Ukázaly se Vám // třeba i po delší době?

flowerstone
8. bře 2020

Ahoj 😊 zajímalo by mě jestli některá z vás videla 2 čárky třeba až po delší době než je uvedeno v letáku. Já totiž kdyz si dělám test a hned to tam není vyhodim ho do minuty😃 protože nevěřím ze po testovaci carce se ještě muže něco ukázat. Teď meškám totiž 12 den. Test byl tak v 9 dni stále “negativní “ při mem rychlem vyhozeni😃
MYslela jsem si; ze tenhle měsíc to fakt vyšlo. Ale při prvním negativním testu jsem to vyvrátila. Teď mě skolila nějaká viróza. Tak nevim nevim...
dekujuuuu za odpovedi

elencze
8. bře 2020

Ahoj, ano může se objevit i později a samozřejmě se může ukázat po testovací čárce. Mi test lezl asi 2 minuty, tipuju, pamatuju si, že jsem u toho stihla umýt umyvadlo, než to bylo jasné.

miba10
8. bře 2020

@flowerstone jj, takhle opožděné zobrazení druhé čárky (těžce po limitu, cca 10minut) mi už víc než 2 roky zpestruje život 😂🤗

klari_14
8. bře 2020

@flowerstone v návodu u většiny testů píší výsledek do minuty, pro ověření výsledků vyčkejte 5 minut. Sama s tím zkušenost nemám ale raději bych vyčkala a nebo rovnou skočila teď už k doktorce. 😊 Přeji hodně štěstí. 🍀

anet_98
8. bře 2020

Po minutě mi skoro málokterý test něco ukázal. Mě tohle (viz foto) vyjelo po 3 minutách po vložení do moči. Jak říká babička "lezlo to z toho jak z chlupaté deky" 😂 vždy jsem u testů čekala max 5 minut. Tenhle byl myslím dělaný den po očekávané MS a po 5ti dnech očekávané MS krásná dálnice 😊 teď mě 11.3. čeká kontrola u lékaře.

lucifux
8. bře 2020

Mě se aktuálně druhá čárka vybarvovala opravdu asi 5-7 minut. Prve jsem myslela, že tedy jako nic, ale počkala jsem si, umyla se nádobí a byl tam duch. To že mi první vyšel až takhle dlouho, tak jsem pro jistotu udělala hned druhý. A dopadlo to stejně. Přikládám foto. Ten trochu rozmočený byl č 1. Lady jsem dělala pro jistotu a dva dny déle.