4 dny do ms. Vidíte něco?

paumerka
7. kvě 2020

Ahoj vím je to tady pořád ale nedá mi to udělala jsem test viz foto a ráno také a nic tam nebylo mám 4 dny do ms a prsa mě děsně bolej.co myslíte já už jsem z toho v....

monita0806
12. kvě 2020

Něco vidím 🙂

lexa2000
12. kvě 2020

Klidně zkus ten clear blue, mě 6 dní před příchodem ukázal + 1-2 🥰

zrzeckas
12. kvě 2020

@paumerka ahoj... Ja tam vidim ducha... Co se tyce spineni, muze to byt jeste k uhnizdeni i, ale jinak holky pisi, a sestrenka to mela taky, ze muzes spinit jeste nejakou dobu, co jsi tehotna.... Myslim na tebe 🙂

paumerka
autor
12. kvě 2020

@zrzeckas jezisi děkuji moc jsi zlatá kočko.kez by aby to vyšlo ale bojím se že přijde zítra ms.nebim co si myslet že by se tak dlouho zahnizdovalo jo?

veronikav31
12. kvě 2020

@paumerka vidím dusika 😉 jak vis,že ovulace byla 27.4.?

paumerka
autor
12. kvě 2020

@veronikav31 dělala jsem ovu testik viz foto

plamenak11
12. kvě 2020

@paumerka je tam! a ja u prvni dcery kdy jsem cekal ms prislo spineni jen kratkodobe a hned jsem vedela ze to je naky divny ze to se mi nestalo, ms se nerozjela tak jsem udelala test a byly tam 😊 nekdy to byva misto ms to spineni u druhy dcery jsem to nemela

zrzeckas
12. kvě 2020

@paumerka pry se vajicko muze uhnizdit a pozdeji jeste trochu vic zavrtat nebo i narusit sliznici.... Nasla jsem to na par strankach, kdyz jsem brouzdala po netu a zjistovala inf kolem tehu.... Treba u male jsem nepoznala nic a u maleho snad na minutu presne, kdy se uhnizdil.... Jinak pak muze byt i nejake krvaceni na zacatku nebo behem tehu, ktere si muzes i splest s MS....

paumerka
autor
12. kvě 2020

@plamenak11 vidíš ji tam? Třeba přijde ms.ja zaspinila jen asi 10minut.ja u prvního jsem měla výtok .

plamenak11
12. kvě 2020

@paumerka jj vidim tam carku, zkus ale spis test s citlivosti 10, mne ty 25 ukazovaly delsi dobu slaby carky kdy na 10 uz byly lip videt, nebo clearblue, ten mi ted i s druhou dcerou ukazal uz pred ms 🙂 taky jsem tenkrat mela jen chvilkovy par minutovy spineni a tehdy mi doslo ze jsem urcite tehotna kdyz se do vecera ms nerozjela, drzim palce 🍀

paumerka
autor
12. kvě 2020

@plamenak11 jde to je krásné gratuluji k miminku. Já dělala test před 4 dny a byl negativní před 5 dny jswm dělala clear blue a byl taky negativní takže nevím no.

veronikav31
12. kvě 2020

@paumerka to může znamenat 24-48 před ovulací je pozitivní.přesné datum ovulace určí jen pouze ultrazvuk. den sem den tam.

2op
12. kvě 2020

@paumerka taky vidím že tam dušík sedí 😁☝🏼️
Moc moc držím palce a hlavně nás informuj dál! 😁😘 Moc se těším na tvůj plně pozitivní testík. Takže zítra šup šup 10 mlu a nebo clear blue 😁☺️

paumerka
autor
12. kvě 2020

@2op děkuji ti mnohokrát ale myslím že test uz nestačím jemně krvacim slaboulince na papír jen na utreni takže přijde mrcha červená jako vždy a jako každý měsíc.take se těším ale už aby byl další měsíc a mohli se znova snažit.jeste jednou díky za podporu

denisatomanova
12. kvě 2020

Ahojky, nevím, kam bych měla psát , tak se zeptám tady jestli mohu 🙂 Chtěla jsem se zeptat na názor.Zítra si tedy půjdu koupit asi už test, ale myslíte , že je možné když jsem byla 6.32020 na revizi v 9tt (snažili jsme se asi 4měsíce) (máme už 3letou dceru) a měla jsem na konci šestinedělí menzes - 6.4.2020 a před týdnem jsem byla u doktora vše v pořádku a řekl mi že se můžeme snažit, jenže my s manželem už měli nechráněné dva sexy asi ten týden 10dní před kontrolou. A další mi řekl že se to připravuje na menzes , ale do ted jsem nedostala menzes a je to vlastně už 36 dní po první menzes od 6.4., myslíte že můžu být tehotná i přes to že mi doktor řekl, že vidí že se to připravuje na menzes (samozřejmě těhotenství asi nemohl vidět když by se jednalo cca o 3 týden třeba..Jsem se rozepsala, tak se omlouvám, snad se v tom neztratíte :/

veronikav31
12. kvě 2020

@denisatomanova je to možné,že můžeš být znovu těhotná. zkus test a uvidíš. pokud by byl negativní tak zavolej doktorovi o injekci na vyvolání MS, kdybys byla těhotná tak neublíží,ale podpoří těhotenství

oresvo
12. kvě 2020

@paumerka tak u těch 25 se to muže projevit klidně až za dva dny. Já testovala 25 a bilo a na 10 jsem přitom měla ducha . Čím nižší číslo tím citlivější. Ten blue mi ukazal až později pozitivní. Teď jsem konec 8tt . Chtělo to dam miminku par dni navíc. Neboj bude to tam 😉😉

denisatomanova
12. kvě 2020

@veronikav31 ok 🙂 tak držte palce najednu stranu bych byla šťastná a na druhou prostě se člověk už bude bát , když zažil co zažil, ale to tak je no..

plamenak11
15. kvě 2020

@paumerka Jak to vypada? 🙂

paumerka
autor
15. kvě 2020

@plamenak11 MS dorazila bohužel.ted jsem 2 po ms a je tak na zvraceni až nemohu nic jíst.

plamenak11
15. kvě 2020

@paumerka tak to me mrzi 😞 duch tam opravdu byl, tak drzim moc palce at se brzy zadari 🍀❤️

zrzeckas
15. kvě 2020

@paumerka 😟.....drzim palce, at se co nejdřív zadari 🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru