Už tři roky se snažíme a nic, je mi 22

katule22
20. led 2019
Ahoj holky, dnes mi je taak hrozně, prostě není mi dobre, bolí mě žaludek a nemám na nic náladu. Snažíme se 3 roky ale jelikož mi je 22 tak jsem nebyla v žádném centru. Teď To ale asi musím začít už řešit. Koukám na televizi a tam příběhy děti dobrého anděla, já zacla tak plakat. Není to spravedlivý. Proč nemůžou být ty drobeckove zdravý, hrát si na hřišti, skákat přes kaluze... za 3 dny mi má přijít MS a já se tak modlim. Holky napište mi jak se máte vy, jak vám je a na co myslite. Děkuji moc hezky den ❤🌹
janey007
20. led 2019
Moc držím palce, at vám vyjde pozitivní test a hlavně ať se dočkáte zdravého drobečka. My jsme čekali "jen" třičtvrtě roku, ale i tak mi to přišlo dlouho. Jsem ráda, že jsme nemuseli čekat déle. Dnes jsme šťastní rodiče dvou holčiček. Posílám vám objetí a hodně síly!
katule22
autor
20. led 2019
@janey007 jeee děkuji a zas bulim, vy jste tak hodnaa. Děkuji za povzbuzení ❤❤ ať jsou drobeckove zdravý a dělají jen radost 😍😘
marketa1218
20. led 2019
@katule22 Ahoj, moc dobře tvoje pocity znám, my jsme na miminko čekali téměř dva roky, takže vím, jak se citiš. O Vánocích se nám to nějakou záhadou přirozeně povedlo ❤. Jsem na začátku těhotenství a už se modlím, aby všechno bylo v pořádku. Také mě Dobrý Anděl rozplakal, nemůžu teď na takové děti vůbec koukat. Moc ti držím palečky, aby to už konečně vyšlo ❤🍀. U nás za to mohla vyloženě psychika.
katule22
autor
20. led 2019
@marketa1218 jeee moc gratuluji a hlavně ať jste oba v pořádku 😍😍 a děkuji ti ❤
madamas
20. led 2019
Ahoj, chápu tě..snažíme se o miminko skoro dva roky, sice už chlapce máme, ale ten se nám povedl brzy.Manželovi zjistili pomalé spermie ale stále zkoušíme přirozeně..před MS mě taky všechno rozbrečí a mám šílenou depku.
katule22
autor
20. led 2019
@madamas tak budem čekat spolu a podporovat se ❤
marketa1218
20. led 2019
@katule22 děkuju, ono to vyjde uvidíš. Někdy je to opravdu něco mezi nebem a zemí..
katule22
autor
20. led 2019
@marketa1218 no to máš pravdu
miba10
20. led 2019
@katule22 já čekala 4 roky. Už jsem byla zoufalá. Měla jsem podstoupit profukovani vaječníků a celkovou kontrolu a 3 měsíce předtím to najednou přišlo. Tvoje pocity naprosto chápu a to už mi dávno není 22 😉 neboj ono to přijde. Já osobně věřím, že miminko ví kdy má přijít. Ať už v podobě // nebo porodu. Zkus nějakou dovolenou, vyčistit si hlavu. Zní to jako klišé, ale opravdu pokud není zdravotní problém je to jen v hlavě. Ano lépe se řekne než provede. Já tehdy hodila flintu do žita s tím, že ten zákrok rozhodně co dál. A úplně jsem to vypustila. A najednou šup a bylo. Moc moc držím palce, aby ti to vyšlo a našla si své krásné //
isabelafuentes
20. led 2019
Zkusila jste pilulky Maca od Dr. Popov?
katule22
autor
20. led 2019
@miba10 děkuji moc ale radši jsem v práci kdybych jela na dovcu tak myslím jen na to mimco
katule22
autor
20. led 2019
@isabelafuentes beru ogestan nevím zda něco takového stačí podle mě ne ale zkouším co se da
denadena16
21. led 2019
@katule22 neznamená že ti je 22 že to nemůžeš začít řešit. Mě je taky 22 a po roce co nám to nešlo jsem se ptala gynekologa jak dále pokračovat. A sám mi dal kontakt na Ivf centrum kde se mi pořádně začali věnovat - hlídat ovulaci atd. - dvakrát jsem si píchala injekci na podporu ovulace a zadařilo se ❤️
Nikdy není brzo začít takovou situaci řešit.
Myslím že je blbost čekat do 30.
Takze se neboj a začni to řešit. ❤️ Držím palce
dasenka12018
21. led 2019
@katule22 My se snažíme 4 měsíce. Je to krátká doba ale i tak chápu tvoje pocity. 3 roky je hodně, musí to být vyčerpávající. Nadruhou stranu si myslím, že by bylo dobré to začít řešit. Občas si říkám jakože kde jaká holka otehotni z jednoho styku někde na diskotéce, neváží si toho nebo jde na potrat. A pak holky co by daly dítěti vše a miloval by ho bezmezně, tak se jim nedaří 😔😔😔 Držím moc palce, posílám sílu 🍀❤️
madamas
21. led 2019
@katule22 Jinak doporučuji alespoň ten spermiogram než se začnou ,,šťourat"v tobě..já brala hormony na podporu ovulace i když jsem ji měla přesnou jak hodinky a pak byla ještě víc zklamaná..pak jsme zajeli na spermio a odpoledne věděli kde je zakopaný pes.
dasenka12018
21. led 2019
@madamas Máš pravdu, teď sem o tom četla. V hodně případech je opravdu nějaký problém u chlapa, a když by se na to přišlo tak by si člověk ušetřil hodně nervů a trápení 😔
katule22
autor
21. led 2019
Holky moje moc Vám děkuji 😊❤🌹
radullah
21. led 2019
Ahoj, nám se první dcerka povedla po 8 měsících, už to budou v červnu tři roky, co je na světě. Když jsme si ale v lednu loňskýho roku řekli, že začneme pomalu pracovat na sourozenci, začalo to. V dubnu jsem, šťastná jak blecha, koukala na pozitivní test, abych koncem června s bolestí v srdci šla na revizi se zamlklým těhotenstvím dvojčátek. Před Vánocema opět pozitivní test a za týden následné krvácení a ranný potrat. Do toho manžel není úplně hrrr do dalšího snažení, takže ani v něm nemám oporu a cítím tlak sama v sobě, protože mi bude letos už 32. Je mi z toho všeho taky zle...okolo mě se najednou všechny kamarádky chlubí pozitivníma testama, ultrazvukama, výbavičkou...a já tu pak taky sedím a bulím u každýho prdu. Takže chápu...
katule22
autor
21. led 2019
@radullah ahoj, to mě moc mrzí. Ani nevím co na to napsat nějak jsem nenašla ta správná slova jak tě utisit nebo povzbudit. Dnes jsem šla do práce cela unavená a z nechutí jak mě nic neba. No ale v práci hned že mi to nějak sluší a že jsem nějaká jiná. Ja na ne jen nevyspala a nic me nebavi. A kolegyne ze se tuto říká o těhotných. Tak jsem vzala radši moc a šla uklízet restauraci.oni o mém problému neví přeci jen je to prace. Ale poděkovala jsem jim za zlepšení dne aspoň 😊😊🌹
marketa1218
21. led 2019
@katule22 Tak zkuste alespoň pro začátek ten spermiogram. 🙂
katule22
autor
21. led 2019
@marketa1218 určitě ano, jdu v únoru k dr tak to s ní vše proberu jestli do té doby nezesilim 😂😊❤
marketa1218
21. led 2019
@katule22 prober, mě vždycky pomohlo, že jsem věděla, že se aspoň bude něco dít. Manžel měl právě za sebou spermiogrami dva, já postupně také vyšetřena - hormonální profil, kontrola ovulace, vše v pořádku, ale nešlo. Po vánocích jsem se měla jít domluvit na laparoskopii vejcovodů, ale jak již jsem psala, tak nějakou záhadou se povedlo. Psychika je mocná čarodějka, držím palečky ❤ povede se
katule22
autor
21. led 2019
@marketa1218 gratuluji a moc dekuji❤
sluckynek
21. led 2019
Ahoj , úplně vím jak ti je je mi 22 skoro dva roky se snažíme o miminko jeden potrat 21 TT druhé zamkle těhotenství v 7 TT a doufám že příští rok už budeme doma tři a donosim zdravé miminko 😪
katule22
autor
21. led 2019
@sluckynek pane bože tak to mě mrzí teď bych tě chtěla obejmout aby ti bylo aspoň trochu lepe. Držím palečky a myslím na tebe

Sem začni psát odpověď...

Odešli