• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

12. den po ET krvácím, můžu být těhu?

27. srpna 2012 
12ctý den po ET,ale krvácení jako při menstr.,můžu být těhu?něco tam je vidět...duch?:slight_smile:
1. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam ducha vidim a drzim palce at sili :wink:
1. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
taky vidím! Zkus za tři dny, třeba bude tlustice!
1. srp 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky vidím ducha,, mě mudr říkal, že testík se může ukázat pozitivní,ale pak může přijít MS a tím se oplodněné vajíčko může ještě vyplavit ven a nic z toho není,,,že spousta holek ( pokud si neudělají test) se pak ani nedozví, že třeba byly těhu ( no těhu - spíš, že došlo k oplodnění). Nicméně tobě mooc držím palečky, aby to vyšlo :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ano, jsi:.-)
1. srp 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já taky vidím,měla jsem stejného na svém těhu testu a těhotenství se nekonalo.pokud je krvácení stejně silné jako při menstruaci..ale držím palečky abych se mýlila a ty si za pár dní měla //
1. srp 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je tam. Asi je to hop nebo trop. Já taky krvácela den silně jako při ms, pak už špinila a udrželo se... přeju ať to těhu JE!
1. srp 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nechci brát naděje ale tyhle duchy jsem měla vždy když přišla MS,mamatest mi to dělal i při MS,přesně tohle a těhu to nebylo,přesto držím palce :wink:
1. srp 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já sem měla taky takovýhle test, udělala sem si asi za dva nebo tři dny a pak už to bylo jasné...byla tam jasná jako polární záře :grinning:
1. srp 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nechci tě strašit, ale myslím, že těhu to není . Znám velmi dobře :pensive:
1. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš. Vydrž ještě dva dny a uvidíš víc - na testu nebo jinde. Já po ET krvácela (silněji špinila) obden a nakonec to vyšlo. Buď se bude zesilovat čárka na testu nebo krvácení, ale samozřejmě ti moc přeju to první.
1. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosím o radu, jsem po ket nebo ET? teď nevím, když embryo bylo rozmraženo jak se to píše, no a jsem 10 den po transferu, žádná čárka na testu :frowning2: může se to ještě změnit? jak jste to měly vy holky?
27. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek