14 dní zpožděná MS, testy negativní

kristynka410
3. čer 2015

Ahojky 🙂 dnes je to 14dní, co mám zpoždění - nemívám menstruaci dokonale pravidelnou, cyklus většinou 32 dní a podle kalendáře ovulace vychází na DC. Naposledy proběhl styk 1.5., a nikdy jsem neměla zpoždění více jak 5 dnů v období stresů. Tak jsem začala být vyklepaná a po týdnu zpoždění jsem si udělala 2 testy z dm. Oba jednoznačně negativní. Nevíte, co by to mohlo být? Příznaky nemám asi žádné, kromě pocitu, že mě jakoby "táhne" břicho po stranách kolem pupíku, jinak ani bolesti břicha ani prsou, nic podobného, jen obrovská únava a nově objevené problémy se štítnou žlázou.
prosím podělte se o své zkušenosti, o co by se mohlo jednat ☹

papalinka
3. čer 2015

@kristynka410 nejlepší bude, když se objednáš k lékaři

kacii
3. čer 2015

@kristynka410 urcite si zajdi k lekari...udela utz, vezme krev na hladinu hormonu, nejen tehu a podiva se popr jak jsou na tom vajecniky s ovulaci... 🙂

anonym88
3. čer 2015

Ahoj,mužů se zeptat? V březnu jsem vysadila antikoncepci. MS po vysazeni normální,pokaždé po 29 dnech. Vždy před MS me začnou bolet prsa,jsou natekla a citlivá. Poslední MS jsem mela 6.5. Ted mám mít MS,bolesti v prsou vůbec,žádné chutě na sladké,prostě nic. Přítel si není vědom,ze by mu ,,něco" uteklo. Vždy si dává pozor. Akorát se mu to nepovedlo jednou jedinkrát a to bylo v sobotu. Což si myslím,ze ikdyby něco,tak bych ted MS normálně mela. K doktorovi při nejhorším zajdu příští týden. Včera jsem si měřila teplotu a byla 37,1 což me překvapilo. Bojím se,ze se mi nějak zblaznili hormony, i když jsem doted mela MS v pořádku. Nechci jít na vyvolavacku ☹ co si o tom PROSIM myslíte?? ☹

kacii
4. čer 2015

@anonym88 trosku tomu nerozumim, vysadila jste HA a nemáte žádnou antikoncepci a z vašeho popisu dítě nechcete? no a co si myslet o teplotě a příznacích...počkala bych... po vysazeni HA není tak dlouho aby tělo bylo ještě úplně srovnané... vyvolávačka není nutná, jsou to jen další hormony do tak hormonálně zmateného těla. všechno chce čas. a nějakou antikoncepci pokud dítě nechcete 😉

anonym88
4. čer 2015

Takhle-je mi 24 a dítě by mi rozhodne nevadilo. Ale přítel chce ještě počkat. Tak rok,dva? Az si něco nasetrime,atd. Právě,ze se mi do sebe nechce už nic cpat ☹ kamarádka takhle prášky vysadila a zjistila,ze děti mít nemůže. Tak mi to vrtalo hlavou co kdyby i já a tak jsem je vysadila. Kdybych otěhotněla,rozhodne nic pryč dávat nebudu 🙂

anonym88
8. čer 2015

Tak MS nikde,v sobotu jsem si dělala TT a negativní. Prsa me zacaly bolet taky v sobotu,dnes přestaly. Asi to bude tou antikoncepci ☹ v duchu jsem si přála,aby to vyšlo. Tajne jsem to obrecela. Chystam se k dr,zajímalo by me taky,jestli jsem byla plodná,když MS nedorazila. Jestli to ma spojitost... ☹ přítel poznal,ze jsem zklamaná,tak jsme se včera už pokusili poprvé opravdu.

kristynka410
autor
16. čer 2015

tak to je nás více... dnes mám zpoždění 27 dní, test před týdnem zcela negativní, žádné příznaky těhu ani toho, že by se MS blížila... chystám se k MUDr. musím se objednávat předem, nebo myslíte, že v tomto případě mě vezme i bez objednání? a nevíte, co by to mohlo tedy být? ☹

anonym88
18. čer 2015

Já se právě ke svymu dr neobjednavam,prostě tam přijdu,ale jak je to jinde nevím 😕 Jinak já u dr ještě nebyla..chystala jsem se ale min.sobotu jsem to asi dostala,ale nevím přesně.. Jelikož jsem měla od soboty do neděle hnědé spineni,ale trošku silnější,ale zase ne tolik jako MS..a hlavně to byl hnědý výtok. A v neděli odpoledne konec a od té doby jen 2 dny po sobě mám trošku hnědé (opravdu malililinkato) na toaletaku když se utru. Jinak kde nic tu nic. Test se bojím dělat,kvůli zklamání....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru