• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehotenstvo a vysoké endometrium

31. května 2011 
Dakujem Figurka.Ešte 2 hodiny!
Mám kopec povinností dnes,ale momentálne mi ako keby čas zastal a len čakám a modlím sa a nedokážem robiť nič,len byť myslou na výsledku a oči mám doslova prilepené na hodinkách..........
18. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cikytka, viem co prezivas :confounded: prajem vsetko nech dopadne dobre :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciky drzim palceky..ozvi sa ako to dopadlo..verim,ze to bude ok... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to OK!
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cikyyyyyyyyyyyyyyyy..tesime sa s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..supeeeeeeeeeeer...blahozelam.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cikytka to je paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada, tak uz prajem ziadne dalsie stresy :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka sa ma pýtala,či nechcem amniocentézu iba tak bez príčiny či náhodou po tom netúžim. :unamused:
No reku určitie NIE :angry:
Konečne sa môžem normálne po 3 dnoch najesť! :slight_smile:
Pekný dník vám želám kočky a posielam vela zdravučkých tehu výrusíkov: :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face:
(Dicinka a tebe vitamínový boštek na bruško!)
18. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciky dakujem..posielam ti bocu na obe licka..cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :grinning: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kočky. Tutifruti, dakujem za povzbudenie, ja len dufam ze to nebude sposobene niecim inym. A kedy ta zacali boliet prsia? lebo mna nebolia :confounded:
18. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cikytka, dakujeme za tehu virusiky a som rada, že to dobre dopadlo, isto si si vydychla. zistujem, že 2 // este zdaleka nie je víťazstvo že? a že od tej chvíle sa už budeme strachovať celý život :confused: :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cikyta sešíme sa aj my s tebou a držíme palce nech všetko dobre dopadne

jane1 mňa napr. prsia boleli až ku koncu takže na to by som nespoliehala ale neboj všetko dopadne dobre a na zlé ani nesmieš myslieť
19. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže dievčatá, otázka výšky endometria nezodpovedana, avšak mne dorazila ta posrata červená, takže sa s tym musim zmierit, postaviť sa zase raz po stý krát na nohy a začať odznova. :cry:
20. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj moja..a tak som dufala.... :frowning2:
20. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooj jane1 tak som dúfala s tebou do kelu ale nevzdávaj sa držíme palce
23. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vďaka žienky :wink:
23. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nestresujem, nebojim sa, nic podobne, len dneska som 6DC a podla UZV mam endometrium 6mm. Zda sa mi, ze to rastie rychlejsie, ako "tabulky" vravia :sweat_smile:. Ale je to asi len a len dobre, nie?
21. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ahoj moja kde ta ja nenájdem :slight_smile: Mas nejakú tabuľku na výšku endiometria na danny DC??
15. kvě 2011 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahojky :slight_smile: no nemam tabulku ziadnu, len na nete som si nasla taky clanok, ako sa vyvija endometrium a tam uvadzali tusim 4mm po MS a 10mm pred MS... a v tej dobe som ja mavala 6mm a 12mm... odvtedy sa to trosku pomenilo a ja som mala minule aj tyzden po ovu stale 4mm :unamused:
15. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Tak u mna na 6dc 6,7mm na 11DC 6,7mm takze sa nepohla a na 21dc 6,1mm čo je tiež bieda :frowning2:
15. kvě 2011 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 niekde som citala, ze bolo tehu aj pri takej vyske endometria...
15. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ano mozno jedna z miliona :grinning: ale moj pripad to nebude :grinning: ja od rana spinim tak uz cakam ms zajtra alebo pozajtra
15. kvě 2011 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 nikdy nevies... :wink:
15. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 A tebe sa to aspon raz niekedy podarilo byt tehu?vidim ta tu uz min. 2roky
15. kvě 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ja som este stale nesnazilka... potrebujem poriesit zdravie a tak...
15. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak ako aj ja ze nesnazilkujem ale predsa len dufam :grinning:
15. kvě 2011 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no ja som fakt nesnazilka :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, ja som dnes 39 DC a mam endometrium 16 mm. Folik ledva 12 mm. Dr sa to nepacilo, ze mam prist znova o tyzden na sono. Citala som nejake clanky ze pri takejto vyske sa robi biopsia ci to nemoze byt nador. Nemate skusenosti?
24. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
volám sa dominika!pred dvomi tizdnami som dostala bolesti v lavom vajecniku isla som ku ginekologovi robil mi testi a zistil ze mam velke vajicko meria 46 mm musela som ist do nemocnice a tam zistili ze ho nemam zapalene ale ze ma cistu!od piatku som bola v nemocnici dali mi infuziu a nic ine cista sa strebala ale ostalo este nieco!ale vajecnik mam stale taki velky!dnes sa ma spiali ze mam dve moznosti ist domou a pockat na menzes a uvidi sa alebo zakrok kde mi tosusia cistu a zistia preco mam to vajicko take velke ale ze mozem mat aj endometrium!tak som isla domou!neviem ci som spravila dobre a preco mam to vajicko take velke! porosim vie mi to niekto visvetlit??????
31. kvě 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek