Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství. Myslíte, že to může být?

elljanca
25. zář 2020

Ahoj holky mám na vás takový dotaz mám doma 2dcery 4roky a 2 roky už týden mě bolí v podbřišku mám nechutenství k jídlu změna nálad antikoncepci nemůžu jeden test ukázal nepatrného ducha a dnes dělaný opětovné a žádný duch, myslíte že to může být těhotenství?? Doprovází mě i bolest hlavy občas ani nemůžu usnout jak mě to bolí a když jsem tak nějak pátrala tak s přítelem si myslíme že to může být i mimoděložní děkuji za odpověď

nita1984
25. zář 2020

@elljanca pokud je test negativní, pravděpodobně to těhotenství nebude. Mohlo to být biochemicke, záleží také na tom, kolikátý den mešká MS

elljanca
autor
25. zář 2020

@nita1984 no ono mě to bolí pořád v podbřišku občas píchne MS by se měla dostavit teď 2.10.

elljanca
autor
25. zář 2020

@nita1984 jestli není třeba ještě brzo na test nebo málo HCG

lachtanice86
25. zář 2020

@elljanca takže ms ma přijít za 8dnu? A delas test? Jak dlouhé mas cykly, kdy byla ovulace.. pokud tohle nevis na 100% tak testuj až kdyz neprijde ms

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca Tak na test 7 dní před ms bohužel dost brzo je, taky záleží jaký test ste si dělala, jestli oba stejné. Ale 7 dní před ms je na test opravdu dost brzo. Pokud si nejste jistá, zajděte si na krev jako samoplátce

elljanca
autor
25. zář 2020

@lachtanice86 plodné dny byli od 14cteho září mám na to aplikaci a vše si hlídám.

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina noo taky jsem nad tím uvažovala ale než si tam Zajdu tak jsem se chtěla prvně zeptat tady 🙂 nebod jsem se nové přestěhovala a vše zatím hledám 🙂

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina a ten test byl proužkový dělaný zrání moci duch včera Pepino z DM a negativní

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca počkejte pár dní a zkuste Mamatest, jinak říká se, že mobilní aplikace je dost nepřesná, ale u nás to vyšlo teda

lachtanice86
25. zář 2020

@elljanca aplikace je ti ale k ničemu, ta nevi kdy ji opravdu mas,ta to dělá na základě délky tvých cyklu a matematiky.

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Proč myslíš že mimoděložní? 😲

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 protože já takové bolesti opravdu nikdy neměla tak jako teď 🙂

elljanca
autor
25. zář 2020

@lachtanice86 ahaa to jsem právě nevěděla já tuhle appku měla vždy a u holek mi to vždy vyslo

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina určitě počkám uvidím jestli se dostaví MS

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Já měla mimoděložní, a jediný problém bylo špinění. Ale u třetího těhotenství (když jsem ještě nevěděla že čekám malou) jsem měla velký bolesti břicha, hlavy, no nakonec se ukázalo že jsem v tom. A vše bylo v pořádku ☺

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 tak já špinění teda nemám ale mám bolesti v podbřišku občas v celém břiše od včera i bolest hlavy

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Hlavně se nestresuj,kdyby to bylo mimoděložní, tak bys nespíš měla krásně pozitivní test, jako já 😞 když ti na testu duch zmizel, může to být taky samovolný potrat... Mně u druhého těhotenství čárka slábla až zmizela, břicho bolelo, a po týdnu jsem dostala ms...

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 tak já bych ji měla dostat 2.10. tak uvidíme možne je to že nemám silné HCG jeste

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca No jo, tak to potom se nediv, moc spěcháš ☺

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 noo abych mohla k doktorovi 😂😂 nebo jsem se přestěhovala a jak je ta pandemie tak nikde brát nebou

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca k dr stejně půjdete až mezi 6-8.tt

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina já teda vždy přišla když se mi na clear Blue ukázaly týdny nebo kdy bylo vajíčko oplodneno a hned viděli Vacek nebo ,,to miminko,,

Sem začni psát odpověď...

Odešli