Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

10 dní zpoždění... Můžu být těhotná?

hanickahanina
1. říj 2018

Ahojky, mám taková dotaz...
Menstruace měla dorazit cca 21.9., jenže nedorazila.
22.-23.9. jsem měla naruzovely výtok.
27.9. jsem začala hnědě špinit, ale MS pořád nikde.

Dneska je to už 10. den co mám zpoždění a tak jsem začala přemýšlet nad tím jestli náhodou nemůžu být těhotná..?
Jsem pořád nafouklá a celkově se cítím nějak divně. Mám slabší křeče v podbřišku, a bolí mě záda..

Budu ráda za jakoukoli radu či zkušenost. ☺☺

jitka_cv
1. říj 2018

A test?

balogis
1. říj 2018

Test je první krok

hanickahanina
autor
1. říj 2018

dneska jsem si ho koupila a rano hned udelam, tak jsem na to zvedava 🙂

balogis
1. říj 2018

@hanickahanina držím pěsti,dej vědět🌼

mala_zabka
2. říj 2018

Nechci bejt rejpal, ale vážně že ptáš lidí, jestli jsi těhotná, a ani si neuděláš tt? :D ten to snad ví lépe než my ;)

lenka1809
7. říj 2018

Ahoj holky potrebovala bych radu, protoze vazne uz nevim co je se mnou a mozna to nektera z vas mela taky.
Podle posledni menstruace (kdybych byla tehotna) tak bych byla v 6 tt.
Mam velke bolesti celeho bricha v podbrisku, boli me zada, koncetiny hlavne jsem strasne unavena kazdy den, krvacim z dasni, boli me zuby prsa proste takove veci co jsem predtim vubec nemela.
Menstruace uz mi meska 10 dni citim se strasne nafoukla citim takovy tlak v brichu jako kdyby se tam nekdy neco pohnulo (vim ze to je strasne brzy) ale jak rikam nemela jsem to nikdy vubec. Ani menstruace mi nikdy v zivote tak dlouho nemeskala nikdy se to nestalo vzdy mam pravidelny ciklus. Dneska jsem objevila slaby hnedy vytok tak mam obavy. Na clearblue easy testu mi vysel pozitivni vysledek a pak na druhy den jsem zkousela clearblue digitalni test a vyslo - .
Muzete mi nejak poradit zazili jste to?

balogis
8. říj 2018

@lenka1809 máš foto pozitivního testu?a citlivost mají oba stejnou?vím ze ten digitální ma citlivost 25,zkusila bych nějaký co má 10.

Sem začni psát odpověď...

Odešli