21. DC - 8. DPO. Vyšel někomu podobně test? Kdy byla vidět druhá čárka?

hotblood
27. dub 2021

Vyšel někomu podobně test.? Za jak dlouho byla vidět druhá slabá čárka.? Chodím furt na malou. Víc, než obvykle a stále se mi tvoří bílý hlen. Může to být začátek těhotenství.?

jaja01k
27. dub 2021

Může, ale taky nemusí, test je negativní. Zkus další za pár dní.

amazonkajanik
27. dub 2021

@hotblood nic nevidím. Měla jsem ducha 3 dny před ms, tzn 10dpo

hotblood
autor
27. dub 2021

@amazonkajanik Já mám do ms 8.dni ještě právě. Tak jestli netestuju brzo.

zdenule23
27. dub 2021

@hotblood ahojky u nás byl sex 18.3 a 25.3 byl duch na testu a dva dny na to už pozitivni..

hotblood
autor
27. dub 2021

@zdenule23 U nás právě 18.4. a 19.4. Jsem měla ovulaci.

andelka
27. dub 2021

8dpo je strašně brzo. Dřív než 11-12 bych to ani nezkoušela. Zbytečně vyhozené peníze, založené diskuze a vyvolávání duchů.

andelka
27. dub 2021

@zdenule23 jako fakt týden po sexu? Vždyť to se vajíčko sotva usazuje. Dřív sex nebyl?

amazonkajanik
27. dub 2021

@hotblood asi jo. Já bych netestovala před ms,nebýt psa a jeho zvláštně opatrneho chování

lilith91
27. dub 2021

Ahoj, jsem tu dnes po prvé ale články čtu stále .
Mám 4 dní zpoždění. Ráno jsem si dělala test když jsem přišla po noční domu a přišlo mi na testu něco jinak než předtím.😲 Podle mě tak je vidět druhá čárka ale opravdu mega moc slabý duch.
Tak nevím co si o tom myslet.
Děkuji za radu 🙂

hotblood
autor
27. dub 2021

@lilith91...a dala by jste sem fotečku..?

hotblood
autor
27. dub 2021

@andelka Nebyl dřív. Já stejně počkám, až co menstruace. Jen jsem test zkusila, co kdyby, už bylo třeba něco vidět. Zas tak nemám prozkoumaný, jak jsou testy citlivý.

hotblood
autor
27. dub 2021

@andelka Tak diskuze zbytečná mi nepřijde. Od toho to tady je přece. Jinak samozřejmě budu testovat později a taky počkám, co menstruace. Jinak ohledně peněz. Vaši peněženku to přece netrápí a moji taky ne. Zas tolik ten jeden test nestojí.

lilith91
27. dub 2021

@hotblood bohužel přítel přišel domů prohlásil že nic nevidí tak jsem to vyhodila.😳

andelka
27. dub 2021

@hotblood obvykle na testu je napsané, že se má dělat, když ms vynechá, což je tak 14 dní po ovulaci.
Na ten sex, jestli nebyl dřív jsem se ptala zdenule23, protože je to zajímavé, aby bylo cokoliv vidět na testu týden po sexu.
Držím palce, ať tam brzy něco kloudného je, a hlavně ať tam zůstane.

zdenule23
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenule23
27. dub 2021

@andelka Tak ovšem i mne to přijde absurdní ale doktorka ve špitále říkala že je to možné když počítala stáří plodu + - Jinak sex byl i 10.3 což si zase myslím já že to byl ten ony den.. Ovulaci nehlidam protoze ms mám nepravidelnou 1 za 3 měsíce nebo dva jak kdy...

andelka
28. dub 2021

@zdenule23 tak toho 10. to by sedělo spíš. Protože ovulace musela nastat pravděpodobně až po tom sexu, a to by za pár dní na testu fakt nic nebylo. Cca týden trvá,než se teprve oplodněné vajíčko uhnízdí.

hotblood
autor
29. dub 2021

@andelka Ovulaci jsem měla 19.4. Nicméně test, už vypadá jasněji. Dělaný večer 28.4. Tak si udělám ještě ráno. Teď, už vím aspoň že sílí.

andelka
29. dub 2021

@hotblood já tam teda nic nevidím. Počkala bych dva dny.

lalolita
29. dub 2021

@hotblood hodně slabý 👻. Počkala bych do víkendu s dalším testem.

hotblood
autor
29. dub 2021

@lalolita Dnes z rána 10.dpo. Ještě počkám dál.

hotblood
autor
29. dub 2021

@andelka a teď.? 10.dpo.

lalolita
29. dub 2021

@hotblood pořád slabé,počkej do víkendu 😉 netestuj denně.

hotblood
autor
29. dub 2021

@lalolita Já vím, že není ještě výrazná, ale je vic vidět než předevčírem třeba. Jo, tak teď si už počkám. A budu testovat, až po víkendu.

pupik26
1. kvě 2021

Holky já mám 3dni do ms a test takto,inak vám všem držím palce ať najdete dvě carky.vrchní včera rano spodny dnes rano

hotblood
autor
1. kvě 2021

@pupik26 Já jsem dopadla takhle. Tak snad toho 5.5. na termín ms. bude dálnice.

pupik26
1. kvě 2021

@hotblood tak tt mas krasne budu ti držet palce,snad ani mne nedojde v úterý 😊🙈

hotblood
autor
1. kvě 2021

@pupik26 Děkuji. No, já doufám, že dopadne vše dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru