2. MS po vysazení HA trvala 1,5 dne. Můžu být těhotná?

lenickaa1
3. pro 2014

ahoj holky.. Vim, ze tuto otazku tady ctete pomerne casto.. Projizdela jsem spousty diskuzi, ale nenasla jsem, co hledam. Takze asi takhle : pred 2 mesici jsem vysadila antikoncepci a od te doby mam s pritelem nechraneny styk. Prvni menstruace prisla jak ma, ale u te druhe nastala zmena 😊 nejdriv jsem mela 5 dni zpozdeni, ale pak mrska prisla. Bolesti byly nesnesitelne. Jenze ta ms trvala jeden a pul dne. A od te doby klid. Ani spineni. Stalo se to nektere z vas? Nebo je to jen dusledek antikoncepce, kterou jsem brala 8 let? Je mozne, ze to mam rozhazene, nebo se zadarilo? Test jsem si nedela, jelikoz jsem si myslela, ze kdyz jsem to dostala, tak to nema cenu zkouset. Dekuji moc za jakoukoli odpoved 😊

evcann
3. pro 2014

@lenickaa1 tak asi na prvnim místě je zkusit test, nicméně já si myslím, že jde spíš o rozházený cyklus vlivem HA, má to tak hodně holek

nonacek
3. pro 2014

@lenickaa1 na tuto otázku ti muže odpovědět pouze tehu test. Ale samozřejmne to muže byt to antikoncepci. Těžko říct. Udělej si test...❤
8let jsi brala antikoncepci,tak to je dlouho bude to asi tim.❤

romca13
3. pro 2014

Udělala bych si test

lenickaa1
autor
3. pro 2014

Jo to uz mam v planu 😊 dnes vecer si udelam jeden a zitra pro jistotu a upresneni druhy 😉 ale moc dekuju za ochotu 👍

denule08
3. pro 2014

Ahoj holky ja mam takovej dotaz 28 jsem mela ovulku tak jsme na tom uz zacali pracovati tyden pred vsude jsem četla
Ze je blbost poznat těhotenství par dni po početí dnes jsme meli styk a mela jsem u toho divne bolesti
Nevite nektera z vas zda by to mohlo souviset s těhotenstvím.?
Děkuji vam za odpověď🙂

lenickaa1
autor
4. pro 2014

@evcann tak je to asi rozhazeny cyklus 😔 tehu test negativni..

evcann
4. pro 2014

@lenickaa1 dalo se to čekat, ale rozhodne netruchli, jste na uplnem zacatku, jiste to brzy vyjde 🙂 držim palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru