10 dní zpožděn menstruaceí 37,1 teplota

eliska2871992
1. čer 2018

Ahoj holky prosím o radu. S přítelem se snazime o miminko,ale teprve měsíc. Poslední ms byla 25.4 mám spožděni 10 dnů (žádný stres ani žádná velká námaha,a ani nachlazení nebo nemoc nebyla) antikoncepce vysazena říjen 2017. Od te doby ms přišla vždy tak jak měla. Před týdnem sem si udělala ovu test...byl pozit. A sílil (myslela jsem si že je tehotensky) 🤦‍♀️ pak jsem si koupila tedy ten tehotensky a negativní. Na gyndu jsem objednána 6.6. Mužů být těhu nebo ne? Teplota 37,1 Teď už vážně začínám být ve stresu co se semnou děje 🤷‍♀️😔

kristynaa_23
1. čer 2018

já nechci být pesimista, ale ovulační test aby byl pozitivní, podle mě vypadá jinak 🙂 tohle není pozitivní

lenka3p
1. čer 2018

Jestli byl pred tydnem pozitivni ovulacni test, probehla teprve ovulace a na MS je jeste cas, podle toho, jak dlouhou mas lutealni fazi cyklu. Ja mam kratkou, treba 10, 11 dnu, ale standardne je to tech 14 dnu, takze testuj za tyden. Opozdeni ovulace muze zpusobit cokoliv...

lmartinkova85
1. čer 2018

Ovu test není stoprocentní...nejlíp to zjisti lékař, ale to se řeší až po roce snažení... asi bych zkusila kapky gynex, hodně je chválí...mě teda k tehu nepomohly ale problém byl jinde..

vendelinka08
1. čer 2018

Ovulacno test pozitivni neni...a myslim ze zbytecne stresujes...pokud nemas nejake problemy..tak bych proste chvili pockala. Treba se ma zpozdi. A jak dlouhe cykly mas a kolikaty den cyklu ted jsi? Jinak opravdu zbytecna panika.

leniczka23
1. čer 2018

Ty ovulacni nejsou pozitivni, urcita hladina LH je v tele i mimo ovulaci. Mivam takovehle testy cely mesic. 10 dni uz je dost no, to uz by melo neco na testu byt, ale znam i pripad kdy se druha carka ukazala az 14 den zpozdeni. Takze bych si urcite jeste pred navstevou gynekologa udelala jeste test. A uvidis.

priefi
1. čer 2018

@eliska2871992 posunula se Ti ovulka. Pripocitej si cca 14 dni od opozdene ovu a to by mel byt termin ms. Po vysazeni HA ovu muze delat kotrmelce.

eliska2871992
autor
2. čer 2018

@priefi Já nevím asi tomu nerozumím už 😀 podle aplikace ovulace byla skoro na začátku května

1nelinka
2. čer 2018

Ovulacni test je pozitivni kdyz je kontrolni carka silnejsi..tohle urcite neni pozitivni ovu test..ty aplikace nejsou presne..pockej si na ms a pak zkus testovat kazdy den aby si zjistila kdy opravdu ovu probehne..

hlasimse
2. čer 2018

A vysoké teploty máš už kolik dní?

absintka19
2. čer 2018

@1nelinka presne. Apka je jen orietacni, do pipinky ji nevidi 😂

eliska2871992
autor
2. čer 2018

@1nelinka co se tyče těch ovulaci co to ukazuje tak možná nejsou přesne ale tahle aplikace se nikdy nemilý co se tyče menstruace a to ji používám 2 roky a vždycky se selka maximálně o 1-2 dny proto je mi to teď takové divné

eliska2871992
autor
2. čer 2018

Nevím uvidím co mi řekne doktorka teda pokud to do te doby nedostanu. Asi tam budu za úplného magora ale kdo se nepta nic neví 😀 třeba to bude úplně jiný problém

kacenka936
2. čer 2018

Ahoj holky co myslíte? 🙂

priefi
2. čer 2018

@eliska2871992 aplikaci se nerid. Ja mela ovu dycky jinak nez v aplikaci a mela jsem docela pravidelny cyklus 😉 a jednou jsem mela ovu asi 2 a diky tomu hezke zpozdeni 😉

eliska2871992
autor
5. čer 2018

@kacenka936 Tohle vypadá hodně dobře gratuluji 🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru