Vidíte to?

katka1234590
17. čer 2021

Ahoj všichni, vidíte tam taky druhou čárku ? Včera odpoledne jsem si dělala těhotenské test kde byly dvě // ale ta druhá slabá dnes rána je druhá čárka silnější, ale slabě krvacim a nevím co si o tom mám myslet. Samozřejmě test je dělaný po vynechání MS.

lachtanice86
17. čer 2021

@katka1234590 ze to může odejít s ms. Začátek je buď a nebo

lenula02
17. čer 2021

Pokud jde spíš o špinění, hnědé, světle tak je to dobré. Může se to stát. Jestli krvácís, tak počkat. Teď je stejně brzy. Je to buď a nebo 🍀 každopádně čárka tam je!

jjasmina
17. čer 2021

U mě to se špiněním většinou odešlo, ne většinou , ale vždycky :(((

dashyyy
17. čer 2021

Já jsem doslova krvácela, žádné špinění, v obou těhotenstvích a mám dvě krásné zdravé děti.. prostě uhnizďování 🙂 držím palce, dobře to dopadne 😉 kdyby se ti to nezdálo, zavolej dr., můj udělal utz, aby vyloučil mimoděložní

petradt1986
18. čer 2021

@dashyyy jak dlouho si krvacela? Ja jen jeden den trosku jinak spinim uz dele. A MS nic. Jen to spineni 🤨

handulkak
18. čer 2021

Já jsem též krvacela, nespinila. A bylo to v pořádku

petradt1986
18. čer 2021

@handulkak to ja dlouho spinim trosku fakt jen max na jednu intimku. Uz je to 8 dni 5 den spineni trocha krve ale pak zase spineni. Myslim ze ducha na ktery se ted koukam, jsem si vykoukala jen ja 😒. Dnes mela prijit MS. Tak premyslim, jestli uz toto byla ms, nebo ne.

petradt1986
18. čer 2021

@katka1234590 jak si dopadla? Carka na tom testu je dobře viditelná

handulkak
18. čer 2021

@petradt1986 no já tam čárku vidím normálně.

Já krvacela dlouho, pak ještě dlouho spinila. Asi do 16tt

petradt1986
18. čer 2021

@handulkak handulko ja myslela test muj, nedavala jsem fotku 🙂
Tak to jsem rada, ze u tebe to bylo v poradku.

dashyyy
21. čer 2021

@petradt1986 pár dní, nasadil mi vysoké dávky céčka a do pár dnů se to zklidnilo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru