Těhotenství. Myslíte, že to může být?

elljanca
25. zář 2020

Ahoj holky mám na vás takový dotaz mám doma 2dcery 4roky a 2 roky už týden mě bolí v podbřišku mám nechutenství k jídlu změna nálad antikoncepci nemůžu jeden test ukázal nepatrného ducha a dnes dělaný opětovné a žádný duch, myslíte že to může být těhotenství?? Doprovází mě i bolest hlavy občas ani nemůžu usnout jak mě to bolí a když jsem tak nějak pátrala tak s přítelem si myslíme že to může být i mimoděložní děkuji za odpověď

nita1984
25. zář 2020

@elljanca pokud je test negativní, pravděpodobně to těhotenství nebude. Mohlo to být biochemicke, záleží také na tom, kolikátý den mešká MS

elljanca
autor
25. zář 2020

@nita1984 no ono mě to bolí pořád v podbřišku občas píchne MS by se měla dostavit teď 2.10.

elljanca
autor
25. zář 2020

@nita1984 jestli není třeba ještě brzo na test nebo málo HCG

lachtanice86
25. zář 2020

@elljanca takže ms ma přijít za 8dnu? A delas test? Jak dlouhé mas cykly, kdy byla ovulace.. pokud tohle nevis na 100% tak testuj až kdyz neprijde ms

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca Tak na test 7 dní před ms bohužel dost brzo je, taky záleží jaký test ste si dělala, jestli oba stejné. Ale 7 dní před ms je na test opravdu dost brzo. Pokud si nejste jistá, zajděte si na krev jako samoplátce

elljanca
autor
25. zář 2020

@lachtanice86 plodné dny byli od 14cteho září mám na to aplikaci a vše si hlídám.

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina noo taky jsem nad tím uvažovala ale než si tam Zajdu tak jsem se chtěla prvně zeptat tady 🙂 nebod jsem se nové přestěhovala a vše zatím hledám 🙂

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina a ten test byl proužkový dělaný zrání moci duch včera Pepino z DM a negativní

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca počkejte pár dní a zkuste Mamatest, jinak říká se, že mobilní aplikace je dost nepřesná, ale u nás to vyšlo teda

lachtanice86
25. zář 2020

@elljanca aplikace je ti ale k ničemu, ta nevi kdy ji opravdu mas,ta to dělá na základě délky tvých cyklu a matematiky.

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Proč myslíš že mimoděložní? 😲

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 protože já takové bolesti opravdu nikdy neměla tak jako teď 🙂

elljanca
autor
25. zář 2020

@lachtanice86 ahaa to jsem právě nevěděla já tuhle appku měla vždy a u holek mi to vždy vyslo

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina určitě počkám uvidím jestli se dostaví MS

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Já měla mimoděložní, a jediný problém bylo špinění. Ale u třetího těhotenství (když jsem ještě nevěděla že čekám malou) jsem měla velký bolesti břicha, hlavy, no nakonec se ukázalo že jsem v tom. A vše bylo v pořádku ☺

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 tak já špinění teda nemám ale mám bolesti v podbřišku občas v celém břiše od včera i bolest hlavy

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca Hlavně se nestresuj,kdyby to bylo mimoděložní, tak bys nespíš měla krásně pozitivní test, jako já 😞 když ti na testu duch zmizel, může to být taky samovolný potrat... Mně u druhého těhotenství čárka slábla až zmizela, břicho bolelo, a po týdnu jsem dostala ms...

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 tak já bych ji měla dostat 2.10. tak uvidíme možne je to že nemám silné HCG jeste

klokanka31
25. zář 2020

@elljanca No jo, tak to potom se nediv, moc spěcháš ☺

elljanca
autor
25. zář 2020

@klokanka31 noo abych mohla k doktorovi 😂😂 nebo jsem se přestěhovala a jak je ta pandemie tak nikde brát nebou

jjasmina
25. zář 2020

@elljanca k dr stejně půjdete až mezi 6-8.tt

elljanca
autor
25. zář 2020

@jjasmina já teda vždy přišla když se mi na clear Blue ukázaly týdny nebo kdy bylo vajíčko oplodneno a hned viděli Vacek nebo ,,to miminko,,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru