• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2x duch na testu, potřetí nic. Jsem těhotná?

29. prosince 2012 
Ahojky .... včera ráno v 8 hodin jsem si delala test a byl tam duch . Dneska ráno jsem si dělala další test okolo 9 hodiny a zase tam byl duch . Abych měla jistotu koupila jsem si hned nato jiný test- mamatest .a hned ve 12 dopolko jsem to zkusila ale už nic ? Mamatest neukazal.Muže to byt že by se třeba za ty 2 hodky hcg nedostal do moci v takovem množství aby to test zaznamenal ? prsa me boleji 7 den a lehle bolí v břiše .
27. pro 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 Mne mamatest ukazuje tehu az tak ve 3. mesici :sweat_smile: . A neojbycejnejsi testiky krasne //. Tak pockej dva, tri dny a zkus testik znovu.
27. pro 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 dobrááá :slight_smile: děkuju :slight_smile:
27. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus to znovu, ale nejlépe z ranní moči. Držím palce! :wink:
28. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 - jestli je to těhu na začátku, tak se může ukázat jen v ranní moči a pak už nee. Já to takhle pokaždé měla. A na 100% u mě fungovaly testy Dr. Max (přímo jejich výrobek). Žádné "měnící se duchové", jeden den tak druhý tak, prostě ukázaly a čárka sílila. CCa po 10 dnech vynechání se mi čárka ukázala z moči v jakoukoli denní dobu. :wink:
Nemá cenu takhle zběsile testovat, obden je to tak akorát a mělo by být vidět, jak čárka sílí. Držím palce. :wink:
28. pro 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007
@pampalin
@helcenka tak jsem si udelala mamatest a nic .....
29. pro 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho máš po vynechání menstruace?
29. pro 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek