2 dny po "oplodňujícím" sexu špinění

nirelen
20. zář 2015

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda máte nějaká podobnou zkušenost.
S manželem se snažíme o mimi, tak jsem trochu netrpělivá a počítám každý den, abych už konečně mohla udělat tt.
Vysledovala jsem ovulaci (test) a s manželem na to ten den vlítli, dva dny od sexu jsem začala špinit, ale vypadalo to jako ovulační hlen + krev - prostě takové zvláštní špinění, které trvalo dva dny. Do MS to bylo 13 dní a nikdy předtím jsem toto neměla. Od té doby mám pocit pobolívání podbřišku, jako před nastupující MS. Vím, že se všude píše, že k uhnízdění vajíčka dochází až tak kolem 5-7 dne, ale nestalo se některé z vás něco podobného a přitom došlo tak brzo k uhnízdění vajíčka? Už mi z toho začíná hrabat a moc se na to soustředím, ale nemohu si nějak pomoc. ☹

misula29
21. zář 2015

předpokládám,že to bylo krvácení k ovulaci 😉

nirelen
autor
6. říj 2015

Jen pro doplnění, pokud by se tu našla nějaká, co by měla něco podobného.... 🙂
Jsem těhotná, ale ještě se musí vyloučit mimoděložní těhotenství, protože zatím na ultrazvuku není nic vidět...

milujicimamina
8. únor 2016

@nirelen ahojky mam ted to same z veho jsi to mela;? Ja muzu byt tak 3-4 dpo ted

nirelen
autor
8. únor 2016

@milujicimamina U mě zřejmě šlo o uhnízdění... doprovázelo to pobolívání podbřišku, jako při bolestivé MS, ale jen na levé straně...doktorka se bála mimoděložního těhotenství, ale nakonec to bylo jen tím,jak se děloha roztahuje a připravuje na těhotenství 🙂
Dnes jsem ve 23+0tt a vše je naprosto v pořádku 🙂 Tak i tobě přeji hodně štěstí 😉

milujicimamina
8. únor 2016

@nirelen mě to taky píchá nebo pálí na levo no teda myslíš že se něco děje? 🙂 a tobě gratuluji 🙂

nirelen
autor
8. únor 2016

@milujicimamina těžko říct, páč jak doktorka řekla,mohlo by to být i mimoděložní těhotenství....Ale u mě to vyšlo...navíc mi pak ségra říkala,že měla ty samé problémy a dnes má 15-ti letého syna 🙂 Takže naděje tam je a ne malá 😉

milujicimamina
8. únor 2016

@nirelen teda to by bylao něco jelikož po styku nikdy nešpiním ani nic .)

nirelen
autor
8. únor 2016

@milujicimamina Jo a Těhu test mi pořád vycházel negativní (nemohla jsem to vydržet do dne plánované MS),tak když jsem si ho v den,kdy jsem to měla dostat udělala (z recese), protože jsem měla všechny MS příznaky (pobolívání břicha, prsou, beďary),tak jsem byla překvapená, když se ta čárka objevila 🙂 Ihned jsem šla k doktorce,kdy bude vhodné se obj.,když mě bolí to břicho,tak mě vzala hned.Nic tam ještě neviděla,ale vzali mi krev a ještě ten den volali,že hormon HCG tam je,takže těhotná jsem. Tuším,že za 14 dní jsem šla na kontrolu a byl tak už vidět žloutkový váček,takový knoflíček a mě spadl kámen ze srdce 🙂

nirelen
autor
8. únor 2016

@milujicimamina Tak přeji hodně štěstí a dej vědět,jak to dopadlo 😉

milujicimamina
8. únor 2016

@nirelen děkuji to by bylo bezva 🙂 no já budu tedy testovat až 9-10dpo což bude o víkendu🙂 to by bylo krásné konečně dkěuji za info 🙂

nirelen
autor
8. únor 2016

@milujicimamina Ale pokud bude test negativní,nezoufej...Já zkoušela 10dpo a byl negativní,ani duch se neobjevil...tak jsem to pak vzdala a udělala ho z té recese v den MS. A to jsem si ještě umyla vlasy,vyčistila zuby a pak jsem se na ten Těhu test mrkla...a jaké to bylo překvapení,když tam byly dvě jasné čárky 🙂 Jo a za mě je lepší Těhu test dr.max - Lady max, oproti Mamatestu...ten ukazoval vždy méně jasnou čárku.

milujicimamina
8. únor 2016

@nirelen jojo to mam zkušenosti s mamatestem spatne tak to jsi mela moc pekne 🙂

nirelen
autor
16. únor 2016

@milujicimamina Tak co testy?

milujicimamina
16. únor 2016

@nirelen ahoj no predevcirem pekny duch skoro carka na max a dnes nic 🙂

nirelen
autor
16. únor 2016

@milujicimamina tak uvidíme v den očekávané MS, či po kontrole u doktorky (udělají test HCG z krve) 😉

milujicimamina
16. únor 2016

@nirelen nevidim to nijak nic mi není 🙂

nirelen
autor
16. únor 2016

@milujicimamina i tak dej pak vědět 😉

milujicimamina
16. únor 2016

@nirelen zkusim rano uvidi se, pak to necham konovi

dedex
Autor odpověď smazal
Zobraz
meeb90
4. zář 2023

Díky za kompletní příběh :D
Mám teď podobné počty... Nejsem v situaci kdy bych mohla čůrat na testy ze srandy i když je to taky moje velký hobby a moje rodidla už rok v kuse každý měsíc vymyslí nový způsob jak mě vytočit...
Ať už zpoždění, nezvykle zlou bolest prsou, jinačí akné...
😁😁😁
Nene... To mě samozřejmě hrabe a každý měsíc si něco najdu... Ale tenhle měsíc už asi rodidla nevěděly co roupama...
Ovu jsem zkoumala jen jednou a to vyšlo o den dřív než "spočítala aplikace"... Tak si říkám "dobrý-mám" a jedeme dál... Od té doby už jen tak "orientačně odhaduji plus mínus autobus"...
No a tento cyklus...
15.8. (5 dní zpožděný) začátek cyklu . . . . . . . . . . . . 1 DC
27.8. Začátek plodného období dle aplikace. . . . . .13 DC
1.9. Ovulace dle aplikace (plus mínus autobus). . . 18 DC
2.9. Tupá otravná bolest! Špinění. . . . . . . . . . . . . . . 19 DC
Na gaťky se nedostane a když tak fakt maličko. . . Barvy růžová, červená i hnědá. . . Dnes 21 DC a stále trvá . . .
Prakticky nečůrám bez krve na toaleťáku šestý den a říkám si co bude... Nikdy předtím se mi nic podobného nestalo... Nemyslím, že by šlo o nemoc nebo tak něco...
Zjistili mi špatné vstřebávání listovky a dali mi nějakou na předpis... Muž taky svědomitě zobe svůj doplněk stravy... Byli jsme vyklidnění po dovolené...

Nepopírám, že by nebylo fajn zjistit, že to zvládneme bez asistence IVF...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru