Ovulační test a případné těhotenství. Můžu být těhotná?

8. kvě 2020

Zdravím vás, mám takový dotaz a říkám si, že tu třeba bude někdo, kdo to měl stejně. Včera se měla dostavit MS a místo toho je to jen špinění. Včera jsem si dělala tt a negativní. Ráno jsem si šla udělat další tt a 2 čárky...když jsem koukala jak to dopadlo, všimla jsem si, že je to ovulační test 😀 žádný jiný doma nemám. Myslíte, že bych mohla být těhotná, když je ovu takto silný.... A mělo by být bilo... Protože dneska už 2 dny meškám. Děkuji za názory, zkušenosti 😊

hasara33
8. kvě 2020

Ahoj, ovulační test může ukázat těhotenství, ale ta testovací čárka musí být stejně silná, spíš silnější než kontrolní, ale to už by ti i tt něco ukázal ...takže obávám se, že se MS dostaví 🤷 ale samozřejmě naděje umírá poslední

tasimia
8. kvě 2020

Zkus si udělat normální těhotenský test. Někdo píše, že ovulační testy reagují někdo zase, že ne, protože reagují na hormon LH a těhotenský na Hcg 🙂. Tak zkus.

autor
8. kvě 2020

Zítra koupím test a dám vědět... Dneska jako na potvoru všude zavřeno 🙈 bojím se, že přijde MS, ale dávám si naději.... Snad... 🙂
A investuji do clearblue, ať mám jistotu. Ten to pěkně ukáže.... Už jednou ukázal, ale bohužel to bylo potom mimodeložní.

tasimia
8. kvě 2020

Držím palce, ať ti to dobře dopadne, když tak napiš jak si dopadla ;)).

autor
8. kvě 2020

Děkuji! 🙂 Napíšu.

2op
12. kvě 2020

Ahoj tak jak pak jsi dopadla?😊

autor
13. kvě 2020

Ahojte,

Krev HCG negativní, byla jsem u Dr. a prý je to slaba MS a občas se stal stane.... Tak jsem zvědavá, kdy to skončí. Uvidím....

tasimia
13. kvě 2020

Neboj, určitě se brzo zadaři ❤️.

autor
13. kvě 2020

Tak snad.. teď se jen modlím, aby "špinění" skončilo, pak nastala ovulace a hups na to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru