• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

4 dny zpožděná MS, test negativní. Je ještě brzo?

23. března 2015 
Já 11dní zpoždění, udělaný těhu test a ten negativní, bolí mě akorát pravý vaječník a moje psychika totálně v háji :frowning2: . Při samovyšetření jsem akorát zjistila hodně zvětšený děložní čípek, tak to mi moc na klidu nepřidalo. :frowning2:. Omlouvám se, že to tu tak píšu ale jsem psychicky ko a mám potřebu to tu napsat.
26. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jetynka To by určitě nikomu n a klidu nepřidalo. Zajdi si co nejdříve k doktorovi. Kdyby to bylo něco vážného. Ať máš klid, v tom lepším případě ti třeba jenom řekne, že plašíš, že to nic není. Být tebou, hned v úterý bych zašla.
27. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@theressa88 Tak mi mrcha včera došla, neskutečná úleva a psychická pohoda :slight_smile:, díky za podporu :slight_smile:
28. říj 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, ve čtvrtek těhotenský test pozitivní. Zítra prohlídka u doktora :slight_smile:
25. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, u mě 4dny mešká mrška a to je pravidelná na den ,na testu nic, jinak BT 37,3-37,5.Břicho jen popichává a mírný tlak. :confounded: tak ještě počkáme,třeba se dočkáme :slight_smile:
10. led 2015 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikulilinka ahoj, u mě to stejný, 3 dny meškání jindy pravidelné ms.V den ms test negativní.Prsa mě tlačí a jinak nic , dneska asik zkusím koupit test pokud to během dne nedostanu :unamused:
19. led 2015 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 tak drzim palce, uz to mám potvrzené ;)
19. led 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikulilinka jéé tak super gratuluju!!! :slight_smile: a kdy ti vyšel poz. test jestli se můžu zeptat?
19. led 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula29 az 6den od toho zkoušej každý druhý den, jak zesílí :slight_smile:
19. led 2015 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula29 Držím pěsti, ať to vyjde. Mně 5 den od ms neukázal test nic a 6. den ráno slaboučká čárka...
19. led 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitahh to by bylo super kdyby to klaplo:slight_smile: Děkuju a gratuluju ! :slight_smile:
19. led 2015 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikulilinka to je až k neuvěření, když tady člověk čte jak holky už od 10 dne mají duchy :slight_smile:
19. led 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ono taky záleží na tom, kdy došlo k oplodnění - když je ovulace o pár dnů posunutá, tak pak ani ten test hned nic neukáže.
19. led 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 jj taky jsem z toho byla v soku.:slight_smile: brzke tehotenstvi :slight_smile:
19. led 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitahh
@mikulilinka tak pozitivní ovu test jsem měla v sobotu dva týdny zpět, tak uvidím . Díky holky a přeju bezproblémové těhotenství a zdravá mimča :slight_smile:
19. led 2015 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte zeny, chtela jsem se optat. MS zpozdena o 4 dny paty den jsem ji dostala. Pred tydnem jsem mela bolesti v podbrisku... Po te nic a ted uz zase bolesti podbriska, zad a neky sem tam mirne boleni a svedeni bradavek.. Je moznost ze bych mohla byt tehu nebo nikoli? Diky za odpoved
23. bře 2015 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek