krvácanie ale testujem kvôli tomu, že som asi urobila menšiu chybu. Na živo Nič a na fotke vidím bielu rysku

flucber
autor
18. říj 2023

@chybadel na tom vrchním clearblue vidět jde, tedy aspoň já vidím. Tyto že dneška mi nešly líp vyfotit

reeeza
18. říj 2023

Ono se to snadno říká, ale hůř dělá, ale.....počkala bych dva i tři dny 😉👍

flucber
autor
18. říj 2023

@reeeza máte pravdu🙂 já jen že už jsem to nemohla vydržet, vím že je to špatně dělat testy takhle dopředu😔

daisy95
18. říj 2023

@flucber ten clearblue je 100% pozitivni.. testovala sem jen clearblue pri vsech mych tehotenstvi nespocet testu a kazde tehotenstvi zacalo takhle slabou carkou.. kdyz sem tehotna nebyla nebyl na testu ani naznak.. na digitalni clear blue je treba pockat trochu dele.. me vetsinou vysel az s vynechanou menstruaci

helen_h
18. říj 2023

@flucber No a na těch dnešních v reálu je taky dušík? na fotce to opravdu moc vidět není, vypadají spíš negativně, ale je ještě brzy, no. Nejlíp vyšel teprvní Clerablue

flucber
autor
18. říj 2023

@helen_h ano na těch dnešních je dušík, slabý ale je,jen se mi to nepodařilo vyfotit. Jsem už z toho blázen, tak snad na tom clearblue to nebude jen falešný😔

flucber
autor
18. říj 2023

@daisy95 takže myslíte že tam šance je?

helen_h
18. říj 2023

@flucber Dokud nezačíná špinění, tak šance pořád je!

helen_h
18. říj 2023

@flucber Dcerka je důlaz toho, že jsem testovala až v den vynechané ms a byl z toho jen duch po limitu, v limitu mi test přišel negativní. A všechno bylo v pořádku 🙂 Takže šance určitě je.

hanaalb
18. říj 2023

Dr max ma malo barviva, ale 3 dny po ms by na mamatestu byla dalnice.
3 dny bez ms. Mamatest a z mojelekarna, asi stejny test.

flucber
autor
19. říj 2023

@hanaalb děkuji🙂 no pěkná dálnice❤️ já si ale právě ten test dělala 3 dny před Ms, tak mě právě zajímalo jestli třeba ten clearblue dělá falešné výsledky, protože na tom Dr Max mám pouze slabounké čárky🤷

julie290
19. říj 2023

@flucber niekde som čítala, že obyč clearblue testy ukazujú čiarku po limite. Ale ak je v limite tak by nemala byť falošná. Dr Max testy by už asi mali byť trocha silnejšie. Skus otestovať ešte zajtra, to už by mala byť silnejšia čiarka

chybadel
19. říj 2023

@flucber dávám na porovnání
Takto vypadali moje testy 3 dny před tak zkus ještě dneska nebo zítra s uvidíš už by mělo byt vidět mnohem lip 😊

hanaalb
19. říj 2023

@flucber tycinku jsrm mela drive. A zachytil i biochemicky. Ja jsem prosze bud mela ducha a nebo nikdy nic.

hanaalb
19. říj 2023

Tady 3 dny pred ms dr. Max. 3-2 dny pred ms

flucber
autor
20. říj 2023

Tak bohužel to byl jen falešný duch😪 tak snad to příště vyjde😪

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru