• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2 dny zpoždění MS, test negativní. Mám ještě počkat?

26. srpna 2013 
Ahojte,už 2 dny mám zpoždění,pálí mě prsa,mam zvýšenou teplotu a je mi na bliti. Přitom mam tt negativní. Mám ještě počkat a udělat si tt později,nebo můžu mít pomalu radost?
15. srp 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
testík si udělej tak za týden a uvidíš =) u nekoho se druhá čárka muže objevit déle
15. srp 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlisak Ano můžeš,test si udělej za pár dní,ono záleží kdy byla ovulka :wink:
16. srp 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla bych hrozně ráda kdyby to vyšlo,už dlouho se snažíme.
16. srp 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlisak To věřím my taky :unamused:
16. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus si koupit test od firmy clearblue, je hodně citlivý. Dělala jsem si ho druhý den po zpoždění a slabá čárka na něm vidět byla. Držím palce až to vyjde :wink:
16. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonik05 tak ho zkusim,dekuju.
16. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 dny zpoždění MS nic není, může to být jen zpoždění...navíc má-li přijít MS, může být test díky hormonálním změnám falešně pozitivní. Vím, nepotěšila jsem, ale raději se neradovat a potom být mile překvapená, než se radovat a potom nic....ještě bych s testováním vyčkala
16. srp 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon Tak nějak ve skrytu duše doufám,že by snad,ale zase na druhou str.,při mém štěstí to zase nevýjde.
16. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Při mém prvním těhu jsem měla test pozitivní až skoro 2 týdny po vynechání MS.. tak bych počkala ještě pár dní a pak udělala test znovu :slight_smile:)
17. srp 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam podobné dilema, akorát s tím, že menstruaci jsem měla mít mezi 8 - 12.srpnem a do teď nic a je 19.ctého, a navíc jediné co jsem spozorovala tak, že mám nafouklý podřišek a test mi vyšel negativní..nikdy se mi to takhle neopozdilo, ani po vysazení prášků min. rok. v lednu kvůli Leidenské mutaci...a navíc jsem měla jit na preventivní zákrok, který ted musím odvolat..jsem ted nervozní..takže taky si počkám ještě pár dnů a zkusím test znova...co myslíte vy holky?
19. srp 2013 v 15:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže zase jen plané naděje :frowning2:
26. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek