Zamlklé těhotenství

lucci87
1. čer 2018

Ahoj mám dotaz tento týden jsem musela podstoupi revizi dělohy protože v 7týdnu nebylo srdíčko,chtěla jsem se zeptat den pi revizi jsem opět začal užívat ginex a inogolic,chtěli by jsme hned po první ms začít zkoušet znovu pokud bude u ginekologa vše v pořádku.máte někdo podobné zkušenosti a co doporučujete vy osobně??moc jsme si to miminko vyhodili trvalo nám to rok a mě uz je 31 tak nechci s ničím čekat drží mě vydina ze se zadari uz brzy.

terka555
1. čer 2018

@lucci87 my museli cekat tedy 3mesice ale brala jsem gynex,kontryhel a vitaminy ktere se myslim jmenovaly fertilityblend a po tech 3mesicich se zadarilo hned🙂a plus teda kyselinu listovou🙂

ruzicka06
1. čer 2018

@lucci87 Také jsem zažila zamlklé, dokonce 2x - oboje bylo v 6tt a ani jednou jsem tedy na revizi nebyla. Ono je to těžký, co dr. to jiný názor. Ale co tak nejvíce slyším, tak pokud nejsou žádný problémy, tak se holky snaží klidně hned (když není revize) a když s revizí, tak třeba počkají 1 ms pak na to vlítnou zas. Ono na to asi není jednozačná odpověď, každej Ti řekne něco jinýho, jak dr. tak i laik. Já bych Ti řekla asi toto - pokud budeš v pořádku a nebudeš mít nějaký problémy, tak to kldině zkuste hned. Záleží jak Ti bude. Jinak my bereme Fertility blend pro páry. Držím palce 🍀

ruzicka06
1. čer 2018

@lucci87 Inofolic jsem před časem také brala, ale nepomohl mi nijak. Spíš naopak - rozhodil mi cyklus. Ale to jen jako moje zkušenost.

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 Ty jsi brala současně fertility blend a k tomu ještě i obyč kyselinu listovou?

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 jojo ale spis jen tak obcas mela uplne to nejnizsi mnozstvi v tom fertility by tolik byt nemelo a mela jsem to schvaleny a ted vse v poradku🙂

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 Jo ve fertility blend je 800 mikr. gramů kys. listové. V samostatné obyč kyselině listové třeba od dr. max. taky 800, ale třeba kysel. lsitová od medpharmy měla jen 400.

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 jojo ja mela tu nejnizsi prave..dobirala jsem nejakou co mi predepsala doktorka a pak kdyz mi dosla tak sem si poridila femibion a brala jenom ten

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 Kyselina listová se dá předepsat od dr. jo? Já myslela, že to je na volný prodej.

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 jojo i predepisuje me tehdy doktorka predepsala a doplacela sem asi 60 korun jinak jsou vetsinou z lekarny drazsi ale ja si pak radsi priplatila za ten femibion

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 Jo, tak proč ne, když to dr. napíše 🙂 Ten femibion to je něco jak fertility blend? Jako komplex jak kys. listová, plus vitamíny, železo atd. co?

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 fertility je zamereny na plodnost a femibion obsahuje prave kys.list.,vit.D,jod a dalsi a bere se do 13tt pro spravny vyvoj plodu a pak je femibion 2 a ten ma zase neco navic a ten se bere az do kojeni🙂

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 Tak co tak píšeš, tak je to dost podobný složení s tím fertility blenn, jen ten jod tam není. Ano je to na plodnost to feritility blend, ale v těhu se také bere do toho 3 měsíce, když chceš.

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 tak me to prislo dost drahy,dobrala jsem to jedno baleni a zadarilo se tak sem presla na ten femibion🙂

snezenka123
1. čer 2018

já jsem podstoupila potrat chemický pro nevyvíjejíc se těhotenství letos v lednu...na v šesti nedělá přišla celkem dlouhá MS a po ní jsem otěhotněla a vše je v pořádku (ťuk ťuk ťuk), a dnes začínám 17tt❤

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 No drahý..nejlevnější to není, to je asi jako pravda. My máme tu variantu pro páry. Objednávali jsme si to přes heureku, kde to bylo za nejlepší cenu. A i s poštovným nás to vyšlo na něco málo přes 700,- na měsíc. A varianta pro ženskou jen to je cca kolem 350,- Kč. Třeba takovej inofolic vyjde dráž, tam je balení 20 sáčků jen a za to jsem kdysi dávala kolem 400,- (ale taky záleží, kde to koupíš).

terka555
1. čer 2018

@ruzicka06 tak me se podarilo otehotnet poprve hned jak jsme se zacali snazit ale bohuzel to nevyslo..a pak kdyz jsem byla po revizi jsem zkusila jedno baleni plus teda vse okolo gynex a tak a po tech 3mesicich se zadarilo nastesti ale tezko rict co na to pomohlo nejvice..

ruzicka06
1. čer 2018

@terka555 U nás bylo první těhu po roce a půl snažení, druhé přesně za rok. Těžko říct, co má na to nejvíce vliv.

oveckaluky
1. čer 2018

Mně řekla doktorka, co mi dělala revizi, počkat půl roku, pak doktor, co mě propouštěl, že máme dát pauzu 3 měsíce, ale že vlastně ani neví, proč se to doporučuje...na kontrole po dvou týdnech mi můj doktor řekl, že je to čekání zbytečné, ať tedy samozřejmě dodržíme šestinedělí, ale po první MS že se můžeme zase začít snažit, protože jakmile nastoupí MS, je jasné, že sliznice krásně dorostla a vše by mělo fungovat, a tělo samo ví, kdy "povolí" nové těhotenství. Navíc tím, že jsem byla na té kontrole po dvou týdnech, na UTZ viděl i blížící se ovulaci, takže opravdu vše fungovalo, jak mělo. Povedlo se nám sedm měsíců po revizi, teď pomalu končím 22. tt a dvojčátka se mají k světu - hlavně to nevzdávat 🙂
Jinak gynex mi tedy jen rozházel cyklus. Co nám pomohlo ten poslední cyklus, kdy se zadařilo, těžko říct...já si dala půl roku, a když to nevyšlo, chtěla jsem to vzdát, ale muž mě přesvědčil ještě aspoň o měsíc to posunout - tak jsme zkusili nové bylinky: já ráno 1 Drmek forte + 1 vit. C + 1 listovku a muž 1 Maca forte, večer jsme si dali oba 1 Maca forte. K tomu jsem ten měsíc zkusila i meditaci k přivolání dušičky do života, navíc ovulace nám vyšla den před pův. TP, možná i to bylo znamení, nebo prostě pomohlo jen to moje smíření se s tím, že další už nebude, nevím...beru to tak, že nám je buď poslal ten náš andílek, abych to, že v tu dobu ještě miminko nemáme, líp snášela, anebo se prostě nechtěl narodit sám, a tak si počkal na brášku nebo sestřičku 🙂 Důležité je myslet pozitivně, říkat si, že to tak prostě mělo být, a že pozitivní je, že víš, že to funguje a otěhotnět můžeš - a ono se to povede, miminko si k vám tu cestu najde :-*

pintule01
1. čer 2018

Doktoři říkají vždycky,počkejte 3 měsíce,mě jeden řekl počkejte půl roku,ať se dá tělo do kupy,jiní 2,ať na nic nečekám.
Takže po první ms hlídejte plodné dny a jděte do toho,Jak se říká,máte pohnojeno 😀
Jen se na to tolik nesoustředit,nám se povedlo hned po první ms a dnes jsem začala 27tt,takže držím pěstičky,ať se zadaří.
Mimochodem,je mi 32 a potrat a revizi jsem prodělala ve 23tt,kvůli VVV

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Krásná slova 🙂 Ano, musíme myslet pozitivně! Také si říkám, že to ,,mimi" co by už bylo u nás na světě a druhé na cestě, tak že nás za sebe pošlou ,,náhradu" (snad to nevyzní blbě ☹ ) Sice jsem přišla o obě těhu hned v začátku, ale i tak to ženu zabolí u ❤ Ale věřím, že i k nám to mimi brzo příjde..Tobě držím palce, ať jsou obě mimi v pořádku 🍀

mamamtbo
1. čer 2018

Ahoj! Mam za sebou ZP v roce 2015. Nic moc extra zkusenost na psychiku, 2mes. po revizi mi naskocila menstruace a po 2 cyklech jsem otehotnela, dnes mam syna a za par dni se nam narodi dcera. Tak se drz! A ver!

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 ono i na začátku už je vnímáme jako miminka, je to těžké...já loni potratila v 10. tt, ani doktor nechápal, co se stalo, jen se mi krátce po tom rozjela viróza, tak možná proto...ale i v tom 10. tt to bylo neskutečně těžký, a je pořád. Opravdu mi pomohl až příběh, co mi vyprávěla známá. Po prodělané rakovině prsu se začala na "běžné" věci koukat jinak, začala chodit do kurzu automatické kresby. Tam s ní prý chodí holčina, která moc hezky mluví o své sestře, ale vždycky o ní mluví jako "my" - "my to zvládneme" apod. Tak se jí jednou zeptala, proč to tak je. Ona se zamyslela a řekla, že vlastně ani sama neví...na to jí lektorka kurzu "rozebrala" a zjistila, že i když jsou od sebe sestry rok, měly se původně narodit jako dvojčata, ale ta její sestra si to "rozmyslela" a narodila se až rok na to...a to mě dovedlo k tomu názoru, že se ten náš brouček prostě opravdu třeba jen nechtěl narodit sám 🙂 Tak to tak beru a už nebrečím a jsem v pohodě 🙂 Moc mi ten její příběh pomohl, třeba ti to taky pomůže :-*

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky To je hezký příběh 🙂 Díky!!

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 Pravdivý a léčivý :-*

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Ano 🙂 a když je řeč o dvojčatech - manžel mi to tak jednou řekl, chtěl mě utěšit - že prý aby nám ty dvě mimi, co nedopadly, neposlaly za sebe ,,náhradu" současně, tak jako u vás 🙂

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 I to je možné 🙂 A já si to užívám, moc bych ti je přála taky :-*

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Děkuji, jsi hodná 🙂 Já bych se klidně spokojila i s jedním mimi 🙂

oveckaluky
1. čer 2018

@ruzicka06 To je mi jasné 🙂 Ono brzy přijde :-*

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky A víte pohlaví? 🙂

ruzicka06
1. čer 2018

@oveckaluky Věřím, že snad ano....🙂