Vysazení antikoncepce - dostavení menstruace

agnes1989
22. kvě 2019

Ahoj všem maminkám 🙂 měla bych dotaz... Je mi 29, 15let jsem brala antikoncepci, jako poslední Mistru. Před pár lety mi byla odebrána Endometrioza, poté mám za sebou asi 3 kyretáže, jelikož při dostavení menstruace se ne a ne zastavit, jednou jsem měla i namále a ztratila 2 litry krve :( změnila jsem tenkrát doktora, jelikož mě zanedbal...no a s přítelem jsme se teď shodli, že by jsme rády mimčo...takže po konzultaci s doktorem, jsem vysadila, menstruace přišla normálně do 3 dnů po vysazení no a poté jsem už antikoncepci nevzala...teď je to 35 dní a menstruace se stále nehlásí :( pro jistotu jsem si udělala test a negativní. Četla jsem tu a netu hodně diskuzí, že se tělo srovnává dost dlouho, po hormonech...ale optimálně mám čekat kolik dní? Říkala jsem si počkat do 40dní a pak když tak navštívit doktora...nebo plaším zbytečně? Jsem z toho celá nesvá :( nejdřív mám menstruaci, že nejde ani zastavit a ztrácím dost krve a pak ji nedostanu vůbec... :/ občas mi přijde, že nemůžu mít nic normálního :( děkuji za Vaše zkušenosti a rady

katkapavlik
22. kvě 2019

@agnes1989 ahoj Já jsem brala antikoncepci 7 let po vysazení se menstruace dostavila jen jednou a to nepravidelně a kratcemne bylo řečeno že při antikoncepci je menstruace umělé vyvolána a cca po 4 týdnech kdy se měla dostavit pomalu další nic tak jsem čekala a po 7 týdnech od první menstruace od vysazení antikoncepce jsem zjistila že jsem těhotná . To je tedy alespoň má skutečnost ale myslím si že každá žena to má jinak. Jinak přeji hodně štěstí.

klllarinka01
22. kvě 2019

Ja nez jsem.vysadila asi po 7-8 letech antikoncepci byla jsem.malinikovy nebo kontryhelovy caj a pak jsem vysadila a bylo to vsechno v poradku a chodila normalne. 🙂