Zvracení a test ještě negativní. Stalo se vám?

pajav
11. čer 2021

Ahoj holky, zvracela jste některá na začátku těhu ale test jste měla ještě negativní a přeci jste byla těhotná? Já jsem dnes asi 8DPO a je mi od rána strašně zle, ale test je negativní, na to je brzo.

nikjean
11. čer 2021

Ahoj, je to velmi nepravděpodobné, pokud bys zvracela z důvodu těhotenství (protože HCG hormon v těle), test bys měla pozitivní. Držím palce, ať to vyjde! 🙂

nikjean
11. čer 2021

Jen doplním, že je to samozřejmě velmi brzo, takže to, že teď máš testy negativní, nic nemusí znamenat a za pár dnů se můžeš pochlubit 2 čárkami.

cherie24
11. čer 2021

@pajav a není to třeba psychické? Psychika je mocná. Mě je teda v těhotenství zle vždycky a příšerně, ale až tak od 6. Týdne.

pajav
autor
11. čer 2021

@cherie24 Jediny stres mam ze zitrejsi kamaradcine svatby, zarizovani a nervicky, budu druzicka a tak to taky mozna hraje roli. Boli me podbrisek, prsa me desne boli, vcera bily hlen. Jsem prvni mesic po vysazeni HA.

cherie24
11. čer 2021

@pajav no po vysazení antikoncepce se může dít úplně všechno. Uvidíte, nechte tomu volný průběh, zatím je opravdu brzy na ty nevolnosti z těhotenství. Může to být z té svatby i že si třeba trošku vsugerováváte těhotenství.

leniczka23
11. čer 2021

Z těhotenství ti 8dpo být nevolno opravdu nemůže. Hledala bych příčinu jinde, ale držím palce.

izzylka
11. čer 2021

@pajav jak už psaly holky výš, z případného těhu to nebude, pokud ještě není hcg...po vysazení antiny se s tělem dějou pro tebe neznámé změny, může se oběvit pms...a k tomu ta svatba...ale držím palce..není nemožné, že těhu budeš, ale na jakékoliv příznaky je brzo 🙂

pajav
autor
11. čer 2021

@cherie24 Asi to je tim stresem ze svatby, ja jsem stresator desnej 😃

pajav
autor
11. čer 2021

@leniczka23 Děkuji 🙂 Za 6 dni by mela dojit MS tak se uvidi pak 🙂

pajav
autor
11. čer 2021

@izzylka Děkuji, myslela jsem si to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru