3. týden těhotenství a laparoskopie

copakova22
19. zář 2017

Holky chtěla jsem se Svámí poradit jelikož jdu k doktorovi až 12.10 tak jsem nedockava ..můj problém je ten že 24.7 jsem byla na laparce ms jsem měla těsně před tou laparkou takže ovulace mi nějak vycházela na 31.7 + 2 dny přibližně .. od té laparoskopie jsem vůbec nedostala ms takže jsem si zacatek září dělala testik a byly tam dvě silné čárky ..13.9 jsem byla u gynekologa nebyl tam můj doktor ale nějaký záskok a ten mi dělal ult a jeni řekl Je to tam paní před 15 dní jste si udělaly s manželem pěkný večer takze mě to vycházelo jako 2 týdny a 1 den ...dnes to je 3 týden těhotenství ale moc se mi to nezdá jestli to myslel jako že to jsou 2 týdny od oplodnění a připočtou se k tomu 2 týdny vůbec nevím jak se to počítá vubec se nechtel se mnou bavit že má plnou čekárnu 😐😐no toho 12 už tam bude můj doktor tak uvidíme co si ó tom myslíte🙂

j.a.n.i
19. zář 2017

@copakova22 Já nějak nechápu, co vlastně řešíš? ovulaci píšeš cca 31. doktor 13.9. ji tipoval před cca 15dny, takže to vychází, jaký v tom tedy hledáš problém?

copakova22
autor
19. zář 2017

Joo cca 31.7 ale od toho 24.7 jsem neměla vůbec menses už takže nevím jestli jsem mohla mít ovu aji v srpnu i bez ms to mě jen zajímá a 13zari řekl že jsem 3 týdny a zajima mě to protože řekl tři týdny od oplodnění a vím že že se k tomu připočítávají 2 tt

j.a.n.i
20. zář 2017

@copakova22 Jo aha, už mi došel problém, blbě čtu a ten datum jsem přečetla jako 24.8. a tím pádem mi to sedělo... takže tady těžko říct, ale jinak jo, mohla se díky té laparce ovulace posunout, ale takhle v začátku se ta doba odhaduje blbě, ale pokud toho 13.9. on už něco viděl a tys měla jasné čásky na začátku září, tak můj odhad je ovulace tak kolem 15.8. a tedy podle fiktivní MS bys toho 13.9. měla být cca 6tt

copakova22
autor
20. zář 2017

Joo tak to by bylo super mě to teda vrtá hlavou protože on mi toho 13.9 rekl jen paní před 15 dní jste si udělaly pěkný večer takze já jsem to pochopila tak že jsem v 2 týdnu k dnešnímu dni 3 týdny tak právě nevím jak to počítat Hmm budu muset počkat na toho 12.10 na další kontrolu

j.a.n.i
20. zář 2017

@copakova22 Nojo, ale to bys nemohla mít na začátku záží jasné čárky, pokud to nejsou dvojčata, tak jasné čásky tak na 98% nebudou dříve jak těch 15 dnů od ovulace.

copakova22
autor
20. zář 2017

No však právě.. uvidíme no toho 12.10 co mi řekne můj doktor a potom budu chytřejší 😁😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru