Únorové snažilky. Kdo čeká na výsledek snažení?

katka9184
13. únor 2020

Ahoj holky, kdo tu čeká na výsledek únorového snažení, tak jako my?

veronika917
13. únor 2020

@katka9184 taky čekáme ...v pondělí by měla dorazit ms, tak se modlím aby nedorazila.

katka9184
autor
13. únor 2020

@veronika917 držím palečky, aby nedorazila.
Nám teď skončilo plodné období, tak uvidíme.
Akorát se bojím, že naše tempo v plodné období, snažení se ob den nevyšlo. Včera dle "kalendáře" měla být ovulace, ale bohužel jsme byli natolik unavení, že sexik neproběhl. Mrzí mě to, ale řekla jsem si, že to nebudu hrotit... 🙄

lenickamimi
13. únor 2020

Taky čekám dokonce už mám 6 den zpoždění MS poslední byla 10.1. ovulace byla pravděpodobně posunuta o týden kolem 5.2 asi jak sem pila kontryhel tak se to posunulo protože zvýšení teploty bylo od 5.2 až do teď trvá tak nevím co se děje tt byl v pondělí negativní 😣

veronika917
13. únor 2020

@katka9184 chápu, ze to to mrzí, ale za každou cenu to taky není dobrý....jestli se to má podařit, tak bude stačit sex před ovu 😉. My jsme to teď měli pro změnu o týden prodlouženy, takže to “snažení” taky nevyšlo úplně podle plánu 😀. Začala jsem na začátku tohohle cyklu pít kontryhel a nejspíš mi cyklus o 10 dni prodloužil 🙈 ...naštěstí jsme to tam nevědomky pojistil 😅....ale už před týdnem jsem teda mohla vědět na čem jsem 😀. Je to nekonečný.

katka9184
autor
13. únor 2020

@lenickamimi tak zkus testnout ještě jednou, dneska už by mohlo být něco vidět 😊.
Mně test ukázal dálnici po 7 denním zpoždění u prvního.

Jinak já taky pila kontryhel na začátku a posunul mi to o 3 dny.

katka9184
autor
13. únor 2020

@veronika917 Taky jsem si to říkala, že jestli se to mělo podařit, tak to musí stačit před ovu 😊...
Ten kontryhel mi to taky posunul, naštěstí jen o 3 dny. Už jsem z toho byla zoufalá, jak moc jsem chtěla aby přišla MS a my pak mohli na to vlitnout 😅

lenickamimi
13. únor 2020

@katka9184 vždyť to už není normální 🤐😓ta nejistota a tt negativní bazální teploty se drží někdy mám 36.8 někdy zase 37.1

katka9184
autor
13. únor 2020

@lenickamimi chápu tě 😑, my se teď teda snažíme první měsíc od odstranění tělíska, řekli jsme si, že pořídíme malému sourozence... Ale nedělám si naděje, že by to vyšlo hned 🙄.

Já si teda bazální teplotu nemeřím, počkám pár cyklů a pak bych se na to více zaměřila. Já ji teda neměřila ani u prvního.

Říkám, zkus ještě udělat test a uvidíš 😊

bellaver
13. únor 2020

Ahoj holky, já piju kontryhel od MS v lednu, mívám velké bolesti při ovulaci, tentokrát nic, úplná pohoda, žádné nafouklé břicho, žádné bolesti vaječníku ... nic a najednou o týden dřív Ms ☹ tak nevím, zda je to kontryhelem, pila jsem ho totiž i po ovulaci, což se prý nemá, á se vždy začít 1. dnem MS a jen do ovulace,... když jsme se snažili prvně, tak jsem kontryhel pila pořád až než jsem zjistila po týdnu zpoždění, že jsem těhotná. A taky nevím kolik tooh pít, na jednom balení jedné značky je 0,25l 1x denně a na druhém balení jiné značky 3x denně 😀 jak to pijete vy? 🙂

lenickamimi
13. únor 2020

Ja normálně jsem měla mýt ovulaci kolem 23 až 27 ledna podle kalendáře ale to teplota byla nízko vyskocilo to až 3.2 a 6 to zase kleslo na 36.7 a pak zase na horu až do teď se drží nejde víc dolů jak 36.9

katka9184
autor
13. únor 2020

@lenickamimi tak to vypadá nadějně

katka9184
autor
13. únor 2020

@bellaver já ho pila jednou denně jen, koupila jsem si sypaný. S malým jsem teda brala i gynex... Ale nevím, zda byl k něčemu. To, že se to povedlo přikládám operaci (slepák) při které zjistili, že jsem měla v břiše obrovské srusty.

lenickamimi
13. únor 2020

@katka9184 doufám že máš pravdu já už to vzdávám jen ty pocity sou divné vodnaty bílý výtok kolem čípku a tě trochu vzadu těžko na něj dosáhnout a je tvrdší tak nevím

lenickamimi
13. únor 2020

@bellaver ja sem ho začala pít první cyklus ale 3 den MS pak asi za 14 dní sem přestala ale k tomu beru i femibion 1 a mám ještě čínskou tinkturu na srovnání ovulace tak to bude asi tím

bellaver
13. únor 2020

@katka9184 taky mám sypaný, tak udělám kompromis a budu si dávat 2x denně 😀, ještě beru Pregnafolin, ale to už dlouho, už od srpna 2019

katka9184
autor
13. únor 2020

@lenickamimi a špinila si? Já si pamatuji, že jsem poznala zahnizdeni, měla jsem takový hnědý výtok a zvláštně mě simralo v břiše

katka9184
autor
13. únor 2020

Někde jsem četla, že je dobrý Drmek na ovulaci, ale že je přitom drobet silnější

katka9184
autor
13. únor 2020

Já teda mám docela bolestivou ovulaci, cítím hodně vaječníky a hoří mi břicho. Ale tenhle cyklus jsem nezaznamenala ten "bílkový" výtok... Tak nevím

rosetatto
13. únor 2020

Já dneska cca 10 DPO, tak uvidíme 🙂 my se snažíme přes dva roky.

katka9184
autor
13. únor 2020

@rosetatto já tam vidím dusika 🙏🙏🙏

veronika917
13. únor 2020

@bellaver ja jsem teda pila jen tu první půlku cyklu, ale přestala jsem ho pít o týden dřív než přišla opravdu ovulace, protože jsem si myslela, ze už proběhla, tak jsem ho radši přestala pít, tak snad to taky nevadí....ale i tam se mi to prodloužilo. Ms s nim teda byla o poznání mírnější, jak síla, tak bolesti, takže to bylo fajn. Jestli ms zase dorazí, tak budu pít znovu...do ovulace...+ teda přidám asi nějaké vitaminy s Isotinem. Snažíme se už půl roku.
Jinak kontryhel jsem měla ten na 0,5 l hrnek a pila jsem dva denně.

tez83
13. únor 2020

@katka9184 já už asi ani ne...mě dnes klesla teplota..😟

swizz
13. únor 2020

@lenickamimi já si delala test tři dny po zpoždění a byl negativní , pak asi sedmý den a byla slabá čárka . Teď jsem v 6. měsíci . Zkusila bych znovu test

katka9184
autor
13. únor 2020

@tez83 😔 aha, tak uvidíš. Pokud se to nepovede, budu držet palce příští měsíc

lenickamimi
13. únor 2020

@swizz ano nějaká ta naděje tady je no zkusím to ještě zítra

tez83
13. únor 2020

@katka9184 děkuji,děkuji.Tak ještě je čas,ale je pravda,že mi teplota klesá tak dva dny před MS.A měla bych to dostat v neděli.Take držím palce!!👍

lenickamimi
13. únor 2020

@katka9184 no ne moc ale zaspineni jako nahnedly sem mela

lenickamimi
13. únor 2020

@katka9184 a bolí mě hlava a v kříži už 5 dní mám nechuť k jídlu i zhodila sem 2 kg za dva týdny 😔

katka9184
autor
13. únor 2020

@lenickamimi tak třeba to zaspineni právě bylo zahnizdeni vajíčka.
Ta nechuť, hodně dělá stres, znám to moc dobře... Ale třeba to je právě příznak začínajícího těhotenství...

Já měla první naprosto v pohodě, kdyby mi nerostlo bříško, tak bych ani nevěděla, že jsem v tom.
Testni a pak dej vědět, jak jsi dopadla. Držím ✊

lenickamimi
13. únor 2020

@katka9184 děkuji určitě dám vědět jen chci říct že jsem se taky vůbec nesledovala u prvního těhotenství to sem poznala až sem vše vyzvracela že není něco v pořádku ale až teď jsem v této diskuzích hodně od holek četla jak se tělo pořádně dá prozkoumat 🤗tak jsem zjistila mnoho zajímavých věcí o čem jsem neměla dřív ani sajnu