Vynechaná MS. Druhá čárka až po pár dnech vynechání?

hotblood
8. únor 2021

Zdravím vás. Je to pár dní, co jsem sem psala dotaz na těhotenské testy atd. Nicméně dnes se měla dostavit ms. a teda zatím nedorazila. Uvidím, co ukáže ještě odpoledne. Nicméně test zatím nic extra neukazuje. Měla jste to taky některá tak, že druhá čárka se začala ukazovat až po pár dnech vynechání. Potřebuju tak nějak dá se říct povzbudit. Jestli se konečně zadařilo.
Přidávám foto, ale nemám kvalitní foťák na mobilu. Tak omluvte kvalitu.

hotblood
autor
8. únor 2021
nikishkaaaa
8. únor 2021

@hotblood negativní

leniczka23
8. únor 2021

Vše záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci. Pokud byla dýl ovulace můžou se dvě čárky ukázat taky dýl. Zkoušela bych teď Ob den, ne každý den. A pokud se jwdostavi do 14 dnů a na testu nic zašla bych k Dr.

hotblood
autor
8. únor 2021

@leniczka23 No právě. Záleží na ovulaci. Sestřenice mi právě řekla, že se jí u třetího těhotenství ukázala druhá čárka slabě, až po týdnu vynechání.

leniczka23
8. únor 2021

@hotblood jj je to samozřejmě možný. Nezbývá než čekat. Držím palce

hotblood
autor
8. únor 2021

@leniczka23 ...ale je to o nervy šíleně...

leniczka23
8. únor 2021

@hotblood ale vůbec si tak m nepomůžes, mám takový super pravidlo..nestresovat se věcná, které stejně nemůžu změnit. 😉

hotblood
autor
8. únor 2021

@leniczka23 Jsem mírně nervózní. MS zatím nikde. Tak uvidím, co zítra.

mydvaapes1
9. únor 2021

Ahoj, ehmm....jsme na tom uplně stejně 🙂. Dnes měla dorazit MS - nedorazila. Test včera negativní. Budu testovat zase zítra...přeji hodně štěstí 🙂

hotblood
autor
9. únor 2021

Ahoj, tak dnes druhý den vynechaná ms. A test mám zatím takový, zdá se mi, že se něco klube konečně. Uvidím další dny.

nikishkaaaa
9. únor 2021

@hotblood je mi líto, za mě naprosto negativní test 🤷‍♀️

ema90
9. únor 2021

@hotblood Za me se tam tedy neklube zatim vubec nic...

hotblood
autor
9. únor 2021

@ema90 No, uvidím za pár dní.

hotblood
autor
9. únor 2021

@nikishkaaaa Uvidím...