5 dnů zpoždění MS + tt negativní + žádné příznaky

opavaorlova
8. črc 2017

Ahojky mam zpoždění 5 dnu, vcera tt negativni. Bez jakýchkoli příznaků. At uz těhotenství nebo ms. Mohu byt tehotna? Zatim nejdelsi zpozdeni za zivot. Beru kyselinu listovou. Dekuji za odpověď

rosa106
8. črc 2017

Ahoj. Můžeš a nemusíš, to ti ale tady nikdo neporadime, počkej do pondělí a pokud nic, objednej se m lékaři ;)
Já měla vidět čárku na testu hned první den po zpoždění, ale záleží na citlivosti testu. Jestli ti to nedá, zkus si koupit digitalni- je dražší, ale nejpřesnější...
A pokud to není těhotenství, muže to byt treba cysta, proto určitě lékaře navštiv...
Držím palce

rutolu
8. črc 2017

Ahoj, mně například poprvé vyšel těhotenský test až 9. den od zpoždění. A taky bez příznaků, jen citlivá prsa už asi od týdne předtím než měla přijít ms.

opavaorlova
autor
8. črc 2017

Dekuji za prispevky. Na gynekologii jsem byla tyden po posledni ms. Vse v poradku a fyziologicke.

haanishhkaa1
8. črc 2017

Ahojky mám takový dotaz dnes je to 20 den co nemám menstruaci. Test jsem si dělala 14 den zpoždění byl negativní a pak 15 den zpoždění také negativní. Myslíte ze i presto by mohlo byt těhotenství? L lékaři jdu v pondělí tak jsem nervózní.. Děkuji

dzejnany
8. črc 2017

@opavaorlova já to v létě mívám tak posunuté i dr mi říkala, že prostě ty horka dokáží zamávat s ms. Pokud se do 14 dni nedostavila, tak jsem dostala injekci na vyvolání.

haanishhkaa1
9. črc 2017

Je to možné ale zpoždění 21 dnu a to mi přijde divné nikdy tak dlouho jsem to neměla. Ale když jsem si dělala 14 den a 15 den test a byl negativni ani žádný duch tak bych neměla byt ne? To už by muselo jít vidět snad?

michaela6599
9. črc 2017

Ahoj můžeš být těhotná a nemusíš je to cca dva měsíce z ničeho nic jsem měla zpoždění 10 dní dva testy negativní byla jsem u Dr na ultrazvuku taky nic ani na testu dalším co mne udělala Dr.bylo to jen zpoždění přitom od porodu jsem to měla přesně na den vždy pravidelný Pichla mne injekci a tři dny na to jsem to dostala

haanishhkaa1
9. črc 2017

Minuly měsíc jsem mela zpoždění 13 dnu. Ale ted jsem vice nervózní přeci jen 21 dnu je dost a u prvního dítěte jsem mela ducha v 10 dnu vynechání a 14 a15 den ted negativní takže si myslím ze nějaký náznak by mel byt. Bolí me krize někdy i vaječník nevím netušil. Zítra jdu k dr snad budu chytrejsi ale do zítřka asi zesilim.

matka_tereza
11. črc 2017

Ahoj holky, stalo se tohle nekomu? Testovano v pondeli odpol mamatest 10 duch po limitu (dnes na to koukam a uplne to takhle zaschlo - asi vadny test) a dnes vecer testovano lady max 10 a negativni. Ms mela byt dnes max zitra. Co si o tom myslet? Dekuji za rady

michaela6599
11. črc 2017

@matka_tereza z tímto jsem se nesetkala počkala bych a zkusila udělat jiný test jako značku

mishulinka
11. zář 2017

Ahoj chci se zeptat jestly na testech neco vidite nebo ne beru duphaston a clostilbegyt a nyni mam zpozdeni 12 dnu ale jasne pozitivni test nemam .

mishulinka
11. zář 2017

ja tam neco malo vidim ale to muze byt ta testovaci riska :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru