5. den zpožděná MS. Testy pozitivní, ale moc nesílí

adel122
13. říj 2016

Ahoj holky, muzete mi prosim jeste poradit nebo rict sve zkusenosti? Mam uz 5. Den opozdenou ms, testy vychazeji pozitivne, clearblue ukazoval 1-2 tydny. Testy mam doktor max a prijde mi ze moc nesili. Prvni dva jsou ze soboty a spodni ze dneska. Nevim, nemela by uz byt syta? Nekdo tu psal ze na tom tak nesejde a nekdo zase ze ano. Na prohlidku jsem objednana 24.10. Dekuju 🙂

lavita
13. říj 2016

je to v cajku, neboj se, gratuluji 🙂

tereza333
13. říj 2016

Nejlepší je si zajít na odběry já jsem měla 5 dni zpoždění tak jsem si udělala test vyšel hezký tak jsem si řekla ze počkám do rána že ráni moč je nejlepší ráno jsem to měla o něco silnější než ten co mas dole tak jsem hned jela nedočkava na polikliniku kde jsem si nechala za 240 udělat test na tehu a ještě ten den jsem volala na výsledky a potvrdili mi to ze je pozitivní a pak jsem se objednala ke gynekoogovi 🙂

tereza333
13. říj 2016

Na Gynekologii

astyna
14. říj 2016

Stejně sytou jsem měla asi po 2 týdnech zpoždění 🙂

zuuzzkkaaa
14. říj 2016

Já myslím že je to ok, ta první je slabší ale poslední je už pěkná 😉 gratuluji moc 😉 😀

lucccinek
14. říj 2016

Gratuluji je to tam 🙂

adel122
autor
14. říj 2016

holky, moc Vám děkuji 🙂 já tu totiž už vymýšlím katastrofické scénáře, proč ta mrcha nesílí 🙂

luj89
14. říj 2016

@adel122 Já myslím, že sílí 🙂. Ono dost záleží i na testu - zkus nějaký lepší. Máš 10mlu/ml nebo 20?

adel122
autor
14. říj 2016

má deset a je to dr. Max 🙂 jsou prý spolehlivé... investovala jsem opravdu i do clearblue, protože už jsem byla na palici z toho, jak jsem ty čárky neustále koumala a porovnávala 😀

leanoer01
15. říj 2016

U mě se objevuje už po celou dobu testování silná čárka, takže porovnávat ani nemůžu :D tak doufám, že v úterý mi to dr potvrdí 🙂 jinak gratuluji 🙂

adel122
autor
15. říj 2016

@leanoer01 krasna druha carka 🙂 kez bych taky uz mela takovou 🙂

dzogobela
15. říj 2016

@adel122 ja tam ale vidim, ze sili 🙂 takze klid

marcela2222
15. říj 2016

taky jsem měla po 5-ti dnech takovou slabou, jako máš ty. Za další týden už byla silná 🙂 a pokud ti to potvrdil i clearblue, tak je to v pohodě 🙂 Moc gratuluji 🙂

adel122
autor
15. říj 2016

@dzogobela dekuji za uklidneni... Ono by to bylo poprve, tak nevim jestli jsem sama s takovym tim plasenim aby to bylo v poradku, nebo jestli je to normalni 😀

dzogobela
15. říj 2016

@adel122 je to normalni 🙂

adel122
autor
15. říj 2016

@marcela2222 dekuji moc 🙂 ja mam secteno mnoho diskuzi o tom, jak carky nesili a proc... A clovek ma fakt strach... 🙂

marcela2222
15. říj 2016

@adel122 nejlepší je moc o tom nečíst 🙂 taky to dělám a pak mám taky ze všeho strach .. ale neboj, vše je ok a je vidět, že ta čárka zesiluje 🙂 krásné a klidné těhotenství přeji 🙂

adel122
autor
15. říj 2016

@marcela2222 dekuju 🙂 no ja uz jsem si to zakazala 😀 to si radeji ctu jak se v kterych tydnech co vyviji proto ze o to jsem se nejak nezajimala 😀

janina012
15. říj 2016

@adel122 Mně čárka taky nesílila, jen se mi zvyšovalo hCG v krvi a za chvíli rodím, takže být tebou, jsem v klidu 😀 A gratuluju ti 🙂

adel122
autor
15. říj 2016

@janina012 ja gratuluji Tobe 🙂 vlastne Vam vsem 🙂 a za sebe se modlim at to take dopadne dobre 🙂

marcela2222
15. říj 2016

@adel122 Jooo, to taky není na škodu 🙂 Taky jsem si to zakázala 🙂 jen se hezky raduj a těš se 🙂 Vše bude v pořádku neměj obavy !!! 🙂

katakabrt
9. srp 2019

Ahoj tak mám 5 den spozdeni a // čárka na testu. Tak snad bude vše v pořádku 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru