2x duch na testu, potřetí nic. Jsem těhotná?

Ahojky .... včera ráno v 8 hodin jsem si delala test a byl tam duch . Dneska ráno jsem si dělala další test okolo 9 hodiny a zase tam byl duch . Abych měla jistotu koupila jsem si hned nato jiný test- mamatest .a hned ve 12 dopolko jsem to zkusila ale už nic ? Mamatest neukazal.Muže to byt že by se třeba za ty 2 hodky hcg nedostal do moci v takovem množství aby to test zaznamenal ? prsa me boleji 7 den a lehle bolí v břiše .
veruska007
27. pro 2012
@radova23 Mne mamatest ukazuje tehu az tak ve 3. mesici :-N . A neojbycejnejsi testiky krasne //. Tak pockej dva, tri dny a zkus testik znovu.
radova23autor
27. pro 2012
@veruska007 dobrááá 🙂 děkuju 🙂
pampalin
28. pro 2012
Zkus to znovu, ale nejlépe z ranní moči. Držím palce! 😉
helcenka
28. pro 2012
@radova23 - jestli je to těhu na začátku, tak se může ukázat jen v ranní moči a pak už nee. Já to takhle pokaždé měla. A na 100% u mě fungovaly testy Dr. Max (přímo jejich výrobek). Žádné "měnící se duchové", jeden den tak druhý tak, prostě ukázaly a čárka sílila. CCa po 10 dnech vynechání se mi čárka ukázala z moči v jakoukoli denní dobu. 😉
Nemá cenu takhle zběsile testovat, obden je to tak akorát a mělo by být vidět, jak čárka sílí. Držím palce. 😉
radova23autor
29. pro 2012
@veruska007
@pampalin
@helcenka tak jsem si udelala mamatest a nic .....
pampalin
29. pro 2012
A jak dlouho máš po vynechání menstruace?