Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

20. DC - bílkový hlen, bolest podbřišku - ovulace byla 11. DC

lucinka2707
1. srp 2017

11. DC jsem podle bolesti i testu mela ovu, nechraneny styk jsem mela 12. DC, takze pozde??? Jenze ted jsem 20. DC a mam bilkovy hlen a uz 4 dny me dost boli podbrisek. Tehu byt asi nemuzu, ze? 2 ovu v cyklu? 😲

petta12
1. srp 2017

Těhu být můžeš, ale nemusíš ... je možné otěhotnět i jeden den po ovu a o dvou ovu v cyklu jsem ještě neslyšela tak to nevim 🙂

lencak80
1. srp 2017

Muzes....jsem toho dukazem. Jsem si byla jista ze ovulace probehla. Mela jsem uz zvysenou teplotu a sup....uz to tam je. Kdyz to ma byt tak se to proste stane a muzeme planovat a neplanovat jak chceme. Byl to celkem sok....

lencak80
1. srp 2017

Jo a ja tedy mivam ovulaci az kolem 20 dne cyklu. Tak pokzd mas priznaky...a chces byt tehu tak nevahej a uzivej si sexu.

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@lencak80 uz neni prilezitost, mam porad prujem🙏 ach jo, kez by to vyslo! 😔 Par lidi to tak melo pred pozitivnim testem

oveckaluky
1. srp 2017

To vypadá, že se zadařilo 🙂 Držím pěsti 🙂

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky myslite? 😲

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Myslím, že jo 🙂 Takhle jsem to měla při minulém těhu - ale to jsme se nesnažili, a nechali tomu jen "volný průběh. V dubnu jsme se k "tomu" dostali jen jednou, 19. 4. - týden na to, 27. 4. jsem si na výletě dala malou Plzeň, a byla jsem jediná u stolu, kdo u ní cítil "divný ocas"...no, a za týden už jasné // 🙂 Takže příznaky taky už osm dní po sexu 😉 Teď je cítím taky (teď už se snažíme, potratila jsem v 10. tt) - ale snad ještě dřív, což je divný...první sex v tomhle cyklu minulé úterý, a už od pátka jsem "nafouknutá", svědí mi prsa, a včera mi po večeři ta sklenička piva zase přišla "divná" 🙂 Jen nevím přesně, jak to mám s ovulací, protože po té revizi je všechno nějak jinak, v podstatě ovulační bolesti jsem měla od pondělka a občas ty vaječníky cítím i teď...no jsem z toho zmatená jak Goro před Tokyem 😀

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky Tak doufam, ze ti to klapne! ;) Jenze prsa me zatim vubec neboli, pouze ten podbrisek, jinak vse mi chutna stejne. 😔 A obcas dloubne v podbrisku. Akorat se mi chce porad spat.

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Každá máme příznaky trochu jiné 😉 Jinak 20. DC jsem dneska taky, tak uvidíme - budu na tebe myslet 🙂 únava a podbřišek jsou celkem jasné symptomy 😉

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky dobre dekuji, i ja na tebe 😉 tak pak si napisem. Kdy budes testovat?

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Nevím, jak to vydržím, no...vím, že nemá cenu moc brzy. Ale dýl než do víkendu to asi nevydržím 😀

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Teď koukám, že i ty příznaky máme stejně dlouho, od 4. dne... 🙂

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky 🙂 no ja nevim, zkusim vydrzet do terminu MS tedy 10.8. ale stejne nevydrzim

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Já to do 10. 8. taky asi nedám 😀

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky ty jo, to je naaaaahoda. 🙂

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 To teda jo 🙂 A ještě k tomu jsem taky Lucie 😉

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky 😀👍 jsem zvedava, jestli nam to teda vyjde. Ikdyz ty mas vic tehu symptomu 😉

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 No, bylo by to krásné, ale radši tomu moc nevěřím...přece jen, je to první cyklus po revizi - resp. 2., první MS proběhla...

lucinka2707
autor
1. srp 2017

@oveckaluky jo ahaaa🙏 tak drzim moc palce!!!

oveckaluky
1. srp 2017

@lucinka2707 Děkuju, i já Tobě 🙂

lencak80
2. srp 2017

@lucinka2707 take jsem mela prujem...ten den kdy jsem si pak udelala test a uz byl viditelne pozitivni

lucinka2707
autor
2. srp 2017

@lencak80 jenze dnes nic. Jen dnes trochu bolel podbrisek. Prsa stale nic, ale me vetsinou boli jen den pred MS. 😒 Myslim, ze to nevyslo. Kazdy mesic mivam tolik ,,priznaku tehu" nic z toho sice nebylo, ale tento mesic nic.

oveckaluky
3. srp 2017

@lucinka2707 Ještě neztrácej naději, to můžeme až příští čtvrtek - do té doby naději pořád máme 😘

lucinka2707
autor
3. srp 2017

@oveckaluky diky ❤a jak dnes? Ja mam jakousi divnou kovovohorkou pachut na jedne strane jazyka a rano me dost bolela prsa. Ted uz neboli. 😖

oveckaluky
3. srp 2017

@lucinka2707 Pořád stejný, občas mi píchne v prsou, občas nafuknuté břicho a co chvíli mě bolí v pravém podbřišku...no uvidíme za týden, no 😀 Každopádně půjdu k doktorovi - i když MS dorazí, protože ta pravá strana mě dost zneklidňuje...ale může to být tou revizí, no...

lucinka2707
autor
3. srp 2017

@oveckaluky to pichani v prsou bylo v noci, ale jen tak 10 min. Tobe to preju mnohem, mnohem vic!!!!💋 Zasouzis si to!!!! Snad to nebude nic vazneho.

Sem začni psát odpověď...

Odešli