Těhotenský test po zpoždění. Zkusit i s jinou citlivostí?

16. říj 2020

Ahojky prosím dnes je to 3 den co mám zpoždění a udělala jsem před chvílí test viz foto.vidite něco?vcera jsem dělala Dr max test a na něm nic.ms stále nikde.prsa mě trochu bolí.podbrisek mám trochu citlivý a ještě k tomu nemám chuť na jídlo.MS mám přesnou jak hodinky ale kde nic tu nic.mam ještě zkusit test s jinou citlivosti?tenhle je 25

priefi
19. říj 2020

Ahoj, tyhle duchy můžou známenat buď biochemické anebo že Mimi se nedokáže uchytit. Takže počítej spíše s tím, že to nedopadne. Pokud Tě bolí pořád podbřišek, může to být tím, že děloha se snaží vypudit vadné embrio. V případě, že bolesti pořád jsou, bylo by lepší kontaktovat gynekologa.

autor
19. říj 2020

@priefi aha já už jednou měla biochemko ale to jsem měla pěknou čárku a pak dorazila MS s 2 denním zpožděním.a nyní už 6 a nic vůbec nevím co si myslet a ty vidíš něco na testu?kez by MS nedorazila.a myslím si že kdybych byla v tom tak mám už dalnici asi d5😂

jjasmina
19. říj 2020

Já měla i 15ti denní zpoždění a těhotná jsem stejně nebyla..

autor
19. říj 2020

@jjasmina já neměla nikdy v životě takové zpoždění.max den 2 jinak ne tak už je mi to divné ach jo.

jjasmina
19. říj 2020

Já za celej dosavadní život pouze dvakrát.

autor
19. říj 2020

@jjasmina co myslíš zlusila jsem ještě poslední benu livsane 20mlu vidíš něco?

agneska7
19. říj 2020

Nic ani ťuk

autor
19. říj 2020

@agneska7 to není možný a tady .vlastně je to fotila hodně rozmazane nevím proč

agneska7
19. říj 2020

Ne fakt nic a od 16.10 kdy jsi dávala první test tak za ty tři dny už by měl být o hodně víc viditelný bohužel zatím to na těhu opravdu nevipada

te_reza
19. říj 2020

Pokud jsi už v pátek měla tři dny zpoždění, dnes tedy 6? den tak už by na testu bylo určitě něco vidět, spíš by byl jasně pozitivní. Ty testy jsou jednoznačně sněhobílý.

jaja01k
19. říj 2020

Moc ráda bych ti napsala něco jiného, ale bohužel, tohle je negativní.

priefi
19. říj 2020

V tom případě ta hezká čárka mohlo být těhu, ale tělo vajíčko nakonec vypudilo. Vidím ducha, pokud by to tak dál pokračovalo a ms nikde, zajdi na gyndu. Naberou Ti krev, aby zjistili HCG, pokud tam něco bude, tak pak naberou znova, zda roste a jak. Na základě toho se bude buď čekat, anebo doporučí revizi. Pokud by nebylo HCG, píchnou Ti vyvolávací injekci (progesteron). Pokud není těhu, bude ms, pokud jsi těhu, nepřijde ms. Zároveň se může jednat o chybný test

priefi
19. říj 2020

Další věc je, že jednou za čas se opozdí (např. Kvůli stresu) ovulace, což má za následek posunutí celého cyklu.

autor
19. říj 2020

@priefi jaká hezká čárka jakou myslíš?myslis tenhle test.stres jsem žádný neměla.v pátek pojedu na gyndu pichne mi dr vyvolavacku.tehu si myslím že nebudu jen je tam prostě to ale.

priefi
19. říj 2020

Jak jsi psala o tom, že jsi mělo biochemické. Tady máš ducha ducha 😉 o čárce mluvit nelze

autor
20. říj 2020

@priefi je to duch ale proč nesili dnes už týden zpoždění.a MS nikde já tohle neznám tolik dní zpoždění max den až 3 ale tolik ne. Teda nepocitam první tehu.mela jsem biochemko čárka skoro jak blázen a MS dorazila o 2 dny později.ted jsem ještě test nedělala.mam udělat nějaký speciální?co myslíte?ktery mám koupit.

rickym
20. říj 2020

Zkus sehnat mamatest. Ale obávám se, že po týdnu zpoždění by měla být viditelná na každém testu:(

tasimia
20. říj 2020

Žádný speciální test podle mě není třeba, to zpoždění nemusí být způsobeno těhotenstvím.

autor
20. říj 2020

@rickym tak jsem zkusila clear blue obyčejný viz foto není to z ranní moči

rickym
20. říj 2020

Něco tam prosvítá. Ale já měla slabé čárky týden a bylo to biochemko, nesílily.. Uvidíš. Dej si 2 dny oddech a pak zkus obyč mamatest, fakt ukazuje nejlíp....

autor
20. říj 2020

Mamatest nemám nesehnala jsem mám ještě intime tyčinku,benu modrý 25 mlu tycinku a women secret.carka malinka se objevila hned do minutky ani ne. Ach jo to jsou nervy.v pátek jdu k dr už pro injekci

priefi
20. říj 2020

Anonymní, to, co jsi měla před tím, nebylo biochemické, ale sp. Příčin mohlo být více, postižené embrio, velký hematom, díky kterému se mimčo neudrželo, něco blbě s krví, např. málo železa...

To, co máš teď Ty, už tu jedna slečna měla, diskuze je z roku 2017 a nedopadlo to, pořád duch ducha, šla na gyndu, tam zbytkové HCG, které sice rostlo, ale minimálně, nakonec musela na revizi, protože nikde nic, vyvolavacka nepomohla, HCG tam pořád bylo ale hrozně nízké a tělo a tím nic neudělalo

priefi
20. říj 2020

Pokud chceš fakt dobrý test, tak kup digitální crealblue, ten je myslím nejvíc citlivý

autor
20. říj 2020

@priefi aha já se v tom moc nevyznam nikdy jsem potrat neměla.ja doufam že mám ještě šanci.nebo si myslíš že už asi ne co? Já si taky myslím.v noci mě bylo zle bolesti bricha jsem měla ale nezvracela jsem. Chtěla jsem ho koupit ale radši jsem vzala tenhle moc se v těch testech nevyznam.dekuji uvidíme co z toho bude

priefi
20. říj 2020

Tak naděje tam je vždy. Ženské tělo je úžasné. Ono to opravdu může být i tím, že z nějakého důvodu se opozdila ovulace, anebo byly ovulace dvě a díky tomu se cyklus prodloužil. Cesta vajíčka má taky svoji délku a HCG se objeví až po úspěšném zakousnutí vajíčka do dělohy v ten moment se začíná tvořit HCG a každý den je větší. Takže pokud si vajíčko dalo hodně na čas, klidně ještě můžeš mít pozitivní test a prosperující těhu. Více Ti řeknou na gynde. Každopádně měli by Ti návrat krev, aby se vědělo, jak to s tím HCG u Tebe je

kuttu
20. říj 2020

@priefi Ten má citlivost 25 a za me jsou to vyhozene penize...ja testovala pepinem a testama za 50 korun z lékárny a pokud jsem byla těhotná tak tam byly 2 čárky

autor
20. říj 2020

@priefi děkuji já nechci být nějaký troll co má zpoždění dělá nekolik testu a na něm skoro nic a jít hned k dr jestli nejsem v tom.jdu k dr v pátek ráno snad mrcha nepřijde.ale prsa mě bolej děsně.takze myslíš že šance je i když test je jaký je? A 2 ovulace to vidím prvně.jsem asi fakt divná.jinak mimi by jsme chtěli.

priefi
20. říj 2020

@kuttu fakt? Jen 25? Já měla za to, že ten digital je silnější. Já osobně testovala vždy jen na klasických papírových s citlivostí 10

priefi
20. říj 2020

Anonymní, takových už tady bylo že nic, nic a najednou bum a dálnice. Takže jediné, co jde, je čekat a testovat. Pak jedině ten Dr. Je fajn, že tam už jdeš v pátek, tak snad se něco dozvíš

autor
21. říj 2020

@priefi už mám jen poslední test intime papírek takže ten udělám v pátek ráno než půjdu k dr. Myslím si stejně že to tehu nebude buď přijde ms nebo něco jiného.kdyz by to bylo tehu tak už by test něco ukázal a ne buď ducha nebo nic tady posílám dnešní ranní test women secret 10 dnes mě děsně bolí kříž ach jo. Kde jsou ty krámy.😂