Zamlklé těhotenství

lucci87
1. čer 2018

Ahoj mám dotaz tento týden jsem musela podstoupi revizi dělohy protože v 7týdnu nebylo srdíčko,chtěla jsem se zeptat den pi revizi jsem opět začal užívat ginex a inogolic,chtěli by jsme hned po první ms začít zkoušet znovu pokud bude u ginekologa vše v pořádku.máte někdo podobné zkušenosti a co doporučujete vy osobně??moc jsme si to miminko vyhodili trvalo nám to rok a mě uz je 31 tak nechci s ničím čekat drží mě vydina ze se zadari uz brzy.

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 Jj, kluk a holka, Petr a Lucie 🙂

hribek
1. čer 2018

Ja mam za sebou dokonce 6ZT. Posledni dokonce po Ivf. Vsechny testy jsem mela v poradku az ted mi v praze v iscare zjiatili ze mam MBL deficit coz ty potraty muze zpusobovat. Neni zadna rada jak tomu predejit bohuzel😔 jen dat na svuj pocit pokud ciis ze je nekde problem tak to nech vyssetrit. Jinak zamestnat hlavu dovolena,prace....drzim pesti at je vse ok. Ja ted cekam na ms abysme mohli zahajit pripravu na ket

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Jéé, páreček, to je super 🙂 A jméno, ty jsou moc hezky vybraný 🙂 Není nad obyčejný český jména 🙂 Ale hlavně, že budou obě zdravé 🙂

ruzicka06
1. čer 2018

@hribek To je mi líto☹ Mohu se prosím zeptat, co to znamená to MBL...? Jestli nevadí, že se ptám...

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 Jj, to je nejdůležitější 🙂 Jména jsou po nás, jako knihovnice nemůžu jinak 😀

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky To už v dnešní době moc neslyším, že dávají jména po rodičích. Ale je to hezký, ty vaše jména se mi líbí 🙂

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 Mně se jména po rodičích taky moc nelíbí, ale tahle kombinace a když je to pár, tak jo 🙂 A doma mi to kupodivu prošlo 😀

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Mě se to také po rodičích moc nelíbí, ale ty vaše jsou moc hezký 🙂

jednaholkaa
2. čer 2018

Ja mela ZT bez revize a snazili jsme se pak hned. Myslela jsem ze bude pohnojeno a podari se rychle ale zatim se nepovedlo. Asi jsem mela i rozhozene hormony protoze ten cyklus po jsem na UTZ mela jeden moc velky folik a to jsem nikdy u sebe nevidela. Brala jsem dal ten inofolic a bylo to zbytecne, tak jsem ho pak vysadila, pockala dva cykly a ted ho beru zas..

hribek
2. čer 2018

@ruzicka06 nevaadi uz sem se z toho otrepala. Taky to moc jeste nevim budu mit konzultaci s dr ale co sem cetla tak nejaky lidsky protein by to mel byt.dostanu na to po transferu injekce a pokud otehotnim tak budu pichat az do porodu.to samy i s fraxiparinem na redeni krve

ruzicka06
2. čer 2018

@hribek Držím palce ať to dobře dopadne 🍀

hribek
3. čer 2018

@ruzicka06 dekuju. Ja tobe taky!

ruzicka06
3. čer 2018

@hribek Díky 🙂

eva267
3. čer 2018

Já mám za sebou 3ZT. Pokaždé s revizí. Vždy jsem dodržela šestinedělí.

veronikanel
3. čer 2018

Dala bych snažení čas.Říká se půl roku,mě bylo doporučeno min.3měsíce.Nedodržela jsem a znovu šla na revizi...Celkem 3x,5potratů...Po tom všem jsem se na vše vyprdla a cca po roce jsem otěhotněla.Dnes jsme začali 31tt.Vím,že chceš miminko moc a ideálně hned,ale nech tělo odpočinout.Revize je veliký zásah.

ruzicka06
3. čer 2018

@veronikanel Souhlasím, tělo si musí odpočinout!

pejskyne
8. čer 2018

Ahoj, s dovolením se přidám. Chápu to puzení být pokud možno hned teď zase těhotná, i když hlava říká, že na tom něco bude, nechat tělo dát dohromady. Ale mám to stejně, zatím v šestinedělí po revizi ta hlava zkrátka moc nefunguje a srdce pláče po miminku, nedá se svítit. Nicméně asi to je trochu jako když chceme v práci nebo třeba v kuchyni ušetřit deset vteřin a přiděláme si tím práci na půl hodiny. Vydržet, no, co zbývá. Ovšem chápu i ten pocit časové tísně, že tě honí věk. I mě, jsem ještě o něco starší, ale ještě víc mě tlačí věkový odstup mezi dětmi (mám už dvě). Říkám si, že pokud bych neotěhotněla do roka, tak už se myšlenky na třeťátko asi vzdám, protože kluci jsou k sobě blízko a už by to pak byli spíš 2 + 1. Takže u mě bude mimišák brzy, nebo vůbec. To máš lepší, bude až bude, stará nejsi, neboj. A ještě tě trochu potěším, že jestli máš kolem týdne od revize, tak to bylo pro mě úplně nejhorší období, musela jsem tu i založit diskusi. Od té doby se to pomalu lepší. Teď mám teda zase výkyv dolů, ale to protože jsem zjistila, že žádným fofrem to teda nepůjde, mám od revize tři týdny, HCG stále ve výšinách a sliznice kde nic, tu nic. Tak pardon za vetření a držím palce!
@lucci87

katakabrt
1. črc 2018

Ahoj 21.5.jsem byla na tevizi po10tydnu těhotenství.prvni ms už jsem měla.nevim zda je ještě brzy se začít snažit nebo ještě počkat.máte někdo podobnou zkušenost?

lalisek90
1. črc 2018

Ja mela zamlkle tehu dvojek v listopadu v 11tt, 30.11. sem sla na revizi.. Nikdo mi poradne nic nerikal, jak dlouho mame pockat.. Po 2 tydnech kontrola ok.Po 6 tydnech prislo ms a k dnesku sem 25+0tt 😉 Ze zacatku 1. screnning vysel atypicky. Ale krevni testy ( zadarmo) vysli v poradku a od te doby vse ok 😉 a uz se nemuzeme dockat maleho Davidka 🙂 🙂

katakabrt
1. črc 2018

Já už první ms mela a v pohodě,ale u doktorky jsem ještě nebyla.ma dovcu.jdu tam 17.7.

katakabrt
7. črc 2018

Ahoj tak jsem byla na revizi v květnu červnu jsem měla prvni ms.tak je si řekli,že to zkusíme znovu.neni příliš brzy?děkuji za radu.kata

lalisek90
7. črc 2018

@katakabrt Jestli se citis, tak do toho jdi.. Poslouchej sve telo.. Pokud mas vnitrni obavy, tak si dejte pauzu..
My sme do toho sli.. Ja si rikala, ze priroda vi co dela...

katakabrt
7. črc 2018

Jo docela i jo.mam chuť to zase zkusit.