Uhnizďování? Kdy si udělat test?

1. únor 2024

Mám takový dotaz..
Kdy v případném uhnizdeni si udělat test? Včera jsem byla "asi"10dpo a celý den me popichavalo v podbřišku,jinak nic. Musí být při uhnizdovani špinění? Dneska už nic. Bylo to jen včera,tak si říkám,že by to asi mohlo být ono. A kdy bych si mohla udělat test? 🙂

dashyyy
1. únor 2024

Ideálně v den vynechání MS, já jsem tedy 10DPO měla u obou dětí pozitivní test.. jsem nedočkavá, já bych to zkusila 🙈

renat23
1. únor 2024

Já už 10dpo měla taky slabé pozitivní test. Já do ms nevydržela a od 9 DPO testovala každý den

lencaa11
1. únor 2024

10 DPO už test může ukázat 👻 a klidně i čárky

autor
1. únor 2024

I kdyby došlo k uhnizdeni teprve včera tak by zítra test něco ukázal? 🙂

lencaa11
1. únor 2024

To uz by davno mělo bejt uhnizdeno 10-14 DPO ukáže test většinou a to není 1 den vajíčko se usazuje 5-7 dní pak už tělo když je to ok vytváří HCG

autor
1. únor 2024

@lencaa11 aha tak já zkusím zítra ráno🙂

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
2. únor 2024

Dělaný teď ráno...zatím asi nic že? :( Ikdyz to dám trochu víc na světlo tak možná něco malinko vykukuje,ale nevim :(

autor
2. únor 2024

Zkusila jsem trošku lip vyfotit..mám vidiny? Nebo spíš nic..zkusit zítra? :(

lencaa11
2. únor 2024

Něco málo tam je testovat dál ☘️☘️

autor
2. únor 2024

@lencaa11 ano budu 🙂

lilian2111
2. únor 2024

Zatím tam nic není, já měla po uhnizdeni(spineni)ducha na testu za dva dny. 🙂

autor
2. únor 2024

Omlouvám se,že to píšu sem,ale třeba mě někdo uklidní...teď jsem objevila na toaletaku světle červené jakoby nitky :( mám se bát?...nic mě nebolí,vše ok jen tohle mě vyděsilo...

autor
2. únor 2024

@lilian2111 já právě nešpinila, jen jsem cítila takové píchání na levé straně a jen ten jeden den..takže já nevím jestli to bylo uhnizdovani 🤔