Zase se nepovedlo. Snažíme se o miminko 4 měsíce

kristynat
13. kvě 2015

zase se nepovedlo a to uz sem mela pocit ze se zadarilo a zase nic :( snazime se 4 mesice ja vim ze mi asi napisete ze to jeste nic neni ze to trva i dele ale to zklamani :(

slunickova123
13. kvě 2015

Neztracej hlavu. Jak sama pises, 4 mesice jsou nic. Snazej se rodice i roky. Norma je klidne rok, rok a pul, potom teprve by se dalo uvazovat o nejakem problemu. Takze byt tebou - hlavne se nepozoruj a nech to plynout, bude ti lip.

zo_ja
13. kvě 2015

Jo, z hlavy to nedostaneš... ale hodně pomáhá si naplánovat něco, s čím by se těhotenství krylo, i něco, co by nešlo v začátku... nevymaže se stejně, ale aspoň je nějaký pozitivum, když to nevyjde a zaměření taky na něco jinýho... třeba drsnej víkend ve skalách, na horách nebo prostě něco zátěžovýho a mírně rizikovýho, co bys těhotná nejspíš nedělala... Cestování daleko se spaním pod širákem... Nebo malování, stěhování, kurz šití, keramiky, kreslení, tvoření dle gusta... prostě něco, cos vždycky třeba chtěla, a nebyl čas.. pak už nebude, nebo Ti u toho bude blbě, nebo nebudou fondy... kdyžtak z toho budeš mít aspoň malou radost a relax.

kristynat
autor
13. kvě 2015

no asi sem myslela ze to bude rychly jako u prvniho to bylo hned ale je pravda ze to bylo neplanovany a necekany tak se trochu bojim kdyz to ted nejde jestli v tom nebude nejaky problem...jo planujeme ted dovcu tak tim na jine myslenky prijdu

enalga
25. kvě 2015

@kristynat pokud už se stejným mužem jedno dítě máš, určitě přijde i to druhé 🙂 hodně štěstí 🙂

kristynat
autor
25. kvě 2015

nn tohle je novy partner byvaly mel radeji alkohol nez nas

enalga
26. kvě 2015

@kristynat tak pak to zkuste přes doktory, my se snažíme už rok a půl.... taky mám jiného partnera než je otec dětí, a zítra jdeme do CAR, protože jak vidno, nejde to :-/

michalelka
14. čer 2015

@kristynat čtyři měsíce ještě není nic.. takže hlavu vzhůru, ono to určitě brzy vyjde! 🙂

verunatom
14. čer 2015

4 mes je malo
je těžký trefit plodne dny aby to vyšlo nam to vysli poprve po 7 mes a po druhe po 4 mes. Je to ruzbe.ale mam v tel stazenou aplikaci muj kalendář🙂

dita1979
14. čer 2015

Vim, ze to zni asi divne, ale ctyri mesice fakt nic neni a ja bycg z toho rozhodne
spatna nebyla. Kdyby jste se pred tim snazili treba rok, dva roky, tak by vam to vubec neprislo......to ze se prvni povedlo yak brzo, to byl dar a stesti🙂

lucinka58
14. čer 2015

Být tebou bych se takhle po 4 měsících snažení určitě nenervovala, protože pak se ti to zablokne v hlavě a to bude špatně. Hele, tak to neber jako snažení, ale užívej si s manželem nebo přítelem každý sex a nemysli na to. Ono se to určitě poddá a zadaří se 🙂

romelia
29. čer 2015

take se snažíme 4 měsíce a nic, ale u mě může rát roli i věk. ... Akorát je opravdu divné to, že již 2 měsíc mám hrozně slabou menstruaci, spíše hlenovitou, čirou s kousky krve... Nikdy jsem nic podobného neměla. Taky menstruuji krátce tak 2 dny a pak jen špiním... Celý život bylo normální 4-5dní. Mám trochu strach co to je, ale byla jsem na prohlídce to jsou 2 měsíce a doktor říkal, že jsem úplně zdravá. Nemáte někdo nějaký nápad co by to mohlo být?

anetpierowska
29. čer 2015

@kristynat ahoj, nic si z toho nedelej. Znam to zklamani. Prvni nam trvalo pres pul roku a ted druhe nam to trvalo 2roky a neco. Uz nas chtel doktor poslat na umele. Nechteli jsme, proste jsme tomu nechali volny prubeh. Zadne mereni teploty ani ovulacni testy, proste jsme to uplne vypustili a pak se teprve zadarilo. Neboj urcite se zadari. Hodne stesti🙂