• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkusili jste někdo lubrikační gel pro podporu početí?

21. dubna 2017 
Ahoj snažilky, tak různě pátrám po internetu, čím by si člověk mohl ještě pomoci a narazila jsem na lubrikační gel pro podporu početí? Nemáte s ním některá zkušenosti? nebo co si o tom myslíte?
Já se totiž většinou bez gelu neobejdu. I když pravda, že v období ovu ho moc nepotřebuju, to příroda dobře zajistila.
7. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my ho používáme a super. Hned napoprvé se zadařilo, i když to pak nedopadlo. Každopádně jsem někde četla, že v tom gelu můžou mršky přežít až 5 dní :grinning:
7. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kucirlib Ahojky, Tak co, pomohl gelík, nebo to šlo samo? Já si ho objednala tak uvidíme :slight_smile:
30. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alyssa.anna Na ten nakonec nedošlo :wink:
30. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib Já už jsem tak zoufalá že se modlím, aby to pomohlo tak vyzkouším a uvidím.
30. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , my tento gel používali a nevím, jestli přesně on pomhl,a el řekla bych spíš,napomohl" manžel měl špatný spermio , dvojčata máme z umělého oplodnění , potom nám nevyšel další pokus o um. opldnění a tak jsem se rozhodili, ež to necháme přírodě, nakoupili vitamíny a tento gel. Po pěti měsících se podařilo:slight_smile:Tak držím palce
3. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, prodávám tento gel - conceive gel, použitý asi 5x, původní cena 449 kč, nyní 250 kč. pokud byste měly zájem, stačí napsat zprávu.
1. pro 2012 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já mám gel doma z www.otehotnet.cz a teď ho používám dva dny, protože mám pro přítele nepřátelský prostředí. :unamused: Je fakt, že gel opravdu pomáhá, přítel není podrážděnej a mě to taky už nebolí. Ještě aby splnil svůj účel. :grinning: :astonished:
2. pro 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky chystám, že bych si některý zakoupila. viz http://www.otehotnet.cz/257-lubrikacni-gely. Máte některá zkušenosti i s nějakým jiným než conceive, nebo je nejlepší. A kolika z ´vás už pomohl nebo naopak vůbec nepomohl? Eventuelně s čím je dobré kombinovat? :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dávám na vědomí, že asi díky gelu Conceive teď čekáme prcka. :slight_smile: Používali jsme ho dva měsíce a na druhej pokus to vyšlo. :dizzy_face: Mám ho ještě teď, takže ho používáme i dál protože je fakt dobrej, myslim že to ničemu neškodí.
26. únor 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beandy Gratuluji! Dnes čtu poprvé o takovém gelu, asi taky pořídím :slight_smile:
26. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj @kucirlib @rebinka @beandy @jani2012 @maximka33 @stazina @alyssa.anna petra273 a ostatní snažilky, těhulky a maminky :slight_smile:

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s Lubrikačími gely do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do http://www.modrykonik.cz/lubrikacni-gel/ a pomoci tak všem ostatním ženám, které si právě procház určitým obdobím, kdy potřebují poradit ohledně těchto gelů (ať už na podporu početí, či v těhotenství, atd.) a na MK hledajíradu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim pomohou :slight_smile:

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
9. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :slight_smile: až dosud jsem nevěděla že existuje gel na podporu početí :confused: ... Jelikož se bez gelu neobejdeme, nejspíš některý zkusím.... doporučíte některý??? díky moc :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevíte jestli se prodává i nějaká alternativa tohoto gelu CONCEIVE PLUS GEL PRO PODPORU POČETÍ nemůžu nikde nic najít nebo jaký obyčejný klasický gel používáte když s te chtěli mimi já měla ten s rossmana preventivo a nedaří se díky za rady :slight_smile:.
15. dub 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. únor 2016 v 10:43 • modroocko29
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
14. led ve 22:44 • radla83
@radla83 prosím, kolik toho gelu jste zhruba použili na 1 styk? Když ho aplikuji, cítím, že je ho dost, ale jen to "doděláme" jsem skoro suchá, že to tak musím napsat... :D říkám si, jestli to stačilo? Jestli mají spermie v čem přežívat?
21. dub ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub v 15:25 • martulaz78
@helenas92 já jsem to nějak nedávkovala přesně, prostě jsem si trochu vytlačila do dlaně a nějak to aplikovala :slight_smile: ale co jsem někde četla, tak optimální množství je 4 ml... koupila jsem si pak i injekční stříkačku, abych si to odměřila, ale nakonec jsem ji ani nepoužila...
21. dub v 17:59  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. dub v 18:15 • weru21186
Tvůj příspěvek