Těhotenství? Co myslíte?

nik_ola59
26. led 2021

Ahoj, chtěla bych se optat. Týden před MS mi začalo být zle, nechuť k jídlu, nafoukla, zvracení, bolest podbřišku. Dva dny před MS jsem si dělala TT a vyšel na něm slabý duch, v den očekávané MS jsem si dělala TT a nic.. S dvoudenní zpožděním MS přišla, ale zle mi je pořád, začaly mne bolet i prsa. Nemáte s tím nějaká zkušenost? Mám trošku strach, aby nešlo třeba o mimodelozni. Nemusí vůbec o těhotenství jít, ale já cítím, že jsem. :D nebo si to možná namlouvám.. Děkuji moc.

bublinkakocicka
26. led 2021

Hod fotky testu?

klokanka31
26. led 2021

@nik_ola59 U mimoděložního jsem na testu měla dálnici. Tohle spíš bude samovolný potrat. Taky jsem to měla, slabý duch který ale nesílil, slábnul až zmizel... 😞

hanzbl00
26. led 2021

Tak zkus test ted?

nik_ola59
autor
26. led 2021

@bublinkakocicka je tak slabý, že mi nejde vyfotit 🙊

nik_ola59
autor
26. led 2021

@hanzbl00 i přesto, že to mám?

ema90
26. led 2021

@nik_ola59 No... zkusila bych test i ted.
Je i mozne, ze jste tehotna byla, odeslo to spolu s ms, ale hcg se stale v nejake mire drzi a proto ty priznaky 🤷🏼‍♀️
Ale pokud jste mela ms, tak se pravdepodobne o tehotenstvi nejedna...

hanzbl00
26. led 2021

@nik_ola59 tak clovek nikdy nevi😀 je hodne ženských, ktery měli ms a presto byli těhotný

nik_ola59
autor
26. led 2021

@hanzbl00 Tak ráno zkusím. 😁 Bylo by to sice neplánované, ale jak mám nevolnosti, a začala jsem si připouštět, že by to mohla být pravda, celkem mě dnešní MS zklamala.. 😋

nicola42
26. led 2021

@nik_ola59 Moje tehontenstvi bylo taky necekane, strašně jsem si to tajné přála, udělala jsem si před menstruací asi 20 testu a na kazdem byl slabý duch, každý mi tvrdil, ze to odejde, ze to muže být cysta, ale ze to s ms úplně zmizí, ms nepřišla a nakonec jsem zjistila, ze jsem otehotnela asi zřejmě ještě před menstruaci co byla predtim, také jsem ji tedy dostala, poznala jsem to tak, ze mě neskutecne bolely prsa, ale jinak než před ms a dnes jsem v 7 měsíci, asi jsem si to tak moc tajne přála, až se to stalo, takže si ještě test udělej 🙂

nik_ola59
autor
26. led 2021

@nicola42 to je hezké. Udělám a uvidím. Děkuju 😊

drakenn
26. led 2021

Přišla ti MS a je jako obvykle? Že by se prostě dostavila?

alilali
27. led 2021

@nik_ola59 Jak to dopadlo? 🙂

nik_ola59
autor
27. led 2021

@alilali Dnes TT nic, takže platný poplach. Děkuju za optání 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru