Vadí sex den před prohlídkou na gyndě?

maruberu
12. bře 2017

Omlouvám se za možná až moc přímý dotaz. Ale zajímá mě, jestli vadí sex večer před prohlídkou na gyndě? Doktor to asi pozná, což? 😇 Snažíme se o mimi, tak nechceme promeškat možnou příležitost. 🙂

prcekverunka
12. bře 2017

@maruberu To asi pozná. Ale gynekolog si určitě nemyslí, že jste jeptiška. Pokud se snažíte o miminko, tak bych doktora neřešila...

puutalo
12. bře 2017

Premyslim, cemu sex pred prohlidkou vadi... Je to soucast zivota, urcite to doktora nepohorsi.

aleenka1234
12. bře 2017

@maruberu já jsem šla jednou na kontrolu ráno a předtím byl rychlý a nečekaný sexik ;) bohužel mi doktor dělal i ster, tak to urco nějaké to sperma tam taky bylo, ale jen mi pak po tydnu řekl, že výsledky jsou v pořádku ;)

maruberu
autor
12. bře 2017

@puutalo Já právě nevím, jestli to něčemu vadí.. Názory jsou různé. 😊

puutalo
12. bře 2017

@maruberu A jake jsou ty nesouhlasne nazory?

maruberu
autor
12. bře 2017

@aleenka1234 Díky, uklidnila si mě 🙂

maruberu
autor
12. bře 2017

@puutalo Že to může ovlivnit výsledky stěrů třeba.

absintka19
12. bře 2017

@maruberu tak muzete kontrolu presunout ne? To je pech mit plodne dny zrovna v dobe kontroly 🙂

puutalo
12. bře 2017

@maruberu Tak pokud to ovlivnuje, proc to pokouset?

anelamates
13. bře 2017

Nevadí.

elvira
13. bře 2017

Myslím, že nevadí.
Pokud by měly vyjít nějaké horší výsledky stěrů, budou se opakovat.

jajulin
13. bře 2017

Sperma vysledky steru rozhodne neovlivni. Kdyby ano, doktor by te prece upozornil, ze dva dny pred prohlidkou nemas mit styk. Nebo ne? Ach jo, nekdy by to chtelo pouzit i selsky rozum, nejen rozumy anonymnich uzivatelu internetu.

itworks
13. bře 2017

Jojo, taky jsem někdy nad tím uvažovala. Ale nemyslím si, že je to nějak na škodu. Ráno se " dole" osprchujes a je to 🙂

karlajasmine
13. bře 2017

Den před prohlídkou nevadí ale den po prohlídce ano. 😀

pafca4
13. bře 2017

tazatelce jde nejspíše o to, jestli doktor neuvidí zbytky sperma. Já zrovna tuhle četla článek od nějakého gynekologa a tam bylo, že právě sex s ejakulací dovnitř den před prohlídkou nedoporučuje. Zaprvé právě proto, že ty stěry mohou vyjít nejasně a zadruhé to prý je pro doktora ne zrovna příjemný zážitek, když vidí právě to sperma...

terezapetrova
13. bře 2017

@maruberu já si zas myslím, ze nepozna

eldrag
13. bře 2017

Souhlasim , me dr taky jednou rekla ze pres zbytky sperma nevidi zretelne cipek atd... navic sterny material je znekvalitnen.

anazuzzuzana
13. bře 2017

@pafca4 ha ha, tak to mě pobavilo... pro doktora to není příjemný zážitek vidět cizí sperma.. ale koukat do cizích pipin bez spermatu, už asi příjemný zážitek je 🙂 je mi jasný, že jen parafrázujete, ale kdyby mi tohle řekl doktor, tak už k němu asi nikdy víc nejdu

terezapetrova
13. bře 2017

@pafca4 myslím, ze doktoři vidí i horší věci v práci 🙂

janyshka
13. bře 2017

Tak teď jsem se upřímně pobavila 😀 Sex nám vůbec nevadí...dokonce ani ráno před prohlídkou... A ano občas nacházíme v pochvách pacientek o dost horší věci než je sperma. Zapomenuté tampony, houbičky na nádobí, zeleninu či ovoce atd.... Lidé mají holt vselijake záliby; -)

lenusaak
13. bře 2017

@janyshka 😲 😃😃 tak to me hodně pobavilo😃Choutky jsou choutky 😃

maruberu
autor
13. bře 2017

Hmm, koukám, že diskuze se celkem rozjela. ☺ Každopádně jsme to radši nepokoušeli a hezký večer si uděláme až dnes. Jako odměnu za prohlídku, já z ní mám vždycky nervy na pochodu, ani nevím proč. 😃

mimi1004
13. bře 2017

😂😂😂

magdalenax
13. bře 2017

@janyshka Ty mě chceš zabít...., tečou mi slzy až na ponožky

terezapetrova
13. bře 2017

@janyshka tak koukám, ze jsem to napsala přesně musím se pochválit 🙂 🙂

absintka19
13. bře 2017

@magdalenax to nebudou slzy 🙂

magdalenax
13. bře 2017

@absintka19 Sice brečím smíchy, ale Tvůj příspěvek beru, prostě jako trefný, který neurazí

absintka19
13. bře 2017

🌷
@mandalenax ani jsem urazit nechtela

terezapetrova
13. bře 2017

@absintka19 a co to bude? Ha 🙂

absintka19
13. bře 2017

@terezapetrova čuránky od smíchu 🙂 obrazně řečeno 🙂🤰